Explicatii pentru cei din academia Gemina

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Trebuie sa dau unele explicatii aici, din motive care vor deveni evidente :
1. Ne-am despartit in doua, datorita faptului ca eram mult prea multi, mult prea inactivi (unii) si mult prea predispusi pierderilor. Am crezut ca e mai bine sa facem o academie, in care diplomatia sa nu fie incarcata de razboaie pe care unii nu le puteau purta, iar razboaiele efective sa fie purtate doar de cei ce au forta sa faca asta
2. Dintr-o mare eroare umana, a fost lasat ca sef la academie Sh4dow...e si el o eroare, dar problema a fost ca i s-au dat drepturi de intemeietor...imediat, a venit cu un motiv abracadabrant si mi-a retras drepturile de intemeietor, pe care le lasasem unei colege care e la facultate, si careia ii sunt sitter.
3. A inceput sa ma bombardeze cu mesaje, cum ca Gemina ii ataca oamenii...verificand cu tw-tools, am constatat ca au fost doar cateva innobilari in perioada 15.11-20.11, dintre care 3 erau alte conturi la care proprietarii de drept renuntasera. Cei innobilati au fost intai verificati daca sunt sau nu activi prin mesaje, apoi au fost spionati si, deoarece nu au avut nicio reactie, au fost innobilati. (erau inactivi, nu avea rost sa ia altii satele)
4. Dupa aceasta, ma trezesc ca ma anunta nonsalant ca nu mai am niciun drept in acel trib (la care eu am muncit 2 luni si jumatate), si ma si concediaza cu cele 3 conturi pe care le aveam acolo in sitting (pentru necunoscatori, eu-s sitterul universal, avand timp liber la dispozitie)
5. Aseara am aflat ca ei ne-au scos de la aliati, fara sa aiba macar bunul simt sa ne anunte...am procedat in consecinta. Sunt oameni de la noi care pot spune ca abia azi, la ora 9.30, au aparut neutri pe harta.
6. In concluzie, vreau sa-mi cer scuze celor care au ramas acolo, nestiind motivele acestei scindari. (desi a fost trimisa o circulara)
Vreau, de asemenea, sa stie cat sunt de dezinformati. Li se spune ca gemina ii ataca organizat, li se prezinta rapoarte elocvente, dar sunt doar 3-4 innobilati, si aia inactivi.
Imi cer scuze celor ce nu au nicio treaba cu problema asta. Dar, deoarece am fost concediata din propriul trib, nu am alta modalitate de a da explicatii.
Sper totusi ca unii de acolo sa-si aminteasca ca am incercat sa-i ajut, ca mereu le-am raspuns la mesaje, ca le-am rezolvat problemele in masura in care a fost posibil sa o fac. Restul, ii invit sa ma atace, dupa cum se cere pe forumul lor...e bine ca, datorita mie si colegilor mei, au avut o diplomatie care le-a permis sa se dezvolte. E rau ca lumea uita prea repede...
Inca odata, scuze daca am lezat cu ceva, nu asta a fost intentia...
Acest topic a fost doar pentru a explica o situatie. Pentru a evita discutiile inutile, rog un moderator sa-l inchida.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus