F. DECIDE sau F. NOI ?!

DeletedUser6843

Recunoaste boss ca eu sunt pe contul tau.
E bine ca esti si tu pe contul meu.
Defapt cine , ce conturi mai are?
 

DeletedUser

da boss,ce surpriza vor avea cand vor afla ca mai esti si pe contul tarnavei,al lui helloman si !csp... ups
 

DeletedUser

probabil si contul methalelf tot e al tau, stranutelu?
Sau doar stai periodic sitter la el? :D
 

DeletedUser6843

probabil si contul methalelf tot e al tau, stranutelu?
Sau doar stai periodic sitter la el? :D

Sorry boss
Recunosc am si eu unele defecte , dar nu am acel defect denumit prostie care se poate observa de pe PLUTO la el.
Oricum lui ii sta cel mai bine si chiar se si mandreste cu aceasta idee , pana la urma daca el s-a acomadat asa si toata lumea stie , nu inteleg de ce i-ar pasa.
 

DeletedUser

acuma o sa apara cineva sa zica ca si Analyzer tot e contul tau si ca comentezi toata ziua de unul singur de pe diferite conturi :D
 

DeletedUser9453

ar fi mai nasol sa aflam ca si contul xblaandy e tot al lui stranutelu
 

DeletedUser12312

Pentru cei care s-au bucurat ca familia decide se desparte,Uite ca nu se desparte,pentru ca nu are cum,chiar daca conducerea a avut unele neintelegeri,membrii sunt uniti si von continua exact cum am inceput.Pentru ala care a zis ca NOI de pe lumea 11 e o copie a NOI de pe lumea 5:Bai tu esti nebun?! :)) Cauta cartea "Istoria Triburilor" si informeaza-te..Familia NOI,NOI.,4FUN e forma mult imbunatatita a tribului NOI de pe lumea 5.Acum chiar poate fi inchis topicul ca nu isi are rostul.Sper ca toata lumea sa fie lamurita.Ciao!
 

DeletedUser

ce pierdem daca e asa cum zici?
in joc nu ne inluenteaza oricum, iar pe forum apare din ce in ce mai rar :)

Oricum si daca apar nu va mai dau sanctiuni ca si asa nu-mi placea sa va dau dar ma obligati. :D
Si spre dezamagirea unora nu-i al lui stranutelu contul asta. :D
 
Sus