F. Green + F. SH vs F. Zei (+MR) + F. Night (+Heroe)

DeletedUser20519

care toata harta ? eu vad ca ii 50% din harta contra 50% din harta adica voi aveti mai mult , ca aveti si kings + circ de partea voastra

Harta sa schimbat acum cateva zile, dar eu vorbesc cum a fost pana acum cateva luni. Ati fost mamutii din green, sh si zei impotriva Night/Hero
Nu are rost sa mai demonstrez ceva, ca oricum voi sunteti zmeii triburilor. Iar valoarea ta sa vazut pe alte lumi, ca nu esti in stare sa lupti de la egal la egal. Cred ca in viata reala esti la fel, cand ai probleme iti chemi amicii si bateti 10 pe unu :D
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Harta sa schimbat acum cateva zile, dar eu vorbesc cum a fost pana acum cateva luni. Ati fost mamutii din green, sh si zei impotriva Night/Hero

Pana acum cateva luni?:O
Despre ce vorbesti? Alianta Green - SH - Zei se pare ca nu a rezistat nici o luna...si pana acum cateva luni era tot 50-50 (Green - Zei vs SH - Takezo).Ati fost pe cont propriu mai putin de o luna, luna in care s-au schimbat taberele.
Plus ca nu poti spune ca Green a facut ceva in perioada asta, din moment ce noi am avut doar un organizat pe voi, cu atacuri de la +100 ore , acum o saptamana (cand deja se anuntasera noile echipe).
 

DeletedUser13059

Harta sa schimbat acum cateva zile, dar eu vorbesc cum a fost pana acum cateva luni. Ati fost mamutii din green, sh si zei impotriva Night/Hero
Nu are rost sa mai demonstrez ceva, ca oricum voi sunteti zmeii triburilor. Iar valoarea ta sa vazut pe alte lumi, ca nu esti in stare sa lupti de la egal la egal. Cred ca in viata reala esti la fel, cand ai probleme iti chemi amicii si bateti 10 pe unu :D

da nu ma intereseaza cati eram contra voi , in razboi ii permis orice :) daca nu stiai , iar in viata reala eu sa ma bat ? tu crezi ca ma obosesc eu cu asa ceva ? sunt oameni platiti in caz ca vrei sa fie cineva batut
 

DeletedUser20519

in razboi ii permis orice

doar asa si ai o mica sansa sa inchizi si tu o lume...dar nu cred sa fii in tribul castigator ;)

iar in viata reala eu sa ma bat ? tu crezi ca ma obosesc eu cu asa ceva ? sunt oameni platiti in caz ca vrei sa fie cineva batut

stiam eu ca esti fricos...imbli cu coada intre picioare :D


Asa o intrebare:
Ursu este in camara
Unde este ursu? :D
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
cum necum... el macar joaca cu numele lui. tu cine esti in joc anonimule? ca vad ca aici pe extern "sub acoperire" esti foarte viteaz...
 

maram

Game Suport
Scor reacție
17
opa, multicont?:))))))))) stii ca n-ai voie decat un singur cont activ per lume, nu NEXTEL?:D

ps: SiCkOsS, el joaca pe alt cont, dar nu vrea sa ne zica pe care.
 

DeletedUser20519

cum necum... el macar joaca cu numele lui. tu cine esti in joc anonimule? ca vad ca aici pe extern "sub acoperire" esti foarte viteaz...

sa joace, pe mine nu ma intereseaza ce face fiecare in parte. Schimba ceva daca o sa stii cu ce nume joc? Sunt tot eu, numele nu schimba nimic. Sau crezi ca daca o sa stii cu ce nume joc, nu o sa mai postez aici? :)
poate am un cont micut de asta nu vreau sa zic :) tin jucatorii pe sittere :p


opa, multicont?:))))))))) stii ca n-ai voie decat un singur cont activ per lume, nu NEXTEL?:D


sunt doar cu un cont activ...daca aveam multicont, eram blocat ;)




chiar te rog :D ursu cu toti spionii lui inca nu a aflat
 

DeletedUser13059

chiar te rog :D ursu cu toti spionii lui inca nu a aflat

tu crezi ca io sunt curios asa tare pe ce cont esti ? iar de spioni nu stiu ce sa zic ... aflu iar chestii pe care nu le stiam , deci sa inteleg ca am o armata de spioni la voi iar eu nu ii cunosc , hmm

cat despre tine daca existi sau nu pe ceva cont , nu ii problema , va inobilam pe toti si aia e
 

DeletedUser41586

tu crezi ca io sunt curios asa tare pe ce cont esti ? iar de spioni nu stiu ce sa zic ... aflu iar chestii pe care nu le stiam , deci sa inteleg ca am o armata de spioni la voi iar eu nu ii cunosc , hmm

cat despre tine daca existi sau nu pe ceva cont , nu ii problema , va inobilam pe toti si aia e

Ma ce rau esti tu ..
 

DeletedUser13059

nextel = ferma de lux

Prada: 80.375 135.744 56.381 272.500/272.500
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 30 la nivelul 27


pocaitule , sa fiu invidios pe un nimeni??

"nimeni/nimic" scrie cand dau sa te caut pe L42 , sau si tu esti ca nextel ? undecover pe ceva cont fantoma ..
 

DeletedUser41586

nextel = ferma de lux

Prada: 80.375 135.744 56.381 272.500/272.500
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 30 la nivelul 27




"nimeni/nimic" scrie cand dau sa te caut pe L42 , sau si tu esti ca nextel ? undecover pe ceva cont fantoma ..

nu joc pe lumea 42 ;)
 

DeletedUser13059

atunci pe unde joci ca sa stiu sa nu ma bag acolo , iar daca sunt sa imi sterg contu pana nu ii prea tarziu :(
 

DeletedUser20519

tu crezi ca io sunt curios asa tare pe ce cont esti ? iar de spioni nu stiu ce sa zic ... aflu iar chestii pe care nu le stiam , deci sa inteleg ca am o armata de spioni la voi iar eu nu ii cunosc , hmm

cat despre tine daca existi sau nu pe ceva cont , nu ii problema , va inobilam pe toti si aia e


vrei sa zici ca nu ai spioni? cum explici ca in ziua cand sa intemeiat tribul Night tu ai trimis lui abuser cateva postari de pe forum-ul nostru? Sau poate aia care ciripeau au fost deja innobilati si nu mai are cine sa te informeze.

Tu sa innobilezi? poate doar internele voastra, ca tu mai mult de a trimite cate un atac la demolare nu esti in stare de nimic.
 

DeletedUser13059

am ghicit in stele , la fel si de tentativa de organizate cu fake a lui Ip-Man care ii marele conducator ofensiv :) toata lumea fake pe data de 23 , te anunt ca am 7 fake .. si toata lumea fulluri in grania , etc .. te anunt ca am primit si eu unde sa atac :( doar ca nu prea o sa mearga treaba asa , dar daca vreti ma ocup eu de organizate si in Night ;)


Tu sa innobilezi? poate doar internele voastra, ca tu mai mult de a trimite cate un atac la demolare nu esti in stare de nimic.

Jefuitorul zilei

Jefuieşte cele mai multe resurse pe această lume.
10.474.269 / 64.118.346

vezi ca te-am si farmat azi putin cat de cat :) iar pentru granita iti trebuie timp , eu unul nu am timp de stat non stop si nici chef in perioada asta , prefer internele si atacurile mele la demolare , ii suficient daca te tin pe loc ca alea 10 mil se simt daca erau pt recrutare sau taleri




A-man1 în data de 20.05.2015

Rog toti jucatorii sa inceapa sa dea fakeuri care sa aterizeze pe data de 23.05.2015 pe SH....Obligatoriu 2 fake pentru fiecare sat detinut(ai 58 sate=> 116 fakeuri).

Cei care mai aveti fuluri acasa trebuie sa le lansati pe SH astfel incat sa ajunga pe 23.05.2015(atentie sa aveti partajarea activa cu colegii sa nu va suprapuneti)-tintele si le alege fiecare.

Cei care nu va incadrati pana pe 23.05.2015 va rog sa va conservati atacul pentru urmatorul organizat, altfel nu veti avea timp de refacere.

Rapoartele se vor transmite in trib!

Trezirea!
Vreau sa vad activitate!



sunt activ :) atac , ma apar , tin sittere cand trebuie :D imi fac treaba calumea
 
Ultima editare de un moderator:
Sus