F~k Vs. WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7916

razboiul a fost declarat de catre craus , diplomat al tribului F~k pe motive de incalcare repetata a PNA`ului. Astept pareri , discutii si mult mult spam :D:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7916

Side 1: WaRooM

Side 2: F~K

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,069
Tabăra 2: 3,543
Diferență: 1,474

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 19
Diferență: 41

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 20,677,041
Tabăra 2: 27,274,624
Diferență: 6,597,583

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 634,004
Tabăra 2: 194,188
Diferență: 439,816

image.php
 

DeletedUser

cam....ce sa zic...
destul de najpa...pentru un trib maret ca WarNooB e cam saracut acest razbel:)
 

DeletedUser

tocmai a inceput, la ce te asteptai :) ?? mai ales ca au avut PNA :)
 

DeletedUser

tocmai a inceput, la ce te asteptai :) ?? mai ales ca au avut PNA :)

si care e problema?
cand se rupe un PNA si e razboi....adica culoarea aia magica de pe hartaa...toate satelee se arunca pe ei...se numeste impactul unui razboi...

dupa aia cand se blindeaza atunci da merge mai greu treaba...
 

DeletedUser

si care e problema?
cand se rupe un PNA si e razboi....adica culoarea aia magica de pe hartaa...toate satelee se arunca pe ei...se numeste impactul unui razboi...

dupa aia cand se blindeaza atunci da merge mai greu treaba...

cam asa a fost si cu M.T. - O.S.

la inceput am avut jucatori izolati care au picat ca mustele si au facut statistica pozitiva M.T. acum lucrurile sunt mult mai echilibrate si razboiul e mult mai intens.

pacat ca nu se poarta tot pe campul de lupta.
 

DeletedUser

:)) si la topicul asta o sa se discute OS-MT :)) sa vezi ce bucurosi or sa fie cei din waroom cand vor afla :))
 

DeletedUser

razboiul a fost declarat de catre carus , diplomat al tribului F~k pe motive de incalcare repetata a PNA`ului. Astept pareri , discutii si mult mult spam :D:rolleyes:

macar daca te chinuiai sa imi scrii numele calumea!
 

DeletedUser

=))) nici nu observasem :))) nu stiu daca a facut`o intentionat ...dar carus :)))
 

DeletedUser

eu tine cu waroom .....numa sa il dea jos pe david:))=))....e prea sus acolo
 

DeletedUser

ma roadeeee pana in calcaie.....hai sa fim seriosi ....cred ca pe david ala de sar pune 3 4 jucaotori cu 3 4 sute pct lar termina in cateva zile......asa waroom ajungeti la el ca va da sate moka balena:))=))
 

DeletedUser

ma roadeeee pana in calcaie.....hai sa fim seriosi ....cred ca pe david ala de sar pune 3 4 jucaotori cu 3 4 sute pct lar termina in cateva zile......asa waroom ajungeti la el ca va da sate moka balena:))=))


bine! bravo!
 

DeletedUser

WaRooM daca aveti nevoie de galerie in razboiu cu F~K vin eu :))=))....si restu care se mai alatura binenteles:)
 

DeletedUser7916

cam....ce sa zic...
destul de najpa...pentru un trib maret ca WarNooB e cam saracut acest razbel:)

a fost pna prin urmare nu aveam sate de atac/nobili in apropiere vom trai(daca vom trai dupa ziua de maine =)) ) si peste vreo 2-3 zile vom vedea din nou ce zic statisticile . + ca cei din F~K n`au declarat razboi deci isi blindasera deja granitele ... ce sa zic ... sincer felicitari celor din WaRooM pt. statistica si sa o tina tot asa, la cat mai multe sate baieti!! si speram ca nu se vor mari numarul de sate pierdute :) (doar is colegii mei de trib nu ?)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

a fost pna prin urmare nu aveam sate de atac/nobili in apropiere vom trai(daca vom trai dupa ziua de maine =)) ) si peste vreo 2-3 zile vom vedea din nou ce zic statisticile . + ca cei din F~K n`au declarat razboi deci isi blindasera deja granitele ... ce sa zic ... sincer felicitari celor din WaRooM pt. statistica si sa o tina tot asa, la cat mai multe sate baieti!! si speram ca nu se vor mari numarul de sate pierdute :) (doar is colegii mei de trib nu ?)

te inseli. a fost spontan. intreaba-ti seful!
 

DeletedUser

spontan ne sponta....waroom conduce detasabil :)) asa baieti si fete datile in coaja de ou :))......succes waroom

noapte buna tuturor
 

DeletedUser

nu a facut-o intentzionat :). . . Oricum la faza asta david sunt eu si goliat e david :)))

Cam complicat...dar oricum felicitari F~K-ului pentru fair-playul de care dau dovada
RESPECT!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus