F~k Vs. WaRooM

  • Autor subiect DeletedUser7916
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7711

Care pune pariu cu mine ca david cand va vedea ca e amenintat va intra in alt trib ? :rolleyes:
 

DeletedUser

:d

ataca cu aparare?:eek:

ar fi tare sa vedem, sa ne arate calitatea:rolleyes: jucatorului de pe locul 1
 

DeletedUser

fratilorr pe mine nu ma dispera ca e pe primu loc...inobilari interne sau mai stiu eu...e ** la mijloc cu tribu lor daia are el atatea inobilari interne....pe mine ma dispera profilu luiii!!!!....o trimis el multi la margine...cu sa faca asta :O..slab slab...WaRooM....trimiteti pe toti la margina
 

DeletedUser

F~K e un trib foarte bun..
Nu prea cred ca vor fi dati asa de usor de pe pozitii..;)
Acum sa vedem ce poate david
Pentru cei care l`au atacat pana acum..niste rapoarte puteti posta?
 

DeletedUser

nu cred ca lau atacat..ala e in centru la caldura:)) ..ca ursu iarna in barlog
 

DeletedUser4920

Ii luam la rand nu alergam dupa glorie....cand o sa ajungem se va afla;)
 

DeletedUser2821

Setzel un lucru te rog nu te mai lauda pentru faptele waroom-ului ... :)
Daca ma uita cuma te vad ca esti cu 3 locuri mai sus deacat mine ca inamici invinsi in atac si ai dublu punctaj decat mine deci las-o mai moale;) !
 

DeletedUser4920

Ma laud cu waroom pt ca suntem o echipa ce crezi ca incep sa ma laud ca tine ca vom face vom drege uite eu ce sate am luat etc etc etc ?


Daca te-ai uita pe o harta sa vezi cum waroom cucereste satele de la F~K ai intelege,dar tu cum de fiecare data cand se spune despre alianta veteranilor repede sari ca die face aia si aia se vede cat tii la grup si cat tii la nume si la persoana.



O seara buna in continuare.
 

DeletedUser

depinde cat e de activ....daca este un jucator activ....o sa fie foarte greu sa`l doborati...avand in considerare ca are f multe sate....si probabil f multe dintre ele bazate pe aparare...
 

DeletedUser

e prea in centru ca sa ii dam in cap..DEOCAMDATA..dar...toate la timpu` lor ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

asa asa herifle dai la david in moalele capului poate isi schimba profilu :)).....gg bafta
 

DeletedUser

:) .... ma mananca ... nu pot sa mai tin :))
fiecare trib are cate un rege al innobilarilor interne :)) .

F~k -ul cu al lor david
@toxxic - da profilul trebuia sa-l schimbe de mult timp ... ce este inteligent in acel profil este copiat de la bogdyone (cine-si mai aduce aminite)

iar

WaRooM cu al lor zeffy
@zefyy in k55 nu faci legea .... acolo innobilezi intern

as propune un razboi intre cei doi :D

scuze unor membri ai celor doua echipe care chiar isi merita laude , ei se stiu


CELULA FERMA va saluta! :)
 

DeletedUser

looll ptr destaptaciunea te aia mare nam copiat nik de la bogione...si nici nu mam uitat la profilul lui vreodata :))....asa ca nu mai da cu presupusu ca esti najpa ...

--2.6.2 Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k" si alte asemena substituiri ce contravin corectitudinii limbii romane, tz, sh...etc. Dacă vreti să fiti sigur că ati fost inţeles, puteţi folosi diacritice, chiar dacă acest lucru nu este obligatoriu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se pare ca neuroni tai nu te mai suporta ... mai citeste odata ...sau lasa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus