F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

se pot intampla surprize oricand...cine stie:))poate nu vor fi spanioli in finala;)
 

DeletedUser20252

De acum se vorbeste despre fotbal aici?...nu va mai laudati cum castigati lumea?
 

DeletedUser20252

De ce ma?...sa vorbeasca de joc...ce imi pasa mie ca unu tine cu real si unu tine cu barca?Pentru asta exista spam.
 

DeletedUser

La joc m-am uitat si am vazut asta:

Parte 1:
Triburi: What??
Parte 2:
Triburi: ORG

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 26,889
Tabăra 2: 3,886
Diferență: 23,003

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 263
Diferență: 128

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 172,325,070
Tabăra 2: 35,856,498
Diferență: 136,468,572

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,295,833
Tabăra 2: 2,574,567
Diferență: 1,278,734

chart
 

DeletedUser

akm te imbeti cu apa rece??nu pui la socoteala si barbarele care din coincidenta sau nu tot de la tn din trib sunt:)))
 

DeletedUser19081

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 263
Diferență: 128

FELICITARI TRIBULUI INAMIC !!!!
Acum uitati-va cate sate au inamicii si cate sate avem noi .. si o sa vedeti o proportie de cel putin 1/4 .. asa ca FELICITARI TRIBULUI INAMIC :))


PS ... mi se rupe >>>P..inima de real :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Daca tot e spam aici...felicitari nemtilor de la bayern si beutorilor de ceai de la chelsea...moarte dinozaurilor spanioli :D
 

DeletedUser19081

O lua realul cum o lua si gaby89 ... RUSINOS :p :))) Cand toti pariau pe ei .. pierdura lamentabil :p :))
 

DeletedUser

Ce bine imi pare ca ai luat tzeapa, ce bine imi pareeeeee ..Ba triplu cont..Chiar daca am pierdut la pariuri, ma bucur pt necazul tau =)))
 

DeletedUser19081

e ... mai fratilor .. si asa fiind spusa povestea .. trebuie sa recunosc ca ... m-am facut de ras .. AM PIERDUT UN SAT - recunosc ca a fost DOAR VINA MEA - ca la cat de "obosit" eram la momentul respectiv nu am stiut sa calculez ca 18-55-49 cu nobil lipit -- 35 00 00 minute nu face 18 25 49 cum calculasem eu .. ci 18 20 49 .. si m-am facut de ras . FELICITARILE MELE celui care mi-a luat satul , sper ca la urmatoarele 4000 de atacuri sa nu ma mai fac de ras ...
VA MULTUMESC ANTICIPAT si felicitarile mele MARILOR JUCATORI care m-au atacat . TOT RESPECTUL ... !!!
pacat ca nu pot sa pun litera aia din norvegia .. da suna ceva de genul 0/ adica SUNTETI 0 barat :))
 

DeletedUser

Ce bine imi pare ca ai luat tzeapa, ce bine imi pareeeeee ..Ba triplu cont..Chiar daca am pierdut la pariuri, ma bucur pt necazul tau =)))


Sunt de acord ce zise asta de mai sus.. mai putin partea cu pariurile :))


PS:

Ma mir ca mai merge serverul... ma mir ca mai putem posta ... pe forum dupa evenimentul catastrofal ce s-a intamplat acum cateva ore...

Cum adica nu stiti ce eveniment?

Rusine!!!!!!!!!!

A pierdut inegalabilul, infailibilul.... atotputernicul... etc etc.... profu... un sat....

Eu zic sa se inchida lumea 24 ca parca numai are nici un sens dupa asa eveniment apocaliptic.
 
Sus