F. ~~SR~~ vs. F. NoA-M

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8266

Cred ca vor sa isi mai faca dusmani si pe dusmani divin-ului :))

da eu stiu defapt de ce ii recruteaza ... cu toate ca pe divin ii bateau toti ...SR-ul nu poate

Side 1:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~
Players:

Side 2:
Tribes: DiViN
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 53
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 437,895
Tabăra 2: 475,492
Diferență: 37,597

image.php


p.s. sa mai refacut statistica din ce au luat in ulimele 48 ore...iar daca fac recrutari din Divin se stie de ce...

Si asa in statistica actuala cu toate ca au luat mai multe sate de la Divin...divin a luat sate mai mari...si au luat mai multe puncte :)))))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

Statistica cu tribul DIVIN este irelevanta ca nu am avut prea multe tangente cu ei, si da, poate ca din intimidare cei mai importanti de acolo au ales sa vina la noi in ~~SR~~, la urma urmei un razboi poate fi castigat pe mai multe cai nu numai prin forta bruta si tocmai asta dovedeste calitatea conducatorilor, insa voi nu aveti cum sa stiti asta, voi intrati aici doar pt a face misto de cei care nu gandesc la fel ca voi, Si razboiul cu DE a fost castigat pe merit de catre SR, majoritatea atacurilor lor din ultima perioada esuasera, in schimb noi reusisem mai multe cuceriri importante, plus ca un important rol in decaderea DE l-a avut chiar liderul lor Haiducdog care prin aroganta si duritatea lui s-ai atras lipsa de respect din partea colegilor de trib si cum cei care erau cu picioarele pe pamant si cu ceva experienta si-au dat seama ca stand in acel trib nu vor putea inainta ba dimpotriva vor sfrasi prin a fi innobilati au decis ca sa se alature celor mai puternici si habar nu aveti voi cei care acuzati tribul ~~SR~~, ce atmosfera este aici, si tot laudati Wall-ul, dar ce se intampla cu Wall, de fapt? au cazut mult in ultimele zile? dezertari in masa deci care trib e mai bun?
 

DeletedUser8266

Nu vorbesc de Wall, nu ma intereseaza ....cat despre haiducdog , eu am comunicat cu el si era un jucator cu capul pe umeri cat despre cei din SR (la tine nu ma pronuntz ca nu te cunosc)...nu am mai vazut atata aroganta de la nici un trib , si prin asta nu cred ca veti castiga nimic .

Si intradevar sunt mai multe modalitati de a castiga un razboi ,este calea corecta prin cuceriri de sate ori calea cea mai urata si cea mai hulita prin tradari....este exact ca la fotbal , poti castiga pe teren ori cu ajutoru unor jucatori din echipa adversa mituiti.
 

DeletedUser25287

Oi fi comunicat tu cu haiduc nu zic nu insa probabil nu ati avut nimic in contradictoriu, habar nu ai cat de arogant si jignitor poate vorbi atunci cand este provocat, cel putin pe mine nu a ratat nici o ocazie sa ma jigneasca in fel si chip si puteam de multe ori sa fac ticket la admini dar am zis sa nu-i intru in joc, el este unul din acei jucatori care nu intotdeauna fac diferenta dintre joc si realitate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

Ba da am avut , dar daca ii aduceai dovezi si ii explicai ce si cum, nu era nici o problema ...cu mine a avut o relatie pe picior de egalitate chiar cand ei erau pe 18 si noi pe 50...pe cand cu voi .... nu mai spun cate injuraturi am primit si eu si cei ce mai sunt in conducere de la hantzu si paisan , vorbindule frumos.... deci nu cred ca nu sti cu ce oameni stati in trib ...nu mai pozati in sfinti ca nu sunteti.
 

DeletedUser

Cred ca vor sa isi mai faca dusmani si pe dusmani divin-ului :))

da eu stiu defapt de ce ii recruteaza ... cu toate ca pe divin ii bateau toti ...SR-ul nu poate

[.....]

p.s. sa mai refacut statistica din ce au luat in ulimele 48 ore...iar daca fac recrutari din Divin se stie de ce...

Si asa in statistica actuala cu toate ca au luat mai multe sate de la Divin...divin a luat sate mai mari...si au luat mai multe puncte :)))))))))))

Ti-am mai replicat intr-un post, la alta tema, ca abordezi subiecte pe care nu le cunosti. Nu stiu de ce insisti cu atata inversunare. Ori,probabil, urmaresti un scop anume. Eu inclin sa cred ca tribului tau sau familiei pe care o reprezinti ii este teama de tribul ~~SR~~, mai ales dupa fuziunea cu tribul DiViN.
Deci ~~SR~~ nu a recrutat din DiViN, ci au fuzionat. Este o mica mare diferenta.

In legatura cu falsa impresie a colegului meu, Sir Merlin The Great ("poate ca din intimidare cei mai importanti de acolo au ales sa vina la noi in ~~SR~~") prefer sa-i raspund pe forumul tribului.
 

DeletedUser8266

Nu mia fost , nu imi este si nu imi va fi frica de nici un trib pe l11... numai ca eu vreau chiar daca is pe locu 100 si tribul cu care vorbesc e pe 1 ,sa fiu tratat egal ,nu accept sa se incerce sa se profite de pe mine ca is mai mic.

Si ai probleme cu orientarea in spatiu , ca ati fuzionat cu Divin-ul nu ne afecteaza cu nimic ...sunt la vro 2 continente de noi, cat despre teama eu cred ca voua va este teama de noi de ati incercat sa ne recrutati ...nu ati putut , sa bagati spioni, nu ati putut ...sa ne indtimidati prin mesaje ,nici asa nu ati putut.... Dar de dat din gura pe extern de dragu de a da din gura ...poate oricine


p.s. aa luati sate de 1800 de puncte ...sa dea bine la numar in statistica :)))))) pe alea nici nu ma chinui sa le mai apar ...crestetile voi mari ca venim noi sa le luam inapoi:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

.... Dar de dat din gura pe extern de dragu de a da din gura ...poate oricine...

Ai auzit de cuvantul ipocrizie? Pai tu te gasesti sa ne acuzi ca dam din gura pe extern doar de dragul de a vorbi? Stii proverbul "rade ciob de oala sparta", iti spun asta deoarece tu ai celel mai multe postari la tema aceasta si totusi tu ne acuzi pe noi ca " dam din gura" :))

Stiu ca punctele nu conteaza prea mult insa totusi se pare ca tu ai fost mai ocupat cu postarile pe forumul extern, cu contrazisul tuturor decat cu jocul in sine, Pe cand eu si colegii mei ne vedem de jocul nostru si pe forumul extern intram f rar, si sa fii convins ca in scurt timp acele statistici se vor schimba radical, este si normal sa va fie favorabile voua momentan, doar au avut loc schimbari majore in trib, venirea membrilor mai importanti de la DE la noi, fuziunea cu tribul DIVIN, ( pe aceasta cale tin sa-mi cer scuze colegului meu The Patriot pentru ce am spus, dar eram suparat vazand raspunsurile aiurea ale celor care vorbesc doar sa se bage in seama, insa am gresit fata de el si colegii lui si-mi cer scuze), deci datorita acestor schimbari necesita timp reorganizarea granitelor, insa ne vom pune la punct si apoi veti vedea adevarara putere a tribului SR.

In razboi este permis orice, asa ca va rog terminati cu acuzele la adresa noastra ca nu-si au rostul, sfarsirea unui razboi pe cale diplomatica este de asemenea un merit care trebuie recunoscut si nu intotdeauna forta bruta este raspunsul.

si te rog nu ne da tu lectii despre cum trebuie sa fie purtat un razboi sau cum trebuie sa fie un conducator, daca era vorba de altcineva mai ziceam dar tu nu cred ca esti in masura sa vorbesti despre asta atat de aprig, habar nu ai tu cum este la noi si ce fel de oameni sunt intemeietorii, vom vedea cine a avut dreptate mai tarziu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:) Inainte sa acuzi, fratele meu, vezi cate posturi avem noi, cei din ~~SR~~ (le poti cumula), si cate posturi ai tu. Concluzia ? ... te bagi in seama singur sau incerci sa te faci remarcat. Eu n-as avea nimic de obiectat daca ai face-o cu niste comentarii la obiect, insa toate sunt venite din partea unui jucator pripasit de curand pe serverele romanesti. Esti lipsit de experienta, ce stii ai prins si tu din zbor. Cred ca daca intru intr-o discutie cu tine mai detaliata despre triburi, te pierzi si te ceri afara singur. :) Nu te supara pe mine,dar cam asa este. Sau cel putin asta deduc din toate comentariile tale.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Raspuns la acuzatii

Ba da am avut , dar daca ii aduceai dovezi si ii explicai ce si cum, nu era nici o problema ...cu mine a avut o relatie pe picior de egalitate chiar cand ei erau pe 18 si noi pe 50...pe cand cu voi .... nu mai spun cate injuraturi am primit si eu si cei ce mai sunt in conducere de la hantzu si paisan , vorbindule frumos.... deci nu cred ca nu sti cu ce oameni stati in trib ...nu mai pozati in sfinti ca nu sunteti.

Desi joc de mult timp acest joc nu am avut cont pe forumul extern. Acum mi-am facut doar pentru a raspunde acestui coleg de joc, pe care se pare ca il intereseaza mai mult forumul extern decat jocul in sine si care arunca cu vorbe aiurea in vant.

In primul rand draga domnule da-mi voie sa iti spun ca acuzatiile nefondate sunt pedepsite in viata reala si ar trebui pedepsite si aici. Ai scris mai sus ca eu as fi adus injurii la adresa ta si la adresa altor membri ai conducerii tribului tau. Da-mi voie sa le aduc la cunostinta tuturor celor care citesc acest forum ca ...... esti un mare mincinos. N-am vorbit niciodata cu tine nici pe joc nici pe messenger. Nu ma cunosti, nu te cunosc asa ca te rog sa incetezi cu acuzatiile nefondate.

Singurul jucator cu care am vorbit de la voi, este intemeietorul tribului principal. Am vorbit cu el pe messenger si el iti poate confirma ca nu i-am adus injurii si ca am purtat o discutie civilizata.

Referitor la statistica razboiului dintre noi ........... intr-adevar acum sunteti pe val dar ...... mai vorbim dupa vreo luna si vedem atunci care e treaba.
 

DeletedUser8266

hai sa le luam pe rand :

1- Eu nu dau din gura degeaba pentru ca noi conducem cu vro 900.000 de puncte ,deci voi vorbiti degeaba.

2- Cum am mai spus nu am tribul SR la dusmani si nu doream aceasta tema , nu is avid de celebritate , dar un coleg de a vostru a crezut ca se bate ca si pana acu cu satele de barbari si a zis sa faca topicu sa arate la lume cat de zmei sunteti .

3- de ce am eu mai multe postari ca voi? simplu is un membru activ al forumului cei mai ,,batrani" ma stiu ...si fiind un membru activ si un membru al conduceri NoA e logic sa apar mult aici

4- merline ...nu ne cunosti si vorbesti degeaba, asta denota cat de mult ati jucat pe .ro deoarece majoritatea suntem jucatori cu destula vechime...de la L1 ,L2 ...

5- Iasul e peste prut in una din cele 3 conditi ...

a) esti de pe partea cealalta de prut fata de iasi ...adic din rep. moldova.
b) nu ai prea dat pe la ora de geografie....defapt nu ai dat deloc.
c) nu ai varsta necesara pentru a merge la scoala.


p.s. paisan....

1- am primit conversatia toata de pe messenger care ai avuto cu awqs si lai injurat si tu si inca 1, pe mine nu mai injurat doar...mai jignit , si o sa pun aici mesajele sa vezi si tu ...poate iti improspatezi memoria
2- nu exista trib principal si trib secundar , tu ai vorbit cu el pentru ca eu nu ma puteam intelege cu gabiana si ma durea capu cat de mult se sucea .
3- nu suntem inca pe val.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vad ca perseverezi in acuzatii si minciuni. n-am injurat niciodata pe nimeni de cand joc acest joc. nu imi sta in caracter
 

DeletedUser8266

:))nu pe joc, lai injurat pe mess ,si pe mine mai jignit in joc si o sa pun mesajele cand o sa am timp pe forum si dupa cine le va vrea in original pe joc sa imi zica si le voi da si in joc.

nu mai spun ca ai jignit un trib intrg numindune , citez ,,caricatura de trib" dar stai calm...nu sterg mesajele eu sa vedem atunci cine minte.
 

DeletedUser

am impresia ca faci o confuzie si astept sa iti ceri public scuze atunci cand intr-un final vei realiza ca gresesti
 

DeletedUser

b) nu ai prea dat pe la ora de geografie....defapt nu ai dat deloc.

Vezi ce rau esti? Eu m-am justificat, nu m-am uitat la profilul tau, din acest motiv am gresit.

Acum sincer, tu in clasele I-VIII nu ai studiat gramatica limbii romane? :)
Intelegi ce vreau sa spun,da? Adica ciocu' mic!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25287

hai sa le luam pe rand :3- de ce am eu mai multe postari ca voi? simplu is un membru activ al forumului cei mai ,,batrani" ma stiu ...si fiind un membru activ si un membru al conduceri NoA e logic sa apar mult aici

4- merline ...nu ne cunosti si vorbesti degeaba, asta denota cat de mult ati jucat pe .ro deoarece majoritatea suntem jucatori cu destula vechime...de la L1 ,L2 ...

Nu am intrebat de ce ai tu mai multe postari ca si noi pe acest forum, ci am afirmat ca ai mai multe postari si asta dovedeste ca tu te ocupi mai mult cu forumul extern decat cu jocul in sine, asta si tu ai confirmat-o in acest mesaj, si unde este experienta ta? lumea a evoluat atat de mult si tu ai doar atat? Devreme ce spui ca ai jucat si pe 1 si pe 2 atunci este clar ca ar fi trebuit sa ai peste 1 mil acum, deci? se vede cata experienta ai tu pe acest joc, imi pare rau sa o spun dar nici sa citesti cum trebuie vad ca nu prea stii, una zicem noi si alta intelegi tu.

PRECIZARE: A nu se crede ca am intrat aici sa jignesc pe cineva, in nici un caz nu este asa, eu nu am jignit pe nimeni pe acest joc ( imperiu, daca zici ca ai comunicat cu haiducdog atunci el iti poate confirma asta ca desi el imi zicea tot felu de lucruri nu-i raspundeam cu aceeasi moneda ca nu avea sens), am intrat aici doar ca sa explic tuturor ca tribul ~~SR~~ este pe nedrept acuzat de tot felul de lucruri urate, si reputatia este patata nemeritat!
 

DeletedUser25287

http://ro.twstats.com/ro4/index.php?page=player&id=43351

Acolo se vede experienta ta imperiu, si mai putine puncte ca pe lumea 11 desi joci de mai bine de 1 an acolo, asa ca in locul tau nu as mai insista cu atata pasiune ca este clar pentru mine faptul ca tu postezi aici doar de dragul de a avea cat mai multe raspunsuri ca da bine la profil senior member, deci mai bine ti-ai cere scuze fata de The paisan pe care l-ai acuzat pe nedrept si in rest tacere....
 

DeletedUser25287

Deoarece hantzu refuza sa isi faca cont pe extern m-a rugat sa transmit eu un mesaj de la el, asa ca iata:

Ce puisori mei va certati 10 oameni in toata firea cu un copil care 10 ore sta pe forumul extern si 5 min pe triburile? - Vezi semnatura lui patriot ... jocul nu il intelege - dar are mintea odihnita!!!!


Lasatii fratilor sa se laude pe extern cu cele 60 de sate cucerite de la 2 jucatori inactivi: danotti + wikiwoo - de la care luam si noi sate. Au avut spion - au stiut ca's inactivi - WOW ... "au castigat razboiul"... bravo :)))


Este singurul razboi de care nu imi fac nici un fel de probleme ... absolut nici cea mai mica sansa de izbanda nu au acesti pitici. Au luat la inceput 60 de sate de la 2 jucatori inactivi veniti din DE - dupa ce se pregateau de 2 saptamani de razboi... pai in mod normal trebuiau sa vina mii de atacuri pe noi ma - sa ne rupeti granita aia... voi ati cucerit nishte inactivi - sunteti BUNI!!!



1. Imbata'te cu apa rece Imperiul Moldav - daca ati luat nishte sate de la inactivi - poti considera razboiul asta castigat de voi ... (vezi pe harta ca paisanu a luat nishte sate cam in mijlocul vostru si asta se extinde ca o ciuma - mare grija aveti la el ca tare nu as vrea sa va scoata pana nu ajung si eu la voi)
2. Eu v'am insultat si pe tine si pe colegul tau de trib - ca sunteti nishte minusculi dar cu o gura nepermis de mare - paisanu nu cred ca s'a coborat la nivelul vostru - eu insa n'am probleme ... mie imi place sa rad de ...


O completare tot de la hantzu:

Si inca ceva - 80% dintre noi nici nu stiam de existenta FAMILIEI NOA - adica sa fim seriosi: Cati din triburile de top de pe L11 cunosteau de existenta lor? 4 triburi care nu fac nici cat 1 ... medie de puncte 200.000 .. common...
Dar acum ne orientam atentia asupra voastra ca sunteti obraznici .... si alte razboaie in zona nu mai avem ... deci tineti'va bine ...
Urmatorul post al meu va fi peste 1,2 luni cu noile statistici ale razboiului contra "imensului imperiu NOA" )))


ps: schimbati in Doamne iarta'ma commentul ala de la profil - rezervam jucatori de 200.000 puncte in raza bisericii tribului - ca va faceti de ras si nu va mai pot lua oamenii in serios ... desi uite cat te zbati tu pe extern sa fii bagat in seama!!!!


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

AM INTELES INCALCAREA REGULILOR SI PROMIT CA NU SE VA MAI REPETA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Chiar ma gandeam cand aveau sa'si faca aparitia si adversarii. Mare lancezeala pe forumul lumii 11...insa surpriza!

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (3 members and 0 guests)
i0gina*, Sir Merlin The Great, The paisan

Se pare ca asteptati cu nerabdare o replica, nu?

Pei dragul meu Merlin, cica nu'ti sta in fire sa jignesti, dar faci pe "posta" cand vine vorba de bunul tau prieten, hantzu. Frumos din partea lui sa recunoasca cele discutate pe mess cu awqs, dar chiar era nevoie de un asemenea limbaj?

...acum ne orientam atentia asupra voastra ca sunteti obraznici

Obraznici prin ce? Ca nu ne'am pus de acord privitor DE? Ca pretindeati a pleca frumos capul in fata voastra? Guess again, dragule!

Puterea nu sta in marimea unui conducator (referindu'ma aici la "acuzatiile" adresate imperiului moldav), ci in trib.

Forumul este un mijloc de informare, nu cred ca isi pierde cineva vremea degeaba pe aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus