F. ~~SR~~ vs. F. NoA-M

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

si acu ca o explicatie pentru tine... nu nu stam sa ne ia satele SR-ul da nici nu ii acordam atentie speciala ..la noi e doar un trib ca oricare altu.

Hmm, ce cuvinte frumoase, trebuie sa ma bucur ca voua nu va pasa de tribul ~~SR~~, dar totusi daca nu ne acordati importanta...de ce VOI v-ati pregatit cu 2 saptamani inainte de acest razboi !? Blindand granitele, alea alea?!
Pe noi ne-ati luat ca din oala...aveam razboi DE si Wall...zona aceea era cat de cat goala.
Dar din cate se pare ne revenim !
Si da, asteptam alea 10-12 zile in care se fac trupele voastre! :)
 

DeletedUser8266

1- Noi nu neam pregatit de razboi cu voi ... faza e ca eu is mai precaut :) (satele nu erau blindate erau .. un pic echilibrate cu trupe ) ...mai ales ca tu mai refuzat cand am vrut sa facem un PNA de cateva zile (in opinia mea asta inseamna ca vrei sa ne ataci)

2- Cum sa n pregatim noi de razboi daca voi neati provocat? cum sa fim noi pregatiti daca voi neati declarart razboi.


3- Aveai razboi cu Wall , si vam luat ca din ,,oala" ?(pe DE nu ii mai pun..ca jumatate din ei erau cu un picior la voi in trib)Ce vina am eu ca SR e condus de incopetenti care mai intai actioneaza si apoi gandesc ?



p.s. daca ne stii diplomatia ... atunci ai stii ca noi suntem un trib pasnic . Nu avem dusmani , suntem foarte democratici ...toti vecini is egali in ochi nostri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1- Noi nu neam pregatit de razboi cu voi ...



p.s. daca ne stii diplomatia ... atunci ai stii ca noi suntem un trib pasnic . Nu avem dusmani , suntem foarte democratici ...toti vecini is egali in ochi nostri.



Vezi ca profilul tibului te cam contrazice :)) :

Descriere
Cine nu e cu noi, e împotriva noastra !


Unitate !

Agresivitate !

Loialitate !
 

DeletedUser

1- Noi nu neam pregatit de razboi cu voi ... faza e ca eu is mai precaut :) (satele nu erau blindate erau .. un pic echilibrate cu trupe ) ...mai ales ca tu mai refuzat cand am vrut sa facem un PNA de cateva zile (in opinia mea asta inseamna ca vrei sa ne ataci)

Pacat ca nu mai am mesajul dar uitel in postul acesta, spune si mie unde reiese ca te-am refuzat ?!...pfff, ce caracteree :)


3- Aveai razboi cu Wall , si vam luat ca din ,,oala" ?(pe DE nu ii mai pun..ca jumatate din ei erau cu un picior la voi in trib)Ce vina am eu ca SR e condus de incopetenti care mai intai actioneaza si apoi gandesc ?

"Aveai" zici? cred ca vroiai sa zici "aveam"(Cu referire la F. ~~SR~~) dar nu mai conteaza:)
Te rog, putin respect! Eu nu te-am jignit pe tine si pe tribul tau, aaa scuze conducerea NoA-M :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@Analyzer --- esti incoerent si ai memorie scurt ...tu singur spui ,,cum vine asta voi nu aveti cu ei razboi ? adica stati ca ei sa va ia satele?" si acu ... "Si ce daca statistica arata ca voi conduceti, chiar daca SR v-a declarat razboi?" esti penibil, stai in banca ta si nu te mai baga daca nu te priveste un lucru ...si nici nu cunosti

si acu ca o explicatie pentru tine... nu nu stam sa ne ia satele SR-ul da nici nu ii acordam atentie speciala ..la noi e doar un trib ca oricare altu.

Primele 2 au fost intrebari care nu necesitau un raspuns, era clar din context. Daca nu te-a dus mintea e treaba ta.
Daca e forum public comun pentru toata lumea, atunci imi voi exprima opinia cand vreau eu si nu-mi voi inchide gura la dorinta unor ingamfati!
 

DeletedUser

Primele 2 au fost intrebari care nu necesitau un raspuns, era clar din context. Daca nu te-a dus mintea e treaba ta.
Daca e forum public comun pentru toata lumea, atunci imi voi exprima opinia cand vreau eu si nu-mi voi inchide gura la dorinta unor ingamfati!

67.gif
113.gif

bine zis @analyzer
cam multa ingamfare pe aici...
 

DeletedUser

imperiule moldav, noi spre deosebire de voi nu dam afara jucatorii care pierd sate dupa atacurile voastre. ii tinem in trib si ii ajutam sa isi recupereze acele sate.

voi cum vedeti ca unul pierde un sat, doua gata il si dati afara ca sa nu va strice statistica :)

vezi jucatorul nellutz
 

DeletedUser

Nu am treaba cu acest razboi decat de la distanta..INCA...Cunosc pe The paisan..si as putea zice ca e un lider cu experienta..chiar daca l-am avut ca adversar..pe L9 Burn....Prea multa gargara pe extern..In legatura cu ce jucatori au luat de la divin..au luat degeaba pt ca acei jucatori..sunt exact la intersectia dintre tribu meu Shock si Geneza..si vor fi haliti sigur in timp....pacat ca unii chiar erau buni si cu onoare[sunt inca]si ma refer la Copacelul Nou....si inca cativa

Nu va mai certati aiurea...luptativa si catigati[Nu tin cu nimeni...desi cu ~SR~ voi avea granita in maxim o luna...si nu vin ca amic]



Cu stima ,respect si onoare pt jucatori cu experienta

Swan85[asa ma gasiti si pe joc,daca vreti sa **]
 

DeletedUser

Am un sfat pentru unii dintre voi: dimineata, in caz ca va treziti cu fata buhaita de nesomn, nu postati pe forum imediat, intai faceti un dus rece.

-valabil si pentru swan85-
 

DeletedUser

Ne permiti sa iti dam si noi un sfat. Citeste aici regulamentul si incearca sa-l respecti apoi dupa ce il respecti da sfaturi despre cum ar trebui sa posteze unul sau altul pe aici pana atunci urmeaza indemnul lui swan85:
"Nu va mai certati aiurea...luptati si catigati"
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~
Players:

Side 2:
Tribes: NoA-M NoA-M2 NoA-M3 NoA-E1 NoA-E
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 15
Diferență: 1

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,920
Tabăra 2: 116,830
Diferență: 2,910

image.php


O statistica impresionanta...pfff, se pare ca e plictisitor in zona...
 

DeletedUser

Ne permiti sa iti dam si noi un sfat. Citeste aici regulamentul si incearca sa-l respecti apoi dupa ce il respecti da sfaturi despre cum ar trebui sa posteze unul sau altul pe aici pana atunci urmeaza indemnul lui swan85:
"Nu va mai certati aiurea...luptati si catigati"


Ai dreptate, citeste-l tu si dupa aceea sa-mi dai mie sfaturi.
Sunteti unii in stare sa va dati replici la propriile mesaje numai si numai sa fiti bagati in seama. Fiti mai modesti, nu v-ar sta rau.
 

DeletedUser

Se pare..ca ai citit alceva ca alfel nu imi explic ce jigniri ai vazut tu...
Cunosc pe The paisan..si as putea zice ca e un lider cu experienta.e jignire?
Pacat ca unii chiar erau buni si cu onoare[sunt inca]si ma refer la Copacelul Nou....si inca cativa e jignire ?
Cu stima ,respect si onoare pt jucatori cu experienta e jignire...?
Si tin sa te anunt ca am fost adversari cu cativa de la tine si pe alte lumii si as putea zica ca ai cunosc..sunt jucatori buni...
E ultimu meu mesaj....ca prefer sa ma joc..si acum am intrat sa ma relaxez[sfatul nevestei]dupa o noapte de alergatura......uni lucreaza noaptea , alti ziua sau poate in ture..

Iti doresc o zi de duminica superba....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Side 2:
Tribes: NoA-M
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 14
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 140,136
Diferență: 140,136

image.php



n00b posteaza tot timpul nu posta doar atunci cand conduceti ca nu ma impresionati :D
Asta e doar inceputul sfarsitului vostru :rolleyes:

Aaa ma scuzi stai sa pun si aia din ultima saptamana acolo ati reusit sa ne luati un sat :D( recuperat stai linistit)

Side 1:
Tribes: ~~SR~~ ~SR.A~ ~SR.J~ ~SR.U~
Players:

Side 2:
Tribes: NoA-M
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 19
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,374
Tabăra 2: 182,908
Diferență: 179,534

image.php
 

DeletedUser

vad ca treaba merge bine:D

Merge merge ce sa faci :p


Prea bine, atat timp cat fulllllllll este la platane!

Draga mea/Dragul meu ... daca pierzi o lupta(mica mica si iar mica) nu pierzi si razboiul...

Fullll, respectele mele te vreu sa fi pe forumul extern si cand sunt statisticele in favoarea noastra...sau nu ai cuvinte sa te exprimi cand pierdeti sate?...

PS: Felicitari Familiei NoA, sa stiti ca NOUA nu ne este rusine sa recunoastem ca organizam in alta parte:p... ps: va mai asteptam cu inca 19 sate innobilate intr-o saptamana, ce statisticaaaaa(cu 5 de "a" pentru tine fullll :p) : )))


Taci mami din gura :D

Aoleu, "mami tau" poate sa taca si din cap ?...
Pfff, romana asta...se vede ca ai copiat in liceu la Limba Romana!(sau in gimnaziu? depinde de varsta)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

In gimanziu n00b am copiat si inca copii ce sa ii faci sunt doar un pusti de 12 ani nu sunt asa mare ca tine :)
"Taci mami din gura" e o expresie pe care o folosesti si tu atunci cand ii zici mamei tale sa te lase in pace ca joci triburile :d


Puncte: 1.411.914
Rang: 97
Inamici învinşi: 5.435.252 (207.)


Ti se potriveste numele de n00b.
A ajuns si el saracu la 1.ooo.ooo puncte si se da mare zmeu pe forum.
V-am urmarit din umbra nu stau eu sa imi pierd timpul cu toti n00bii am alte lucruri mai importante de facut.
Pacat ca nu stiti ce e cu voi...
Nici nu aveti idee cu cine v-ati pus credeti-ma :)
Recrutarile voastre din -=PH=- au fost reusite .
Pacat ca nu mai exista ca vroiam sa iti pun statistica din ultima luna cu ei:160-20 (ceva de genul )
Sunteti buni la recrutat jucatori sa fiti mari dar sa jucati acest joc sunteti varza sau salata ce doresti tu n00b :)
19-0 cu un trib de pe locul 4 pentru un trib de pe locul 13??? In locul tau nici nu as deschide gura de rusine
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus