Facebook Triburile România

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Astăzi am reușit să adunăm 10.000 like-uri pe facebook!
Mulțumim jucătorilor și echipei:)

yay-we-did-it.gif
 

DeletedUser

Adisor Tutulica, atunci cand a primit 50 000 de like-uri de feisbuc, s-a crezut peste geastin bibar si a facut o manea ce se vrea melodie hiphap.
Faceti si voi o melodie tribala, una cu dansuri tribale si tum-ka-ta-tum-cha si alea, alea, stiti voi.
 

DeletedUser28967

Tu ai jucat vreodata triburile?asta e un joc mental serios...
 

DeletedUser

Neam de neamu' meu n-a jucat Triburile. Eu nu stiu cu ce se mananca. Stau doar pe forum.

P.S: v-as da si eu like dac-as avea feisbuc, da' n-am.
 

DeletedUser

yee, go go feisbuci! :D
Sa ajungeti la 100.000 de laicuri, asta e cu adevarat cea mai mare realizare din anul asta.. :rolleyes:
 

DeletedUser

La câţi de utilizatori sunt la acest "joc", ar fi trebuit să fie deja mai mult de 100.000 "like"-uri.
Însă când eu m-am uitat printre cei de la Facebook, care au afişat o grafică şi o structură mai ciudată decât la început (nu-ţi prea dai seama la cine te uiţi, că nu mai apar informaţii la profil - cum era altă dată), nu am găsit decât câteva "grupuri" de etichetă cu puţini utilizatori fiecare. Iar acum aflu că s-au "modernizat" Triburile cu reclama de firmă şi pe aşa zisul "Faisbuk".
Foarte "ţais" ! Sau cât se poate de "interesant"...
Totuşi, felicitări !
 

DeletedUser

sunt putini pentru ca majoritatea au 20-30 de conturi de pe care joaca, de cele mai multe ori pe aceasi lume. ca sa nu mai zicem si de forum. din cei 66329, cam 10000 sunt jucatori reali, in cel mai bun caz.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23722

sunt putini pentur ca majoritatea au 20-30 de conturi de pe care joaca, de cele mai multe ori pe aceasi lume. ca sa nu mai zicem si de forum. din cei 66329, cam 10000 sunt jucatori reali, in cel mai bun caz.

lume noua!!! ma bucur ca macar tu mai dai pe forum...


la cat mai multe like-uri,dragilor!
 

DeletedUser

mai falfai si eu din cand in cand pe aici...observ dacaderea abrupta a jocului :)
 

DeletedUser15142

You are not going to take my soul!

Mi-am pierdut prea multe nopti :)))))
 
Sus