"Faimosul" jucator Bcatalin - lider al tribului R.U.

  • Autor subiect DeletedUser1563
  • Data de început

DeletedUser1563

O sa vorbesc despre "faimosul" jucator Bcatalin si despre onoarea lui. Acest jucator a vorbit cu diplomatul tribului pe care il conduc despre realizarea unei fuziuni intre tribul lui si tribul nostru. In final partile s-au inteles. Toate bune si frumoase pana aici. Din pacate nu e asa. Dintre toti membri tribului sau a venit la noi doar el (intelegerea era sa vina toti de la ei la noi). Misiunea lui a fost una clara si anume de a spiona la noi. Sincer nu inteleg ce putea sa spioneze, poate strategia de dezvoltare ca altceva nu avea ce (asta demonstreaza ca era un jucator de o valoare "foarte mare"). M-am uitat pe lumea 1 si lumea 2 sa vad cat de "faimos" este acest jucator. Cand am vazut cat de "bine" dezvoltat este acest jucator am inteles imediat cat de "bun" poate sa fie. Probabil ca daca face asa si pe celelalte 2 lumi o sa aiba un viitor stralucit si plin de glorie. Acest jucator a reusit sa isi faca foarte repede o serie de "prieteni" care o sa aiba grija ca sa aiba un viitor "foarte luminos" pe cele 3 lumi.

Bcatalin este considerat spion de catre tribul nostru si va fi tratat ca atare. Tribul R.U. este incepand de astazi inamicul nostru.

Am postat aici acest topic pentru ca el a spionat in tribul nostru de pe lumea 3. Gestul lui va avea urmari si pe celelalte 2 lumi.

Cu stima,
TheDukeD - conducator KFE
 

DeletedUser

Porecla: Romania Unita
Prescurtare: R.U.
Numãrul de membrii: 11
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 770
Punctaj total: 770
Punctaj mediu: 70
Rang: 265
Homepage:

-------------------
Porecla: KnightFight Elite
Prescurtare: KFE
Numãrul de membrii: 41
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 6.439
Punctaj total: 6.491
Punctaj mediu: 158
Rang: 55
------------------------
o lupta cu adevarat mare:D Nus ce naibi vroia leaderul R.U dar spioneaza groaznic:)
 

DeletedUser1756

24.gif
ar trebui sa dea un search pe google ... poate gaseste pe undeva un tutorial de spionat ... inca nu stiu daca sa rad sau sa plang ... cum zicea cineva si la noi pe forum ... ...cati nebuni mai joaca jocu asta oare?!?! voi ce ziceti?
 

DeletedUser523

Hm, abia astept sa apara trupele in joc si sa vedem desfasurarea marelui razboi!Bineanteles cu conditia sa mai existe aceste 2 triburi pana atunci!;)
 

DeletedUser1563

deja sa terminat razboiu

Huh. Nu s-a terminat nici un razboi. Nici nu a inceput practic. Desi topoarele mele sunt nervoase si de abia asteapta sa intre peste inamic. :D Sunt putin suparat ca a facut cineva cavalerie inaintea mea da recuperez eu.
 

DeletedUser1959

Huh. Nu s-a terminat nici un razboi. Nici nu a inceput practic. Desi topoarele mele sunt nervoase si de abia asteapta sa intre peste inamic. :D Sunt putin suparat ca a facut cineva cavalerie inaintea mea da recuperez eu.

Sunt curios ce cavalerie ai tu?...Cand altii abia incep sa se dezvolte tu ai cavalerie...inseamna ca trebuie sa ai vreo 600 de puncte(sau in jur)...nu am vazut inca jucator de 600 de puncte
 

DeletedUser1563

Nu am zis ca am eu cavalarie, eu am topoare. Am zis ca sunt supi ca a facut cineva inaintea mea cavalerie usoara. Uita-te la statistica si o sa vezi ca exista deja 24 cavalerie usoara. Nu e nevoie sa ai 600 pct ca sa ai cavalerie usoara. Se poate observa din lista de pozitionare ca cel mai mult are 421 pct cineva si din statistica reiese ca in joc exista 24 cavalerie usoara deci nu ai nevoie de 600 pct sa faci cavalerie usoara.
 
Sus