Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

Cine a jucat impotriva noastra ne stie,cine a jucat cu noi ne stie:))iar impresia care incerci sa o creezi e nerelevanta si in plus suntem in razboi cu toti,afara de un trib,pun statistica maine.
:)Acum inteleg,vrei sa ii convingi si pe ei sa ne declare razboi:)),pai dute la ei si spunele:)
Glorie :) te inseli,colegi mei de cand jucam in aceasta formula,ma refer la echipa de baza stie ca ducem razboi doar impotriva celor care le lipseste coloana vertebrala.
Dar raspunde clar "eminescule"-la intrebare sunt fake-uri pe noi sau e organizat?

Stai ca terminam cu ce a mai ramas din voi pe 32 si venim aici , deja sunt pregatite conturile care urmeaza sa fie preluate de trupa de pe 32 ... momentan mai avem de inobilati ramasitele care le-ai abandonat si urmeaza sa dispari si de aici pe cand incepe 40
 

DeletedUser44804

Sms ce faci tata?:)) ti-o incasezi rau si aici asa-i? :))) Sau esti prea motivat de Maliso, ca tot se zice ca face treaba buna ...:D
 

DeletedUser13059

Haha , fara Maliso te rog , vreau eu primu , el ii de final ca vine si pleaca :))
 

DeletedUser42954

Stai ca terminam cu ce a mai ramas din voi pe 32 si venim aici , deja sunt pregatite conturile care urmeaza sa fie preluate de trupa de pe 32 ... momentan mai avem de inobilati ramasitele care le-ai abandonat si urmeaza sa dispari si de aici pe cand incepe 40
O prietenare,povestea asta am auzit-o de un an jumate,ce stiu de pe 32 e ca colegi au dus o bataie mica intre ei dupa ce am plecat,dar in acelasi timp se bat cu voi fara nici o problema.Daca tu esti bun in triburi ,ne areti ca nu facem 10000 de sate:)),in rest is povesti,de intrat, intram in decembrie din nou,pe alta lume,lasandute aici sa ii bati pe toti cu trupa ta de pe 32:)),adica dupa ce avem 10000 de sate
Tie ciuda,tie necaz,ca nu poti sa ne opresti sa facem 10000 de sate si incercati sa ne fixati alte obiective,credema ca nu ne intereseaza ce obiective aveti voi,ce doriti,dar stiu ca nu ne puteti opri sa facem ce ne-am propus si nici sa ne schimbati obiectivele
Dar "fani ai samurailor"-nu incurcati topicul,aici e 37 :),urmeaza nu 40 si 41,apoi 44 ne vedem si ne vom bate pana veti imbatrani pe triburi,noi suntem aici si vom fi unde v-am zis,asteptanduva sa va dovediti vitejia si barbatia:)) si nici nu vom schimba numele,deoarece asa de usor e sa intram pe o lume cu alte nume fara sa stiti de noi,deoarece pentru noi sunteti doar niste copiii nepunticiosi in ce vreti voi
Si sa aibe legatura totusi si cu 37:),uite ce baieti smecheri sunt aici

arsenalfc în data de 04.04. la ora 17:58
care ma poate ajuta cu ceva sprijin?
-asta e neputinta copile si trucuri pe care le uram si dispretuim oameni de genul acesta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7232

bre mesagere..nu te-ai saturat taica sa pierzi pe fiecare lume..

Ps.: daca aveti nevoie de ajutor contra.rs-ului, nu ezitati sa ma contactati
 

DeletedUser42954

bre mesagere..nu te-ai saturat taica sa pierzi pe fiecare lume..

Ps.: daca aveti nevoie de ajutor contra.rs-ului, nu ezitati sa ma contactati
10000 de sate le facem si daca se apuca tot neamul tau de joc si nu ezitati sa ii cereti ajutor lui kataman:)) se stie,blindatil si stati siter la el.
:))Am rabdare sa va rapund la :))mari razboinici ai triburilor,dute pe forumul lui 32 si vezi asa la inceput ca am zis ca jucam pentru aliati si stam pentru ei,acolo imbarligatori ne spuneati cum sa jucati pentru ei sa nu castigati lumea,simplu puiule nu ne dorim sa castigam lumea si am facut exceptie ca am ramas pentru ei.Ei find tao,branzovenescu...
:)Aici imi spui ca vrem sa castigam,nu vrem"puiule sa castigam"facem 10000 de sate si plecam
Ca voi spuneti una,ganditi alta si faceti alta e problema voastra:)
Neputinta de-a opri obiectivele samurailor,va face sa le puneti alte obiective care vi se par voua potrivite pentru ei:))
Dispretul samurailor pentru voi ca jucatori si faptul ca ati fost blocati la mesaje de majoritatea,va face sa turbati:)) si sa iesiti pe extern sa fiti bagati in seama:))
 

DeletedUser

Mai ia o gura de aer si o pauza ingeniosule , nicaieri nu vrei sa faci nimic si chiar nu faci nimic . Pe 32 povestesc oamenii , pe 28 plangeai la lykan sa.ti dea pna altfel va trebui sa dizolvi tribul ( si l.ai dizolvat :D ) .... parca vad ca si aici vai fugi la fel ... vorbesti de 10000 sate pe server 1 parca ai vorbi de meteo ...
 

DeletedUser42954

Mai ia o gura de aer si o pauza ingeniosule , nicaieri nu vrei sa faci nimic si chiar nu faci nimic . Pe 32 povestesc oamenii , pe 28 plangeai la lykan sa.ti dea pna altfel va trebui sa dizolvi tribul ( si l.ai dizolvat :D ) .... parca vad ca si aici vai fugi la fel ... vorbesti de 10000 sate pe server 1 parca ai vorbi de meteo ...
plangeam la lyncan? lyncan care i-am innobilat pe clasica pe toti pana la ultimul,incepand cu chevix,noi care nu dam doi bani pe oameni fara caracter sa cerem mila?! stiu samurai sunt greu de digerat,dar e o problema ii suflati de praf:))
Toti ati batut samurai,dar dupa 10000 de sate nui asa:))?!
Arata ce esti in stare smecherie aici,oprestene sa nu facem 10000 e cifra care va sta in gat:)
 

DeletedUser22959

Borfaiala stim ca faci.Esti un conducator slab de trib si un jucator si mai slab. Eu nu dau tepe cu pp-uri pentru ca eu nu sunt un paznic de 50 de ani:) si am un serviciu mai bine platit. App controlul de 6 luni ti l-ai facut? Nu mai esti viteaz pe 32? Nu ai scris tu cu mainile tale ca nu o sa iti luam nici un sat etc? Mesagere te oftici. Vad ca lumile le schimbi dar gramatica...te oftici? te oftici? hai ca te oftici?

prietene joci aici cumva ? pana acum nu cred ca te-am vazut...deci dispari de pe forumul asta sau dai participare la lume daca vrei sa subliniezi ceva din razboiul nostru, ca altfel esti pe langa. BOrfaiala faci tu ... nu intelegi ceva fara sa ii iau apararea lui Mesagerul ca aici cu nickul asta joaca deci nu ne intereseaza trairile tale de pe alte lumi, vezi ca pe 37 nu joaca doar mesagerul si rs ul de pe 32 e mult mai complicat decat ai crede ...din cauza asta si statistica arata atat de urat pt faina si restul familiei in care e bagata cu tot cu aspirina care saraca are mai putine sate decat am eu ...nu intelegi in afara de sh in noi dau toate granitele si noi totusi luam sate mai multe ????
Bravo nonius si zabalosu sunt curios ce pedeapsa o sa isi ia zabaloasul...,banat definitiv ?>??? e prea mare sa o accepte ?: )P))))

NONIUS..cramp a facut ce au facut si oamenii de la noi de ti-au dat tie sate stii tu cum numai ca omul nu a dat sate pe pp uri a venit la noi ca vroiai sa il bagi la interne :) bravoi lui ce sa zic...ti-a facut-o :p
Good game cramp LMAO

Ce sa opreasca sa nu facem 10k eu nu am teluri de aste mititele :) ei care au venit din dacii in tdn si din tdn in faina... mai schimbati mult mai triburile...toata lumea vede lucrul asta...stii cum se numeste un om care fuge din trib cand da de greu sau care cand pierde lumea [pleaca in vacanta vara ?
Jucator noname asa sunt nimiti dar voi nu aveti de unde sa stiti asta pt ca un gen de jucatori ii numeste asa si voi nu aveti acel gen printre voi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prietene joci aici cumva ? pana acum nu cred ca te-am vazut...deci dispari de pe forumul asta sau dai participare la lume daca vrei sa subliniezi ceva din razboiul nostru, ca altfel esti pe langa. BOrfaiala faci tu ... nu intelegi ceva fara sa ii iau apararea lui Mesagerul ca aici cu nickul asta joaca deci nu ne intereseaza trairile tale de pe alte lumi, vezi ca pe 37 nu joaca doar mesagerul si rs ul de pe 32 e mult mai complicat decat ai crede ...din cauza asta si statistica arata atat de urat pt faina si restul familiei in care e bagata cu tot cu aspirina care saraca are mai putine sate decat am eu ...nu intelegi in afara de sh in noi dau toate granitele si noi totusi luam sate mai multe ????
Bravo nonius si zabalosu sunt curios ce pedeapsa o sa isi ia zabaloasul...,banat definitiv ?>??? e prea mare sa o accepte ?: )P))))

NONIUS..cramp a facut ce au facut si oamenii de la noi de ti-au dat tie sate stii tu cum numai ca omul nu a dat sate pe pp uri a venit la noi ca vroiai sa il bagi la interne :) bravoi lui ce sa zic...ti-a facut-o :p
Good game cramp LMAO

Ce sa opreasca sa nu facem 10k eu nu am teluri de aste mititele :) ei care au venit din dacii in tdn si din tdn in faina... mai schimbati mult mai triburile...toata lumea vede lucrul asta...stii cum se numeste un om care fuge din trib cand da de greu sau care cand pierde lumea [pleaca in vacanta vara ?
Jucator noname asa sunt nimiti dar voi nu aveti de unde sa stiti asta pt ca un gen de jucatori ii numeste asa si voi nu aveti acel gen printre voi.

Deci mesagerul e noname?:)) Ca el s-a lasat de 32 cand a dat de greu. Bravo tocmai l-ai caracterizat.
 

DeletedUser

plangeam la lyncan? lyncan care i-am innobilat pe clasica pe toti pana la ultimul,incepand cu chevix,noi care nu dam doi bani pe oameni fara caracter sa cerem mila?! stiu samurai sunt greu de digerat,dar e o problema ii suflati de praf:))
Toti ati batut samurai,dar dupa 10000 de sate nui asa:))?!
Arata ce esti in stare smecherie aici,oprestene sa nu facem 10000 e cifra care va sta in gat:)
pe cine ai innobilat pe clasica ? http://ro.twstats.com/roc1/index.php?page=player&mode=conquers&type=lose&id=785975 nu se vede nici un rs , asta arata ca vorbesti ziua ce visezi noaptea . cand a luat zughyku satul contul era pe siter la giulia de mult timp .
si daca ai innobilat sate nu ai innobilat sate din lykan pt ca lykan a fost prezent doar pe o lume ( 28 ) pe care a inchis-o ( ceea ce tu cu rs-ul tau nu vei reusi nici cand va zbura porcul ) . in schimb pe 28 ai dat delete si dizolvare pt ca chevyx ala de care zici tu te-a refuzat de cateva ori cand ii cereai pna ( fie tu direct fie prin giulia ) .
n-am nimic cu tine , suflu praf ca asta stiu sa fac . doar ca vorbesti cam mult si cam nimic .
spor la joc si ... bafta in razboi .
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Multa lume tare-n gura aici.... Sunteti cumva pe 37 si luati parte la razboiul pentru care e dedicat acest topic ? Daca da...dati-mi coordonate sa va linistesc...daca nu....joc de glezne inapoi pe 32-u vostru.

Ca sa stie toata lumea...sa nu va mai stresati atata... Lumea 37 este gata castigata de catre alianta R.S - S.H. Tot ce se intampla acuma ( ultimele zvacniri ale Fainii, incercarea RIP-ului de a dovedi ca au jucatori cel mult semi-competenti si alte "nimicuri" precum aspirina, paracetamoale si alte alea....sunt doar o problema de timp. E Game Over.
 

DeletedUser

prietene joci aici cumva ? pana acum nu cred ca te-am vazut...deci dispari de pe forumul asta sau dai participare la lume daca vrei sa subliniezi ceva din razboiul nostru, ca altfel esti pe langa. BOrfaiala faci tu ... nu intelegi ceva fara sa ii iau apararea lui Mesagerul ca aici cu nickul asta joaca deci nu ne intereseaza trairile tale de pe alte lumi, vezi ca pe 37 nu joaca doar mesagerul si rs ul de pe 32 e mult mai complicat decat ai crede ...din cauza asta si statistica arata atat de urat pt faina si restul familiei in care e bagata cu tot cu aspirina care saraca are mai putine sate decat am eu ...nu intelegi in afara de sh in noi dau toate granitele si noi totusi luam sate mai multe ????
Bravo nonius si zabalosu sunt curios ce pedeapsa o sa isi ia zabaloasul...,banat definitiv ?>??? e prea mare sa o accepte ?: )P))))

NONIUS..cramp a facut ce au facut si oamenii de la noi de ti-au dat tie sate stii tu cum numai ca omul nu a dat sate pe pp uri a venit la noi ca vroiai sa il bagi la interne :) bravoi lui ce sa zic...ti-a facut-o :p
Good game cramp LMAO

Ce sa opreasca sa nu facem 10k eu nu am teluri de aste mititele :) ei care au venit din dacii in tdn si din tdn in faina... mai schimbati mult mai triburile...toata lumea vede lucrul asta...stii cum se numeste un om care fuge din trib cand da de greu sau care cand pierde lumea [pleaca in vacanta vara ?
Jucator noname asa sunt nimiti dar voi nu aveti de unde sa stiti asta pt ca un gen de jucatori ii numeste asa si voi nu aveti acel gen printre voi.

-eu cristian e invitatul meu,sa joace pe contul meu oricand doreste,n-ar fi prima data nu cristi?
-Cramp cine i-a cerut satele ma?nu era bagat la nici o interna era arhi blindat el a trimis singur trupele acasa ptr ca m-am enervat pe el si l-am facut cu ou si cu otzet,cand a realizat ca a gresit trimitand trupele acasa stia ca va pierde ii era frica de tine:-j
:))
e noob crampi dar sa-l las deoparte ca n-am treaba cu el e prea mic:)

cat despre plecatu in vacanta pe timpul veri,iti zic clar ca voi pleca insa stai linistit,nu pierdem nimic:))
eu **** la ce pana mea va tot laudati ca ne bateti ca **** ce,unde e bataia ma? ca eu nu vad,am stat sitter la toate organizatele voastre,sunteti prea varza ca sa ne bateti nu pricepeti?
:))
 

DeletedUser42059

-eu cristian e invitatul meu,sa joace pe contul meu oricand doreste,n-ar fi prima data nu cristi?
-Cramp cine i-a cerut satele ma?nu era bagat la nici o interna era arhi blindat el a trimis singur trupele acasa ptr ca m-am enervat pe el si l-am facut cu ou si cu otzet,cand a realizat ca a gresit trimitand trupele acasa stia ca va pierde ii era frica de tine:-j
:))
e noob crampi dar sa-l las deoparte ca n-am treaba cu el e prea mic:)

cat despre plecatu in vacanta pe timpul veri,iti zic clar ca voi pleca insa stai linistit,nu pierdem nimic:))
eu **** la ce pana mea va tot laudati ca ne bateti ca **** ce,unde e bataia ma? ca eu nu vad,am stat sitter la toate organizatele voastre,sunteti prea varza ca sa ne bateti nu pricepeti?
:))

Mai nonius, nu stiu despre ce scrii tu aici...dar eu vad ca in mare R.S-u ia sate pe toate fronturile...inclusiv de la voi, iar la "organizatele" pe care le dati voi pe RS nu prea luati sate. Mi se pare ca voi sunteti cei lipsiti de putere... ati fugit din TND in Faina si acuma ati fugit sa cereti ajutorul RIP-ului. singuri nu ati fost in stare de nimic...si aparent nici cu tot ajutorul primit pana acuma nu ati realizat chiar nimic. Il sfatuiesti pe cramp sa nu mai posteze ca isi etaleaza lipsa de inteligenta...poate ar trebui sa faci si tu acelasi lucru si sa mai inveti triburile.
 

DeletedUser

toate fronturile? poi normal ca iau ca se bat cu din aia mici,de la noi ce sate iau au +2 si atat.
n-am fugit sa cerajutor la rip,rip-ul si-au luat decizia singuri.
cat despre invatat logic invatz nu ma consider atot stiutor.
iar vorbind despre fuga...cred ca ar trebui sa mai medizi un pic ptr ca ai fost in aia care au "fugit" ba chiar cu o tura-n plus...
cred ca stiu care e problema ta insa crede-ma nu-mi pare rau ptr astfel de persoane:)
 

DeletedUser22959

nu am cu cine sa ma contrazic..e ceva de genu cand te uiti la soare si zici ce portocaliu e ... si altu zice ce-ai ma esti nebun e albastru soarele tu nu vezi?...din calea alor ca tine si Dumnezeu se da la o parte.
 

DeletedUser13059

Pregatiti satele ca in maxim 1 saptamana venim ;) Cred ca si daca ii sa incep de la 0 la marginea hartii in 2 luni r.s o sa fie iar ciuca batailor
 

DeletedUser

nu am cu cine sa ma contrazic..e ceva de genu cand te uiti la soare si zici ce portocaliu e ... si altu zice ce-ai ma esti nebun e albastru soarele tu nu vezi?...din calea alor ca tine si Dumnezeu se da la o parte.

cred ca harta e locul ideal sa ne contrazicem :)

Pregatiti satele ca in maxim 1 saptamana venim ;) Cred ca si daca ii sa incep de la 0 la marginea hartii in 2 luni r.s o sa fie iar ciuca batailor

va dau invitatie ? sa cadeti direct in front?
:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

va asteptam ...atat de bine o ducem incat nici nobili numai avem pt voi...2 saptamani e bine mai facem pana atunci
 

DeletedUser36072

-eu cristian e invitatul meu,sa joace pe contul meu oricand doreste,n-ar fi prima data nu cristi?
-Cramp cine i-a cerut satele ma?nu era bagat la nici o interna era arhi blindat el a trimis singur trupele acasa ptr ca m-am enervat pe el si l-am facut cu ou si cu otzet,cand a realizat ca a gresit trimitand trupele acasa stia ca va pierde ii era frica de tine:-j
:))
e noob crampi dar sa-l las deoparte ca n-am treaba cu el e prea mic:)

cat despre plecatu in vacanta pe timpul veri,iti zic clar ca voi pleca insa stai linistit,nu pierdem nimic:))
eu **** la ce pana mea va tot laudati ca ne bateti ca **** ce,unde e bataia ma? ca eu nu vad,am stat sitter la toate organizatele voastre,sunteti prea varza ca sa ne bateti nu pricepeti?
:))


Unde ai vazut tu omuletz ca imi era frica? Poate la tine era problema cu frica de te rugai de el sa intre in faina si sa atace rs-ul :))
-Huh? interna? ai uitat? te laudai la rs ca o sa ma bagi la interne ca sa scapi de gura mea dp granita sa puteti inainta .

noob ne-noob ai vazut oricum! acum noah ce sa zici :)) ma jucam singur pe granita fara nimeni doar ce supraveghea zabalosu dupa ora 1 contu si farma in rest tu nu ai facut nimic doar o miscare de trupe si alea retrase :) nu cum te laudai ca faceai splituri te iti rupeai capu :))

Deci bafta si tie si se vede ca nu ai fost instare de nimic, de aceea aduci jucatori dp alte lumi pt a inlocui noobul din voi!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus