Faina & RIP vs RS

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser11867

cramp ti-am spus nu conteaza numarul de sate...ti-am arata rapoarte cu ce le-am facut la cei din tts si eram inconjurat de ei...e joc de strategie...daca stii jocul, ai jucatori pe care te pot baza nu ai probleme...
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
Sa ii uram cu totii un mare "PA !! du-te tare" lui nonius....care se pare ca in sfarsit si-a dat seama ca, inca de cateva luni incoace, el si Muriel au fost mingile noastre de fotbal...si tot ceea ce au facut ei a fost exact ce vroiam noi. In sfarsit i-a lovit realitatea si si-au dat seama cat de nesemnificativi au fost si sunt pe lumea asta si ca nu au absolut nicio sansa de a realiza ceva sesizabil.
Asta este...i-am jucat...si jucati au fost.

Mare strateg Nonius...palesti in comparatie cu un "superstar" ca mine.

Aparent razboiul cu Faina e gata ( daca tura asta chiar dau stergere baietii...sau e iara o cacealma - ar fi cam a 3-a, a 4-a oara )....urmati voi - RIP-ilor...pregatiti-va de ciomageala !


Edit:

"Veni, vidi, vici"

Fara inamici nu are farmec asa ca ma retrag si eu ( mai ales ca jumatate din cei ramasi din Faina sunt recrutati de SH...jenibil ). Bafta tuturor !
 
Ultima editare:

DeletedUser22959

Mi-a facut placere sa joc alaturi de tine Trandafire :)
oricum noi doi tinem legatura pe skipe :)

Pentru cei din faina mai am sa le zic doar un singur lucru: ati fost invinsi exact cum v-am promis !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Edit:

"Veni, vidi, vici"

Fara inamici nu are farmec asa ca ma retrag si eu ( mai ales ca jumatate din cei ramasi din Faina sunt recrutati de SH...jenibil ). Bafta tuturor !

4 jucatori am luat din Faina, nici unu in plus, daca ei insemnau jumatate din Faina, inseamna ca tie nu iti trebuia decat un motiv ca sa te lasi si nu sti cum sa faci, e jenant sa spui ca termini cu Faina si te apuci de RIP cand tu de fapt nu ai timp de joc...hai bafta si lasati melodramele.
 

DeletedUser

se vede ca nu-l cunosti pe mazare mai devrem sau mai tarziu veti ajunge si voi dusmani pentru el

TU oricum nu ai rezistat psihic ca sa mai joci, l-ai pus sitter pe bruce li sa iti faca niste splituri pentru ca tu habar nu aveai, la ce mai pierzi vremea pe aici?, nu ai viata particulara? gata, ptr tine sa terminat lumea 37, obisnuieste-te cu ideea, treci peste asta...doar nu o sa ramai cu traume pe viata, noi SH te putem bate pe orice lume doresti...
 

DeletedUser

Repede ai schimbat tu subiectul iti pot aratat data cand v-am omorat 100 de nobili ca n-am avut sitter
 

DeletedUser

Dar de ce trebuie sa scri in chineza? Nu te intelege nimeni... Pune si tu cate o virgula :) Eu unu n-am inteles mare lucru din postarea ta.
 

DeletedUser

Tu nu mai intelegi nimic de cand am dat cu tine de pamant, rs trebuie sa inteleaga si sa deschida ochii.
 

DeletedUser38145

Dupa mine jocurile au fost facute de la inceput de doi strategi care nu cred ca vor incheia lumea in schimb vor ramane sa scoata unele specime.
Felicitari voua si grupurilor voastre bine sudate, de prieteni.
 

DeletedUser35829

batranu62 apr 12, 20:35
ce faci ma atacimai sine da-mi o invitatie

Punkhead apr 12, 20:44
acum sau mai tarziu ?

batranu62 apr 12, 21:53
acum

Punkhead apr 12, 21:54
alte dorinte mai ai?

batranu62 apr 12, 21:58
parca eram prieteni

batranu62 apr 12, 22:08
ce zici?

Punkhead apr 12, 22:11
alte dorinte mai ai?

batranu62 apr 12, 22:12
sa inteleg ca ai terminat prietenia

Punkhead apr 12, 22:14
nu, nu.. stai ca spion... vrei asa?

batranu62 apr 12, 22:18
tribul e desfiintat

Punkhead apr 12, 22:19
intrii in RIP ca spion.. asa vrei?

batranu62 apr 12, 22:21
nu vreau sa intru la voi

Punkhead apr 12, 22:22
eh.. acum? sau mai tarziu?

batranu62 apr 12, 22:23
esti neserios pacat acum am vazut in cine am avut incredere

Punkhead apr 12, 22:25
acum dai mesaj?

batranu62 apr 12, 22:33
am intrat dar nu voi fi neserios niciodata

Punkhead apr 12, 22:34
cate zile de sitter ai ?

batranu62 apr 12, 22:35
multe

Punkhead apr 12, 22:37
mai vrei sa intrii la noi?

batranu62 apr 12, 22:39
acum nu

Punkhead apr 12, 22:46
eh, nici noi nu te vrem :)) ai prins ideea..


aveti grija ce recrutati :))
 

DeletedUser22959

Nu cred ca a vrut nimeni sa se ajunga aici Florine, nici nu cred ca cineva banuia ca tribul care l-ati adus voi pe l37 o sa ne declare razboi in favoarea fainei. am avut noroc ca lucrurile au mers asa... si ca sh-ul pana la urma nu a fost fara obraz si nu a dat in noi cand aveam razboi cu toti in afar de ei.
A fost pur si simplu ghinion pt faina ca au insistat atat de mult asupra ripului sa dea in noi...rip nu a fost deloc la inaltimea asteptarilor mele...o sa pice rapid...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus