fair-play?...din parti!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

...ma intreb si eu ca un n00b ce sunt...pana cand va fi tolerata lipsa de fair-play a unora? mi-am pierdut o noapte ca boul sa apar niste sate atacate de niste jucatori...unul dintre ei autointitulandu-se ,,profesionist desavarsit al jocului''...ca dimineata sa constat ca de fapt lupt cu morile de vant si pierd vremea de pomana:| de ce? pentru ca ,,profesionistul'' imi trimite replay pe circularele emise de mine dupa care se mai si lauda: ,,am intrat cu parola;))''...de fapt,formularea exacta suna asa:

burebista1979 astăzi la ora 23:13
am intrat cvu parola de aaseara

...fara cuvinte...

...un incuiat in trib alaltaieri(care ataca tot jucatorul unde eram sitter)...un trisor ieri si azi...maine? asta da intrebare?!

LA CE MAI JUCAM ACEST JOC? LA CE MAI IROSIM EURO PE CONT PREMIUM? LA CE NE MAI PIERDEM VREMEA INCERCAND SA NE RELAXAM DUPA O ZI OBOSITOARE DE MUNCA?

adevarul este ca mi se rupe de sate,puncte sau joc...incepe sa-mi fie scarba sa joc in compania acestor celebrii...,,profesionisti''

singurul castig in acest joc sunt prieteniile pe care ti le faci vrei-nu vrei si suspansul care se obtine asteptand scurgerea minutelor in asteptarea unui raport...


ginel39 în data de 11.09. la ora 23:29
stiu ca iti este greu...dar trebuie sa te aduni repede si sa ai grija de ce ti-a ramas.

besi în data de 11.09. la ora 23:26
asta e viata trebuie sa continui si sa-mi cresc baiatul cat mai bine posibil

ginel39 în data de 11.09. la ora 22:50
imi pare nespus de rau:(...sa-i dea Domnul odihna unde este si tie putere sa treci peste aceasta incercare. Sunt pur si simplu consternat...:|

besi în data de 11.09. la ora 22:47
nu stiu daca te intereseaza dar eu tot iti spun . sotia mea a trecut dincolo , miercuri a fost inmormantata

...cam despre astea incearca sa uite unii dintre noi in timp ce voi trisati,domnilor!


fiind vorba despre tribul care ocupa locul 1 pe lumea asta multumesc adminilor care si-au dat osteneala sa analizeze ticketul pe care l-am depus de mine. sper ca pana la craciun sa primesc si un raspuns...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
repet si voi repeta mereu... simti ca cineva triseala si nimeni nu il pedepseste?intra pe tribal wars si depune acolo contestatie:)
 

DeletedUser

e frumos ce spui...insa justitia cantareste cu ocale diferite in jocul asta...:)
burebista1979 în data de 12.09. la ora 23:09
traim in balcani totusi :))))))

Ursa în data de 12.09. la ora 22:54
in anglia la faza asta tribuna striga:,,trisoriiiiii!''

burebista1979 în data de 12.09. la ora 22:49
face parte din joc, s-au mai dat si goluri din offside

Ursa în data de 12.09. la ora 22:46
adevarul este ca voi nu stitin sa jucati decat murdar:( asa sunteti pe locul 1. sa va fie rusine!



dap...suntem in Balcani:)
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ideea este ca sunt unii din copii astia buni..sa stii ca am ajuns sa vorbesc cu toti..muti vorbesc respectuos..stiu sa piarda si sa castige..dar sunt si fenomene..
si la faza ca suntem in balcani..vreau ca adminii sa ia la cunostinta si sa pedepseasca jucatorul sa nu depun contestatie mai departe..aveti o recunoastere publica ca a trisat jocul..cer blocarea lui permanenta pe lumeaa asta
 

DeletedUser

ideea este ca sunt unii din copii astia buni..sa stii ca am ajuns sa vorbesc cu toti..muti vorbesc respectuos..stiu sa piarda si sa castige..dar sunt si fenomene..
si la faza ca suntem in balcani..vreau ca adminii sa ia la cunostinta si sa pedepseasca jucatorul sa nu depun contestatie mai departe..aveti o recunoastere publica ca a trisat jocul..cer blocarea lui permanenta pe lumeaa asta


din pacate vom nu vom vedea decat neputinta adminilor in rezolvarea acestui caz...a! si eventual o noua victorie a incorectitudinii in fata fair-playului. ca asa-i prin Balcani,pe la noi...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
nu e deloc asa:) stai chill o sa se rezolve.. ai sa vezi. respectivul isi va lasa contul sa se duca la gradinita sa invete respectul putin

ai un mesaj pe privat citeste-l te rog
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

Uite asa s-a format lord catau + ginel39 = LOVE

@lord catau: despre tine nu am ce spune , decat ca ... te-ai facut de ras si continui sa o faci si acum , in acest topic deschis de unu pe aceeasi creanga cu tine .
@ginel39: ai probleme mari , suferi mult din cauza acestui joc ... iti recomand un duş cald si o aspirina . Ai fost tinta miştourilor lu' burebista , si cum era de asteptat le-ai inghitit foarte bine , intr-un timp scurt (felicitari).
Ai ajuns sa dai si exemple penibile cu decesuri (doamne fereste) care nu ai nici o legatura dar ... in fine .

Alt topic deschis din plictiseala si tristete ...
 

DeletedUser

Când spui "locul 1", te referi la BLACK SEA, nu ?

În afară de faptul că vrei să te afirmi pe extern care este problema, mi-o poţi explica mie printr-un scris frumos şi lizibil pentru a înţelege ? Îţi garantez că o voi rezolva şi aici pe extern dacă vrei să te faci cunoscut.
 

DeletedUser

...ma intreb si eu ca un n00b ce sunt...pana cand va fi tolerata lipsa de fair-play a unora? mi-am pierdut o noapte ca boul sa apar niste sate atacate de niste jucatori...unul dintre ei autointitulandu-se ,,profesionist desavarsit al jocului''...ca dimineata sa constat ca de fapt lupt cu morile de vant si pierd vremea de pomana:| de ce? pentru ca ,,profesionistul'' imi trimite replay pe circularele emise de mine dupa care se mai si lauda: ,,am intrat cu parola;))''...de fapt,formularea exacta suna asa:

burebista1979 astăzi la ora 23:13
am intrat cvu parola de aaseara

...fara cuvinte...

...un incuiat in trib alaltaieri(care ataca tot jucatorul unde eram sitter)...un trisor ieri si azi...maine? asta da intrebare?!

LA CE MAI JUCAM ACEST JOC? LA CE MAI IROSIM EURO PE CONT PREMIUM? LA CE NE MAI PIERDEM VREMEA INCERCAND SA NE RELAXAM DUPA O ZI OBOSITOARE DE MUNCA?

adevarul este ca mi se rupe de sate,puncte sau joc...incepe sa-mi fie scarba sa joc in compania acestor celebrii...,,profesionisti''

singurul castig in acest joc sunt prieteniile pe care ti le faci vrei-nu vrei si suspansul care se obtine asteptand scurgerea minutelor in asteptarea unui raport...


ginel39 în data de 11.09. la ora 23:29
stiu ca iti este greu...dar trebuie sa te aduni repede si sa ai grija de ce ti-a ramas.

besi în data de 11.09. la ora 23:26
asta e viata trebuie sa continui si sa-mi cresc baiatul cat mai bine posibil

ginel39 în data de 11.09. la ora 22:50
imi pare nespus de rau:(...sa-i dea Domnul odihna unde este si tie putere sa treci peste aceasta incercare. Sunt pur si simplu consternat...:|

besi în data de 11.09. la ora 22:47
nu stiu daca te intereseaza dar eu tot iti spun . sotia mea a trecut dincolo , miercuri a fost inmormantata

...cam despre astea incearca sa uite unii dintre noi in timp ce voi trisati,domnilor!


fiind vorba despre tribul care ocupa locul 1 pe lumea asta multumesc adminilor care si-au dat osteneala sa analizeze ticketul pe care l-am depus de mine. sper ca pana la craciun sa primesc si un raspuns...




Esti putin cam penibil .. si nu irosesti euro ca irosesti lei :)) . Se vede de la o posta ca nu stii nimic de joc . Propun mutarea threadului la off topic sa pot spama cat vreau .

Ioi si ... Go Away NOOB!!!


TRIȘÁ, trișez, **. I. Intranz., Tranz. A înșela la jocul de cărți; p. gener. a induce în eroare; a păcăli, a înșela. – Din fr. tricher
Deci toti care ne vom ocupa de farse suntem niste trisori ??
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
@mefisto..mai lasa-ma cu copii retarzi nu le mai luati apararea cine stie sa joace jos palaria merita respect..si voi sunteti batuti in cap?c ine se face de ras?care parte nu o intelegeti ca aici e o lume virtuala..omule nu ma fac de ras..ca razi tu sau prichindeii care te idolatrizeaza. nu iau aprarea nimanui nu ma bag in seama si nu ma fac de ras..incalcarile de regula sunt foarte frecvente pe serverul asta romanesc. Si mi se pare normals a iau atitudine.ca are el 2 conturi dar sunt setate ca impart aceeasi legatura de internet imi cer eu scuze..dar daca nu are setat vreau eliminarea lui..sa invete sotron!
 

DeletedUser

profesionistul vostru pesemne se confunda cu mentalitatea voastra?! daca ai fi fost musca pe langa mine in mod sigur ai fi ras de atacurile lui penibile...si de cat de mult a reusit sa pastreze un sat:))) si atunci te intreb: care-i n00bul?

remarca cu mesajului fostului meu coleg nu avera legatura su subiectul...era ca o referire la faptul ca sunt lucruri mai importante in viata decat sa urmaresc niste trisori cum isi bat joc de timpul meu liber...

cat despre reactia ta si ,,dorinta ta'' de a face spam pe unde zici...nici nu ma asteptam la altceva din partea voastra.

nu am deschis topicul asta ca sa ma plang sau sa ma dau in spectacol cum o faceti voi. am semnalat niste nereguli care se tolereaza din ce in ce mai mult. crezi ca colegul tau mintea? asta crezi? am un printscreen cu sitterul lui in trib la mine...apoi concedierea contului respectiv. ti se pare destul de edificator?
 

DeletedUser

34124437.jpg



?????
 

DeletedUser26528

ma abţin a a vă mai da replici pentru ca n-are rost ,

ca'n reclama aia

PRIETENII STIU DE CE !
 

DeletedUser

Knights of AvalonPrivire de ansamblu Profil Membri Diplomaţie Invitaţii Întâmpinare Însuşiri Forumul tribului

>1< [2] [3] ... [54]
Data Eveniment
12.09.
23:06 darkuno a fost concediat de către ginel39.


farsa zici???
 

DeletedUser

:))

vorba lui mefisto, ai pus "botu"

darkuno a făcut o cerere pentru jucător de vacanţă modificarea numelui 12.09.09 21:53

asta zice tot, adminiiio sa verifice IP-urile si se vor convinge,,,,,referitor la tine, ai pierdut 4 sate ca si siter la URSA, incerci sa ascunzi asta? gafele tale ?
 

DeletedUser

vorba lui mefisto, ai pus "botu"

darkuno a făcut o cerere pentru jucător de vacanţă modificarea numelui 12.09.09 21:53

asta zice tot, adminiiio sa verifice IP-urile si se vor convinge,,,,,referitor la tine, ai pierdut 4 sate ca si siter la URSA, incerci sa ascunzi asta? gafele tale ?



mi-ai luat sate cand am dormit si eu...asa cum ti-am zis:)...nici o grija,nu o sa fac infarc din asta:) treaz mi-ai fi luat sate doar daca aveam tastatura stricata...
 

DeletedUser

...........................fara cuvinte


Dacă te-am lăsat fără cuvinte nu e nevoie să-ţi expui inteligenţa prin puncte, fără supărare. Aici nu vei rezolva nimic, decât să te faci de râs! Dacă ai dreptate, de ce nu depui ticket ca toată lumea ?

Dacă cumva încerci să strici imaginea B-Sea-ului, nu reuşeşti decât să-ţi strici singur imaginea!

Reclamaţiile nu se fac pe forumul extern!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus