fair-play?...din parti!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ticketul e depus...stai linistit. aici doar protestez si eu impotriva celor care nu cunosc notiunea de fair-play. e voie,nu?

ma bucur ca burebista confirma cererea de sitter:)...sunt curios cum e cu intratul cu parola in cazul asta...mai ales ca in momentul in care a declarat asta pierdusem satele alea...deci nu aveam interes sa ma fac tamtam pentru asta...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
gata mai ajunge fiecare si-a zis parerea. Adminii sa fie corecti..dupa cum am zis daca a avut multi cont vrem excluderea lui daca nu a avut multicont si a respectat toate regulile jocului eu imi cer scuze pentru ce am zis..si fugiti la somn ca maine e ziua lunga:)
 

DeletedUser

satul asta l-ai pierdut acum, cum de s-a intamplat? iar dorme-ai? :))))

satul asta avea cand m-am trezit azi dimineata adeziunea pe la 27 daca nu ma insel...si zidul la 0...mare merit ca ai reusit sa-l iei in conditiile astea la ora la care l-ai luat. felicitarile mele!
 

DeletedUser

ticketul e depus...stai linistit. aici doar protestez si eu impotriva celor care nu cunosc notiunea de fair-play. e voie,nu?

ma bucur ca burebista confirma cererea de sitter:)...sunt curios cum e cu intratul cu parola in cazul asta...mai ales ca in momentul in care a declarat asta pierdusem satele alea...deci nu aveam interes sa ma fac tamtam pentru asta...

darkuno în data de 12.09. la ora 21:28
nu vrei te rog frumos sa ma inviti in trib ... mai am un vecin care e la voi si cred ca as face echipa buna cu el. Va rog frumos am sa ma tin de trib si sunt activ cel putin 6 ore pe zi

burebista1979 în data de 12.09. la ora 21:31
da-mi siter


am verificat jucatorul sa nu fie ferma,nu invit orice fugar
 

DeletedUser

dupa ce adminii vor confirma ca am fost siter si doar aseara dupa ora 21, astept scuze publice, pt denigrarea mea si a tribului b-sea!!!
 

DeletedUser

tu nu meriti scuze,stii asta...si stii si de ce..in schimb o sa-mi cer scuze tribului din care faci parte. ca asa e fair-play:)
 

DeletedUser2821

Ups , am vazut un penibil :O !?
Daaaa :)) .
Hai abtineti-va de la toate aberatiile expuse aici :) .
Cand pierzi recunoaste , nu te ascunde , oricat ai fi de mandru , recunoaste , nu aduce pretexte de genul dormeam , sau am viata privata , am viata sociala , si alte deastea , bine ca doar cand pierzi te gaseste , cand castigi nu zici nimic !

Hai pa , ca sunt cu sutele ca tine pe triburile.
 

DeletedUser

ai dreptate:) sa inchida cineva topicul ca eu ma trag la somn...deh! viata sociala...daca dumnezeu ar bana prostia n-as avea cu cine sa comentez pe aici...unii n-ar recunoaste adevarul nici daca acesta le-ar da palme peste bot...
 

DeletedUser

No life no glory .. Daca nu va plangeti pentru niste sate nu sunteti intregi . Deci .. sa revin : la triburile nu ai cum sa trisezi . Nu sunt coduri si nici cheaturi .
 

DeletedUser14044

Hai burebista du-te si fa nani linistit ca oricum vei lua satul.
Doar ti-am promis iar eu sunt om de cuvant.
 

DeletedUser2821

Hai burebista du-te si fa nani linistit ca oricum vei lua satul.
Doar ti-am promis iar eu sunt om de cuvant.

Asa fac toti noobi dupa ce i-ai curatat , spun : hai ca iti dau moca ca oricum NU MAI AM CHEF , sau vreo alta scuza deasta.
 

DeletedUser

Asa fac toti noobi dupa ce i-ai curatat , spun : hai ca iti dau moca ca oricum NU MAI AM CHEF , sau vreo alta scuza deasta.

Ursa astăzi la ora 03:06
Hai ca ma plictiseste impertinenta ta.

burebista1979 astăzi la ora 02:57
promit ca o sa am grija de ele, sa nuy uiti sa trimiti sptijinul innapoi :)))

Ursa astăzi la ora 02:56
Nu sunt chiar atat de ahtiata dupa sate incat sa verific jucatorii daca sunt on sau nu.
Din partea mea poti sa stai on 25 din 24, who cares? :)))
Noapte buna dragul meu burebista si sa cresti mare si frumos urmatorul sat pe care il iei de la mine.
Pupicei :*



indiferent cat incerci tu sa te bagi in seama...esti din alt film:|
 

DeletedUser

Uh , se filmeaza ?
Scuze ca m-am bagat in cadru..

Da, vă aşteptăm pe toţi la apariţia unei noi părţi "Pirates of the Black Sea"!

piratesblacksea.png
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus