Fair Play l14

  • Autor subiect DeletedUser24302
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24302

Stiind ca lumea 14 va incepe in data de 02.06.2009 , vreau sa creez un trib , in NORD-VEST , ora de inceput o voi anunta dupa ce va fii stiuta ora la care va incepe aceasta lume.
Tribul se va numi astfel:
Nume : Fair Play

Prescurtare : Fair!

Poza :
ffffaaaaaiiiirrrrr.jpg


Voi face o lista , cu cei ce vor sa intre in acest trib.


Toate fiind spuse , tribul Fair Play vă urează tuturor distracţie plăcută pe lumea 14.
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vin si eu daca ai colegi
dar sa fie cu cateva ore mai tarziu de exemplu daca se deschide pe la 10-11 sa intram pe la 14-15 cam asa sa nu intram la inghesuiala
ce zici?
contu meu o sa fie -C-e-n-t-a-u-r-
 

DeletedUser24302

vreau sa intram dupa 4-5 h dupa ce se deschide lumea;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25282

Lumea 14

Pentru L 14

Cei care sunt interesati sa facem un trib in care toata lumea sa se simta bine si fara reguli tampite cum ar fi refugiati sau acele 48 ore aberante pentru a putea pleca si multe altele, Sunt rugati sa lase un mesaj sau un PM pe lumile 8 sau 13. Am numele Magicul2008 si vreau o conducre stabila nu copii.

Tribul se va numei Terabithia = T*B*H ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24302

Pentru L 14

Cei care sunt interesati sa facem un trib in care toata lumea sa se simta bine si fara reguli tampite cum ar fi refugiati sau acele 48 ore aberante pentru a putea pleca si multe altele, Sunt rugati sa lase un mesaj sau un PM pe lumile 8 sau 13. Am numele Magicul2008 si vreau o conducre stabila nu copii.

Tribul se va numei Terabithia = T*B*H ;)

poti deschide un alt topic:confused::confused:
 

DeletedUser18817

Lasa ca fac si eu :)) ne intalnim intr-un razboi ceva pe acolo :))
 

DeletedUser

Tu si cu mine face to face te astept si ca sa fiu ontopic baftaa fair play
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus