Fairplay?

PRADA

member
Scor reacție
6
Care-i cioaca cu depozitul? eu de pe K44 n-am prins nicio resursa, mereu e pe 0 si argila si lemnul, mai rar vad vreo 10 resurse de fier. Altii gen mariniciu au facut peste 100 de comenzi din targ. Trebuie pandit depozitul sau cum? ori inseamna ca pe k44 is doar activi si nu vinde nimeni resurse? :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Gata am prinss si eu 1k de lemn cu 16pp-uri. parca era mai ieftin dincolo
 

DeletedUser

Nici eu nu am prins nimic ;)) dar nici ca se merita . marinciu ala cred ca a bagat peste 1k pp si dupa protectie e ferma:))
 

DeletedUser46104

o sa fie tot mai multe de acum disponibile , incep sa vanda cei care sunt la facut PP
 

DeletedUser5596

chiar e o prostie...cand am si eu pp de cumparat resurse nu gasesc....si pe alte lumi era plin de resurse da nu aveam pp
 

DeletedUser42770

chiar e o prostie...cand am si eu pp de cumparat resurse nu gasesc....si pe alte lumi era plin de resurse da nu aveam pp

Lasa prostiile ti-am mai spus ... asculta de la Mentorul tau si nu mai cumpara pp-uri :))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
cred ca acest topic poate fi arhivat/sters daca nu are aquilla nimic impotriva :p
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
tot o porcarie e :)) cine cumpara resurse cu paritate 1:100 la nivelul asta al jocului?
 

DeletedUser

eu...

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 15 secunde.

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 8 secunde.

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis
Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 1 secunde.
 

DeletedUser523

ai PPuri de dat la stat, pasaroiule?

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 30 secunde.

sunt rau :cool:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Recrutor de succes
Invită 1 prieten care va ajunge la 500 de puncte.
0 / 1

de ce oare nu primesc? ca eu l-am invitat pe aquilla si are peste 500p :(
 

DeletedUser

pentru ca nu meriti si pentru ca nu te duce capul sa intelegi, ca trebuia sa ma inscriu cu un cont nou, ca sa primesti pp-urile alea. dar deh...tu esti pe langa subiect mereu.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
ce pp-uri masaroiule? trofeul il vreau, toate trofeele sa apeleze la mine hehe

Titlu Realizare obţinută: Lider de piaţă (Bronz - Nivel 2)
Expediat oct 19, 2015 14:04:10
Lider de piaţă (Bronz - Nivel 2)


Fă negoţ de 100 ori la târg!

Steag de recompensă: +4% putere de apărare


asa asa, trofeee si steagushoare
 

DeletedUser523

mai exista fairplay? :)

Erori
Următoarele erori au apărut când mesajul a fost trimis

Acest forum cere să aştepţi 60 secunde între postări. Te rugăm încearcă din nou în 1 secunde

sunt un rau mic :p
 
Sus