Fake script

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser17342

hai sa va intreb 2 lucruri:

- update 5 de ce nu merge pe opera? l-am incercat si cand apesi pe buton nu se intampla nimic. pe mozilla in schimb merge perfect.

-update 6, dupa ce iau codul ala cu toate satele unui jucator, in primul rand imi trimite fake-urile RANDOM, si de multe ori se repeta satele, iar unele nu sunt luate in considerare. in plus, la unele scrie 'undefined' in casuta aia unde pui coordonatele in piata centrala . Daca mai apesi o data pe script iti ia urmatorul sat, apoi iar mai apare undefined.
 

DeletedUser5809

Am facut un mic update si aici,l-am pus pe prima pagina,in primul post,e ultimul de jos.Este fake script pentru cei fara premium.
 

DeletedUser

Update 6:
Iti face fake automat cu coordonatele unui jucator.Deci merge si atunci cand dai numai pe un sat,sau pe profilul jucatorului si iti ia toate satele.Asta e facut sa puna automat 1 ram,o sa scriu mai jos cum schimbati sa puneti ce vreti voi.Codul care vi-l arata pe urma,pe ala il folositi si il puneti in quickbar.

well... merge da... fereastra alba ;))
 

DeletedUser5809

Pai sunt explicatii,e simplu.Pui scriptul ala in quickbar.Te duci pe profilul unui jucator,dai pe script,apare o pagina alba cu un cod,codul ala e un fake script cu satul/satele jucatorului aluia.E facut sa fie fake doar cu un ram,dar sunt imediat mai jos de script,pe prima pagina instructiuni cum sa iti faca fakul cu ce unitatii vrei tu.Codul ala nou il pui in quickbar din nou si cand vrei sa il ataci,doar apesi pe link.
 

DeletedUser

merge...dar pe google chrome nu merge scriptul dar e oke
am o intrebare referitoare la updateul 6 Jackass20: se pot pune 2 unitati diferite in script?
 

DeletedUser5809

merge...dar pe google chrome nu merge scriptul dar e oke
am o intrebare referitoare la updateul 6 Jackass20: se pot pune 2 unitati diferite in script?

Da,poti sa pui toate unitatile la rand,cu numarul de trupe specificat de tine.
Scrie imediat jos cum sa faci sa modifici sa pui ce trupe vrei tu.
Cu inserarea ce unitati vreti voi,e partea asta inainte de end.
;insertUnit(doc.forms[0].ram,1)---e pus sa trimita 1 ram,deci schimbati cifra 1.

Si imediat jos scrie:
Codurile sunt ca la primul script:
Apesi pe spoiler si acolo iti arata ce sa modifici in script sa iti puna acel fel de unitate.

De exemplu,asta e la sfarsit de tot la script:
insertUnit(doc.forms[0].ram,1);
Daca vrei sa pui si lanci imediat dupa scrii asta:
insertUnit(doc.forms[0].spear,1);

Aratand la sfarsit ceva in genul:
insertUnit(doc.forms[0].ram,50);insertUnit(doc.forms[0].spear,50);end();');

Scriptul trimitand 50 berbeci si 50 lanci.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sunt unul dintre idiotii care nu a priceput, dar am reusit sa instalez 3 scripturi inaite de asta si mi-au mers... acum insa e nasol...
am incercat sa instalez update-ul 5, fara sa modific nimic,... m-am dus pe un jucator, mi-a aparut o casuta in care imi cerea coordonatele, iar eu am copiat satele aluia cu tot cu denumire, si nr de puncte si le-am pus acolo sa vad ce se intampla... si am vazut :eek:...
la fiecare incercare de a schimba pagina, imi dadea eroare,... am dat logout, si nu mai pot intra in joc... imi da urmaatoarea eroare cand ma logez: 400 - Bad Request :confused:
am reinstalat mozila, si se intampla acelasi lucru,...

...cu internet explorer imi merge, dar cum rezolv cu mozila?:(
 

DeletedUser5809

Sterge scriptul de tot,mai mult ca sigur ca e de la modificari,plus,in mozilla,sterge cookie,tot.Si nu pui tot in casuta aia,pui doar coordonatele satului,ex 542|432 532|422.
 

DeletedUser

nu-mi merge:(:(:(
am sters tot din directoarele Cookies,... a ramas un singur fisier pe care nu pot sa il sterg, "index",... am reinstalat mozila, si acelasi lucru imi spune cand vreau sa intru pe L9... pe alte lumi imi merge, si pe L9 pot sa intru, dar cu internet explorer... sa-i intreb si pe admini?
am sters si scriptu' din explorer...
 

DeletedUser5809

nu-mi merge:(:(:(
am sters tot din directoarele Cookies,... a ramas un singur fisier pe care nu pot sa il sterg, "index",... am reinstalat mozila, si acelasi lucru imi spune cand vreau sa intru pe L9... pe alte lumi imi merge, si pe L9 pot sa intru, dar cu internet explorer... sa-i intreb si pe admini?
am sters si scriptu' din explorer...

Trimite msg cu nick-ul,parola si lumea unde iti face figuri,daca nici la mine nu merge tot ce poti sa faci este sa vorbesti cu un admin,dar mai mult ca sigur ca e o chestie de browser,incearca cu alt brower.Degeaba reinstalezi mozilla,nu se sterge totul,dar incearca cu opera prima data inainte sa imi dai datele tale,sunt sigur ca o sa iti rezolve problema.
Ps:trimiterea datelor tale e alegerea ta aici,un forum mod sau admin nu iti va cere niciodata parola si daca iti cere sa il raportezi imediat prin sistemul de tickete.E total alegerea ta,eu am mai ajutat pe unii care au avut probleme,au gresit cu scripturi si si-au stricat contul,pe urma au schimbat parola si eu nu am mai avut de a face cu contul acela
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mersi pentru ajutor,... am instalat opera, si cu asta imi merge...
sunt convins ca nu asa joci triburile, furand conturi, si am incredere, dar vreau sa vorbesc totusi cu un admin inainte, si probabil, tot tu vei fi ultima speranta :)...
 

DeletedUser5809

mersi pentru ajutor,... am instalat opera, si cu asta imi merge...
sunt convins ca nu asa joci triburile, furand conturi, si am incredere, dar vreau sa vorbesc totusi cu un admin inainte, si probabil, tot tu vei fi ultima speranta :)...

Daca era sa joc pe furat conturile nu incepeam sa pun scripturile aici si sa dau o mana de ajutor.Oricum,nu are rost sa vorbesti cu un admin,e de la browser,nu mai poti sa folosesti mozilla pana nu reinstalezi windowsul.Ma rog,nu neaparat,dar trebuie sa stergi unde a fost inainte instalat Mozilla si prin alte locuri,dar difera in functie de ce windows ai.
 

DeletedUser

Inainte sa te apuci de reinstalatul windowsului incearca cu asta sa stergi toate urmele firefoxului:
revouninstaller

Daca e mai reinstalezi o data mozilla sa-l gaseasca si o sa stearga cat poate de bine, eu il folosesc cu succes de ani de zile.

Exista si versiunea "portabila" care nu trebuie nici macar instalat, dezarhivezi undeva si rulezi dupa care poti sa si stergi.
 

DeletedUser5809

Inainte sa te apuci de reinstalatul windowsului incearca cu asta sa stergi toate urmele firefoxului:
revouninstaller

Daca e mai reinstalezi o data mozilla sa-l gaseasca si o sa stearga cat poate de bine, eu il folosesc cu succes de ani de zile.

Exista si versiunea "portabila" care nu trebuie nici macar instalat, dezarhivezi undeva si rulezi dupa care poti sa si stergi.

linkul nu merge.Faza e ca nu se dezinstaleaza complet,mai ramane urme,si pana nu sterge acele urme cu mozilla nu o sa poata sa intre pe triburile.
 

DeletedUser5352

Update 6:
Iti face fake automat cu coordonatele unui jucator.Deci merge si atunci cand dai numai pe un sat,sau pe profilul jucatorului si iti ia toate satele.Asta e facut sa puna automat 1 ram,o sa scriu mai jos cum schimbati sa puneti ce vreti voi.Codul care vi-l arata pe urma,pe ala il folositi si il puneti in quickbar.


imi poate spune cineva daca exista un script sau se poate face unu care sa iti faca script pt fake cu satele dupa un anumit continent? si nu cu toate satele?
 

DeletedUser3061

este adevarat ca acest script pentru fake este interzis pe pe lumea 1 la noi....

va rog astept cat mai rapid un raspuns...

multumesc mult
 
Sus