Fake script

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser17342

dai click pe script din piata centrala si iti pune trupele si coordonatele. apoi dai 'atac' si 'ok'. apoi dai iar click si iti pune trupele si urmatoarele coordonate, si tot asa
 

DeletedUser17342

pai atunci nu-i bun... :)) mai sunt mii de scripturi de fake. doar sa alegeti unu :)
 

DeletedUser

ce trebuie sa modifici la script ca sa faca acelasi lucru dar nu cu berbeci?:(
 

DeletedUser

Sa scoti berbecii. In locul unde ai tu trecuti berbecii pui 0.

[sp,sw,ax,ar,scout,lc,mount,hv,cat,ra]=[0,0,0,0,0,0,0,0,0,1]
La unul din scripturi e asa ra= berbec, deci in ultima casuta unde ai avea tu 1 berbec, pui 0.
 

DeletedUser

Deci sa inteleg ca pana la urma acest script este legal da?exact asa cum este postat!
 

DeletedUser25042

Mie nu-mi ia coordonatele aleatoriu sa trimita fakeurile.Imi i-a mereu aceleasi coordonate adica primele din acea lista.Oare de ce?
 

DeletedUser

Sa scoti berbecii. In locul unde ai tu trecuti berbecii pui 0.

[sp,sw,ax,ar,scout,lc,mount,hv,cat,ra]=[0,0,0,0,0,0,0,0,0,1]
La unul din scripturi e asa ra= berbec, deci in ultima casuta unde ai avea tu 1 berbec, pui 0.


Acum am vazut ca ce era aici era diferit de ce aveam eu:D


javascript: insertUnit(document.forms[0].ram, 1); insertUnit(document.forms[0].snob, 0); document.forms.units.attack.click();

La asta daca schimbai ram si 1 tot nu mergea....mc...o sal folosesc pe asta.
 

DeletedUser

La cel de care spui tu, ca sa scoti berbecii trebuie decat sa scoti partea asta insertUnit(document.forms[0].ram, 1);
Pentru orice alta trupa pe care vrei sa o inserezi in script, ai unitatile pe prima pagina, puse de Jack.
 

DeletedUser25042

Daca ai cont premium,te duci sus la Setari,la task prelucrare rapida si dai click pe Adăugarea unui text nou.La Introdu numele scrii numele scriptului,url imagine pui imaginea daca vrei,nu trebuie neaparat si la URL-dorit: scrii codul scriptului.Apesi ok,si gata,iti salveaza scriptul si poti sa il folosesti cand vrei.
 

DeletedUser20588

Fake

Am incercat si eu primul script am pus 20 de berbeci am schimbat coordonatele m-am dus pe piata centrala si pe urma am dat pe script si-mi apare o pagina alba :confused:
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Fake script, Update 5....

javascript:var[sp,sw,ax,ar,scout,lc,mount,hv,cat,ra]=[0,0,5,0,10,200,0,0,0,0];chk=1;corcookie=document.cookie.match('(^|;) ?cor=([^;]*)(;|$)');if(!(corcookie != null) || !(corcookie[2].length>0)){crds=prompt("Enter Village Coordinates","");coords=crds;}else{coords=corcookie[2];crds=coords;}var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;url=document.URL;if(url.indexOf('screen=place')==-1)alert('This%20script%20needs%20to%20be%20run%20from%20the%20rally%20point');coords=coords.split("%20");index=0;farmcookie=document.cookie.match('(^|;) ?farm=([^;]*)(;|$)');if(farmcookie!=null){index=parseInt(farmcookie[2]);chk=1}if(index>=coords.length){alert('last village');chk=0}if(index>=coords.length)index=0;coords=coords[index];coords=coords.split("|");index=index+1;cookie_date=new%20Date(2009,11,11);document.cookie ="farm="+index+";expires="+cookie_date.toGMTString();document.cookie ="cor="+crds+";expires="+cookie_date.toGMTString();if(chk==0)document.cookie ="cor=";expires="cookie_date.toGMTString()";doc.forms[0].x.value=coords[0];doc.forms[0].y.value=coords[1];insertUnit(doc.forms[0].spear,sp);insertUnit(doc.forms[0].sword,sw);insertUnit(doc.forms[0].axe,ax);insertUnit(doc.forms[0].archer,ar);insertUnit(doc.forms[0].spy,scout);insertUnit(doc.forms[0].light,lc);insertUnit(doc.forms[0].marcher,mount);insertUnit(doc.forms[0].heavy,hv);insertUnit(doc.forms[0].ram,ra);insertUnit(doc.forms[0].catapult,cat);end();

Am greșit ceva aici?
Nu îmi funcționează (sau nu știu eu să îl folosesc)

Dacă știe cineva despre ce e vorba îl rog să îmi explice
*(doresc să îl utilizez pe Lumea 20)

Îmi cer scuze dacă am postat unde trebuie...
 

DeletedUser36900

am si eu un script pentru farm.dar nu reusesc sa-l faca sa introduca trupele automat.daca poate cineva sa mi-l modifice ar fi perfect.
cele pe care le-ati postat aici aleg satele intamplator si este cam derutant.
sper sa ma puteti ajuta.Multumesc !
acesta este scriptul :
javascript: var cook="5180362"; coords="431|734"; var doc=document; if(window.frames.length>0) doc=window.main.document; url=document.URL; coords=coords.split(" "); index=0; farmcookie=document.cookie.match("(^|;) ?"+cook+"=([^;]*)(;|$)"); if(farmcookie!=null) index=parseInt(farmcookie[2]); if(index>=coords.length) alert("last village"); if(index>=coords.length) index=0; coords=coords[index]; coords=coords.split("|"); index=index+1; cookie_date=new Date(2015,11,11); document.cookie =cook+"="+index+"; expires="+cookie_date.toGMTString (); doc.forms[0].x.value=coords[0]; doc.forms[0].y.value=coords[1]; end();

si mentionez ca nu am cont premium
 
Ultima editare de un moderator:
Sus