Fake vs. THOR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Pai mi-am luat putin timp liber, doar nu vrei sa stau si in weekend pe joc? Am platit pe cineva 50 de euro ora.
 

DeletedUser

utas uai iti 23.07.12 10:18
Tribul [ally]R|Fake[/ally] mai are 3 locuri libere...Si ar vi o onoare daca unu din acele locuri il vei ocupa..Ce primesti daca vi:

1)Membru de Incredere
2)Munca si sprijin in Echipa
3)O organizare buna in k53 - k54
4)Distractie si multa Distractie!

Noi asteptam un raspuns de la luptatorul din tine!

Cu respecte Intemeitorul:[player]Utas Uai Iti[/player].


Nu imi place sa iau jucariile de la copii...
Asa vrea FAKE sa invanga THOR?
 

DeletedUser25583

nu cred ca e cazu sa incepem sa facem scandal ramona. daca vrei pot zice multe ,mai ales despre thor. stiu cat de neseriosi sunt de pe 29
 

DeletedUser

:)

Neseriosi?
Poate... sa vedem cat de seriosi sunteti voi cu razboiul asta...
 

DeletedUser39475

Sa nu uitam ca in razboi orice e permis, deci...nu ar trebui sa existe comentariile astea. Numai sa nu se incalce Dreptul International Umanitar. :rolleyes:
 

DeletedUser

Si cum tuturor le place scandalul si balacareala pe extern...

Imi pare rau sa va dezamagesc, dar Thor-ul nu face asa ceva. Mai radem si noi, mai ales cand avem de cine, in rest ne vedem pe harta, daca au vrut sa danseze, noi intram in hora.
 

DeletedUser

Si cum tuturor le place scandalul si balacareala pe extern...

Imi pare rau sa va dezamagesc, dar Thor-ul nu face asa ceva. Mai radem si noi, mai ales cand avem de cine, in rest ne vedem pe harta, daca au vrut sa danseze, noi intram in hora.

thor-ul asteapta sa iasa un film mai bun ca sa poata sa-si schimbe numele...
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Totusi...Parca dupa prestatia de pe 26 ma asteptam la mai multe de la hunt si iti iau satu :p...Nu membrii intr-un trib care declara razboi in prima zi dupa protectie...
 

DeletedUser

thor-ul asteapta sa iasa un film mai bun ca sa poata sa-si schimbe numele...

Thor nu schimba numele... indiferent de filmele care apar, sau de dusmani.
Noi jucam intre prieteni si de placere, nu ne traim viata pe joc.
Pe unde am fost am lasat ceva in urma, pana la urma asta conteaza, ce lasi in urma si prietenii pe care ti-i strangi in jur.
 

DeletedUser

Aloooo....o cerut Geaxu o statistica...ce fel de razboi aveti voi aici? din ala intre femei? vreau sa vad sange...trupe omorate...oameni mutilati...
 

DeletedUser

Buna seara! Numele meu este Mircea Ulcior si transmit ultimele stiri de pe frontul de rasarit.

In decursul zilei de azi, in urma unui atac furios un lancier si-a pierdut viata iar un altul a fost ranit in timp ce ocolea zidul unui sat inamic. A fost raportata disparitia a doua spade pe campul de lupta. Tribul THOR transmite condoleante familiei. Barbarii afirma ca raman neutri nedorind sa atarne balanta in favoarea uneia dintre tabere. Statul-Major al celor din Fake afirma ca au ucis deja peste 9 soldati si spune ca "Asta este doar inceputul". Economia ambelor triburi este la pamant, numarul resurselor jefuite a scazut, de la 160 la peste 162 de resurse pe zi. Un cavaler a fost gasit zgariat la cot in timp ce calul sau si-a pierdut o potcoava. Soldatul a declarat: "Puterile noastre se apropie de sfarsit"

Asta este tot pentru astazi. Ne intoarcem in siguranta transeelor departe de tumultul infiorator ar razboiului acesta teribil si violent.

----------------------------------------
Acum, revenind la chestii serioase. THORUL este un Editat TT (mai bine ai ramane la raportat din transee decat sa te apuci de insultat)! V-ati facut de kk0 si pe L29 in aceeasi formula si o sa patiti si aici la fel.

Stie cineva daca s-au umplut alea 3 locuri din RFake? Mi-au oferit si mie unul... trebuia sa il rezerv macar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Pentru cat timp va mai prostiti ? Cand apar nobili declarati razbel.
 

DeletedUser

De kk0?
E un joc, nu ne petrecem viata pe triburile ca altii. Ne cerem mi de scuze ca nu reusim sa ajungem la nivelul altora, dar noi mai avem si viata pe langa jocul asta.
SI unde am ajuns pe 29? Ca inamici invinsi stam destul de bine din cate stiu eu. Jucati cum va place, noi o sa facem la fel, pentru noi e un joc pe care il jucam alaturi de prieteni si asa va ramane.
 

DeletedUser

Nu e nici un razboi, nici nu a fost, decat un orgoliu idiot, FAKE s-a trezit intre timp si au propus pacea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus