Fam. Clasic + Fam. Mason vs. Fam. B.W

  • Autor subiect DeletedUser28165
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18437

Parte 1:
Triburi: Cls, Clasic
Parte 2:
Triburi: A.R.S, R.S

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 135
Tabăra 2: 108
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 748,484
Tabăra 2: 737,283
Diferență: 11,201

chart


incet incet ...
 

DeletedUser13059

cred ca cele mai penibilie statistici sunte cele puse de tine :|...
 

DeletedUser41597

E noraml sa se piarda sate cat timp R.S-ul este singurul trib capabil sa aibe razboi pe doua granite ! R.S-ul mereu a avut razboi pe 2 granite , in schimb ceilalti doar pe 1.
 

DeletedUser

E noraml sa se piarda sate cat timp R.S-ul este singurul trib capabil sa aibe razboi pe doua granite ! R.S-ul mereu a avut razboi pe 2 granite , in schimb ceilalti doar pe 1.

bai victimo ca are dreptate astia,pana acum am preferat sa tac

ce doua granite aveti voi?

r.s+mag=clasic+mason

pentru r,s o ramas aceiasi granita,pierdeti sate incercati sa recuperati pe harta,sau atat puteti dar nu mai posta pe aici ca r.s are doua granite ca ajungi pateticul forumului,de nu esti deja.
 

DeletedUser41597

Eu nu vorbesc cu tine cu ,,bai" . Ma doar fix undeva de discutiile pe care le ai avut cu andrei si ma doar tot acolo de tine. Din toate posturile imi dau seama ca tu esti mascariciul forumului. Am dreptul sa vorbesc unde vreau . Plus de asta MAG numai e. Baietii din MAG fac parte din familia R.S . Eu am spus un adevar.
 

DeletedUser18437

E noraml sa se piarda sate cat timp R.S-ul este singurul trib capabil sa aibe razboi pe doua granite ! R.S-ul mereu a avut razboi pe 2 granite , in schimb ceilalti doar pe 1.

ati facut fuziune cu dusmanii lui mason.la vati asteptat :confused:

joci unde ? ca pe toate lumile unde ai "jucat" cum zici tu ai fost inobilat

din fericire am primit sansa sa lupt si eu impotriva lui rs.om,eu am am fost innobilat(ceea ce mi se pare normal din moment ce mam lasat, cat timp am jucat nici pe 5,nici pe 20 si nici pe 25 nam pierdut sate "pe banda rulanta") dar tu ai fost tigan si nici tu nu stii cate triburi ai tradat si cati oameni ai mintit.eu nici unul de 4ani de cand joc,si sper ca asa va ramane si in viitor.dute la ingenios, cereti cont zimi nicku si ne jucam pe harta.ce rost are sa tot comentezi, nu vezi ca nu ma intereseaza ce zici ? :|
 

DeletedUser

Eu nu vorbesc cu tine cu ,,bai" . Ma doar fix undeva de discutiile pe care le ai avut cu andrei si ma doar tot acolo de tine. Din toate posturile imi dau seama ca tu esti mascariciul forumului. Am dreptul sa vorbesc unde vreau . Plus de asta MAG numai e. Baietii din MAG fac parte din familia R.S . Eu am spus un adevar.

:)

baiete stiu de tine,am vorbit cu ingenios tu esti pleava tribului r.s;)

Eu nu iti mai rasp ca nu meriti,doar am punctat un lucru important,de nu am dreptate sa imi zica asta unul pe masura mea nu unul ca tine

e la mintea prostului ca r.s de acum nu e r,s-ul care se lupta acum ceva timp cu mag si mason

e r.s~mag~ deci nu poti zice ca r.s are doua granite,poti zice ca mag si r.s au doua granite-VICTIMO
 

DeletedUser523

vai vai si iar vai!:eek:ce propaganda slaba avem aici!doua pagini s-au scris deja si 90% s-a vorbit descpre cate familii sunt implicate in razboi..nu stiu daca s-a rad sau s-a plang!:mad::D:eek:
Eu. pentru inceput. am o nelamurire: de ce samuraii au absorbit magicienii care erau dusmanii aliatilor masoni?!
 

DeletedUser

pna dintre mag si r.s urma sa cada,iar mari playeri din mag au dat bir cu fugari:D
 

DeletedUser39475

Nu mi-ai zis si mie ca te-ai lasat. :( Intrii pe 28 ?

Nu mai aveam timp. Imi iroseste destul si L27. Pe 28 nu stiu sigur daca ma bag.

On topic : Nu cred ca are vreo vina Clasic si Mason ca au o singura granita. Bravo lor ! Se numeste miscare intelgenta. Oricum v-ati organizat destul de bine in ultimul timp, nu am ce zice ! :)
 

DeletedUser

daca cativa membrii intr-un trib afiliat clasic numiti familioe e problema voastra

sunt multi care vor sa joace cu noi dar nu au timp si stau intr-un tribulet!
cred ca voi incurcati oalele grav
 

DeletedUser41597

:)

baiete stiu de tine,am vorbit cu ingenios tu esti pleava tribului r.s;)

Eu nu iti mai rasp ca nu meriti,doar am punctat un lucru important,de nu am dreptate sa imi zica asta unul pe masura mea nu unul ca tine

e la mintea prostului ca r.s de acum nu e r,s-ul care se lupta acum ceva timp cu mag si mason

e r.s~mag~ deci nu poti zice ca r.s are doua granite,poti zice ca mag si r.s au doua granite-VICTIMO

Sa nu imi mai raspunzi chiar te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pna dintre mag si r.s urma sa cada,iar mari playeri din mag au dat bir cu fugari:D

Ha ha ha :)))

Era de asteptat sa se duca mag-ul si sa fuga la caldurica dar stii ce.... acelasi lucru o sa il faca si marii playeri din mason, tot la r.s o sa se duca, doar din dorinta de a ramane cu sate asa ca pregatestete sa iti faci bagajul, o sa fii primul care pleaca probabil


Succes R.S !
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.1, A.R.S, R.S.I, R.S..

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 16,096
Tabăra 2: 22,598
Diferență: 6,502

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,104
Tabăra 2: 672
Diferență: 432

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 50,479,188
Tabăra 2: 76,966,011
Diferență: 26,486,823

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,120,284
Tabăra 2: 5,313,284
Diferență: 2,807,000

chart


Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls, Mason, Mason1, Mason5
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S.1, A.R.S, R.S.I, R.S..

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 900
Tabăra 2: 773
Diferență: 127

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 323
Tabăra 2: 132
Diferență: 191

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,040,652
Tabăra 2: 3,892,907
Diferență: 2,147,745

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,005,244
Tabăra 2: 1,170,132
Diferență: 1,835,112

chart
 

DeletedUser41688

pna dintre mag si r.s urma sa cada,iar mari playeri din mag au dat bir cu fugari:D

Cine vorbeste....sa ajuns dupa parerea mea prea rpd...la acest razboi....au facut fuziune dupa fuziune si nu ai putut sa duca un razboi... vai ce lume... singuri care au mai ramas....sunt clasici...si le doresc bafta:) ca si R.S au devenit niste...ca vorbeau de masoni care au nuj cate academi....uite ca acum sau cam schimbat rolurile.... "Cum se schimba uni in ***** nu iti vine sa crezi":)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus