Fam. Clasic + Fam. Mason vs. Fam. B.W

  • Autor subiect DeletedUser28165
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28165

putina rabdare sa citeasca un tutorial , opera si 30 de secunda cat sa puna totul la punct , cei din Clasic fac mereu minuni cu T-Trainul. Pacat ca nu au dat pe cine trebuia.

GN, aa038 (499|397) , K34 astăzi la ora 11:03:50:700 0:09:22
0053 See Who I Am astăzi la ora 11:03:50:737 0:09:22
GN, aa038 (499|397) , K34 astăzi la ora 11:03:50:800 0:09:22
Carpe Diem astăzi la ora 11:03:50:846 0:09:22
Carpe Diem astăzi la ora 11:03:50:849 0:09:22
0053 See Who I Am astăzi la ora 11:03:50:850 0:09:22
GN, aa038 (499|397) , K34 astăzi la ora 11:03:50:900
 

DeletedUser28165

astea?

Agresor: zughyku
Origine:

Număr: 0 0 4019 41 3237 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 554 41 446 0 0 0 0


Apărător: zughyku
Ţel(direcţie):

Număr: 0 0 4582 425 2325 0 368 0 0
Pierderi: 0 0 4582 425 2325 0 368 0 0


:p
 

DeletedUser

zughyku...cele doua sate pe care ti le-am atacat nu mai sunt in posesia ta, apartin clasicului...nu vad rostul postarii tale. vrei sa arati ca te-ai descurcat sa bagi sprijin intr-o sutime de secunda? crezi ca in clasic nu sunt astfel de jucatori? varfuri si uscaturi sunt peste tot. noi le avem pe-ale noastre ...voi pe-ale voastre.
 

DeletedUser18437

Cand voi o sa ii luati toate satele lui zughyku , cu el pe cont , nu daca da stergere sau altceva, eu ma las de lumea clasica. Posibil sa ii luati satele cu ajutor prietenilor admini , nu ? :)

=))
mor de ras.are toate satele in spate,normal ca o sa dispara aproape ultimu ... dar o sa dispara si el fara probleme !
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
e hai ca de data asta m-ai dat pe spate... sa postez mesajele lu ingenios ce le dadea membrilor clasic?
spunandu-le ca le ofera o ultima sansa din marinimia lui? ca doar o minune mai poate salva clasicul..e uite ca sclasicul nu e un trib asa usor de doborat
 

DeletedUser41597

Spune-ti doar de noi , dar cand ati propus sa fuzionati cu noi ? Cum era atunci ? Hai acum sa numai aruncam ca ambele parti au facut lucruri rusinoase. R.S-ul la fel era dat ca o prada sigura , dar uite ca rezista.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
unde resita? abia a trecut prima rafala de atacuri si s-a dus naibii s-a impartit in 4-5 triburi

tu ce tot comentezi ca te vad iesit din rs
 

DeletedUser523

Urmeaza ca tribul Gaura sa va absoarba pe toti, mai devreme sau mai tarziu, asta urmeaza :cool:
 

DeletedUser13059

ati facut fuziune cu dusmanii lui mason.la vati asteptat :confused:



din fericire am primit sansa sa lupt si eu impotriva lui rs.om,eu am am fost innobilat(ceea ce mi se pare normal din moment ce mam lasat, cat timp am jucat nici pe 5,nici pe 20 si nici pe 25 nam pierdut sate "pe banda rulanta") dar tu ai fost tigan si nici tu nu stii cate triburi ai tradat si cati oameni ai mintit.eu nici unul de 4ani de cand joc,si sper ca asa va ramane si in viitor.dute la ingenios, cereti cont zimi nicku si ne jucam pe harta.ce rost are sa tot comentezi, nu vezi ca nu ma intereseaza ce zici ? :|

am cont pe clasica de cand a inceput :) daca vrei sa ma cauti stii unde sunt in top 20 la tot ce se poate , acolo unde imi place mie ... pe tine pe unde te gasesc ? mai repede ajung eu la tine , sau iar te ascunzi dupa perdea... iar despre inobilat nu stiu ce sa zic pe 20 nu ai fost inobilat pentru ca erai in linia a3a iar 2 continente in granita am avut doar eu si apoi au fost extrarazvy cu fbfb + soluna , pe urma urmai tu , dar sa ajuns si la tine si uite ca ai fost facut varza ... pe 14 ce sa mai zic ? :D acolo ai dat stergere dupa nici 1 luna de razboi .. pe restu nu stiu ca nu am avut ocazia sa iti dau in botic ...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
haptilisanbartiligorgolo tu esti un parlit care sta la protectia moralului si a sprijinului din trib
tu te-ai trezit sa comentezi?:)
 

DeletedUser41597

Frumos ar fi daca ti-ai expune nickul tau aici. Bravo lui ca e baiat destept .
 

DeletedUser

[player]motisor[/player] - CUM SA UIT EU CATELUL TUTUROR...UNDE-L PUI ACOLO LATRA...TIMBRU VOCAL ESTE CAM ASCUTIT DAR POATE IL REPARI INTR-O ZI

Eu cred ca azi nu e ziua ta norocoasa.... una e sa ne ciondanim in privat si alta este pe extern...

Am considerat ca daca am fost in acelasi trib sa va consider asa si la plecarea in TL... ca dovada nici macar un spionaj nu am dat ... ITI GARANTEZ CA DE ACUM INAINTE NU VOI MAI PROCEDA ASA...

La urmatoarea greseala a ta sau iesire din trib nu am sa mai astept nici o secunda.... oameni fara caracter nu ii suport....


PS: arata frumos mesajul cu atat de multe punctulete? ce zici merge cum te imit?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus