Fam. Clasic + Fam. Mason vs. Fam. B.W

  • Autor subiect DeletedUser28165
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41597

Eu cred ca azi nu e ziua ta norocoasa.... una e sa ne ciondanim in privat si alta este pe extern...

Am considerat ca daca am fost in acelasi trib sa va consider asa si la plecarea in TL... ca dovada nici macar un spionaj nu am dat ... ITI GARANTEZ CA DE ACUM INAINTE NU VOI MAI PROCEDA ASA...

La urmatoarea greseala a ta sau iesire din trib nu am sa mai astept nici o secunda.... oameni fara caracter nu ii suport....


PS: arata frumos mesajul cu atat de multe punctulete? ce zici merge cum te imit?

Nu cred ca aceste discutii trebui date pe extern. Discutati in privat :)
 

DeletedUser

haptilisanbartiligorgolo tu esti un parlit care sta la protectia moralului si a sprijinului din trib
tu te-ai trezit sa comentezi?:)

ups s-a trezit cineva :))
ms mult pentru complimente
da ai dreptate,, are tribul grija de mine...:p asta pentru ca sunt un parlit:p
 

DeletedUser18437

am cont pe clasica de cand a inceput :) daca vrei sa ma cauti stii unde sunt in top 20 la tot ce se poate , acolo unde imi place mie ... pe tine pe unde te gasesc ? mai repede ajung eu la tine , sau iar te ascunzi dupa perdea... iar despre inobilat nu stiu ce sa zic pe 20 nu ai fost inobilat pentru ca erai in linia a3a iar 2 continente in granita am avut doar eu si apoi au fost extrarazvy cu fbfb + soluna , pe urma urmai tu , dar sa ajuns si la tine si uite ca ai fost facut varza ... pe 14 ce sa mai zic ? :D acolo ai dat stergere dupa nici 1 luna de razboi .. pe restu nu stiu ca nu am avut ocazia sa iti dau in botic ...

tie minciuna a devenit un obicei, numai nu cumva sa te lovesti candva.din pacate pe mine nu ma mai gasesti, ca a fost preluat contul de proprietar,sau a venit vechiul coplayer pe cont nu stiu dar nu mai pot intra si nu dau de nimeni care sa ma ajute.asta e, iarasi am luat tzeapa, dar daca nu pot reveni o sa fac totul sa trebuiasca sa fie non stop online cineva pe cont sa nu piarda sate.
om, tu nu observi ca nu ma mai intereseaza trecutul ? :| te repeti de 208973 ori, spui acelasi lucru, postezi acelasi rapoarte, hai cu ceva nou ca poti.
cand o sati iau macar 20-30 sate o sa te anunt ca hop, sun si eu aici :)
 

DeletedUser41613

tie minciuna a devenit un obicei, numai nu cumva sa te lovesti candva.din pacate pe mine nu ma mai gasesti, ca a fost preluat contul de proprietar,sau a venit vechiul coplayer pe cont nu stiu dar nu mai pot intra si nu dau de nimeni care sa ma ajute.asta e, iarasi am luat tzeapa, dar daca nu pot reveni o sa fac totul sa trebuiasca sa fie non stop online cineva pe cont sa nu piarda sate.
om, tu nu observi ca nu ma mai intereseaza trecutul ? :| te repeti de 208973 ori, spui acelasi lucru, postezi acelasi rapoarte, hai cu ceva nou ca poti.
cand o sati iau macar 20-30 sate o sa te anunt ca hop, sun si eu aici :)

mai treci pe la doamna invatatoare, in special la orele de romana :)
 

DeletedUser13059

tie minciuna a devenit un obicei, numai nu cumva sa te lovesti candva.din pacate pe mine nu ma mai gasesti, ca a fost preluat contul de proprietar,sau a venit vechiul coplayer pe cont nu stiu dar nu mai pot intra si nu dau de nimeni care sa ma ajute.asta e, iarasi am luat tzeapa, dar daca nu pot reveni o sa fac totul sa trebuiasca sa fie non stop online cineva pe cont sa nu piarda sate.
om, tu nu observi ca nu ma mai intereseaza trecutul ? :| te repeti de 208973 ori, spui acelasi lucru, postezi acelasi rapoarte, hai cu ceva nou ca poti.
cand o sati iau macar 20-30 sate o sa te anunt ca hop, sun si eu aici :)

pai cand o sa ajungi sa imi iei 20-30 sate o sa stii ca eu nu joc .. nu ai invatat in toti acesti ani ca nu pierd niciodata ? eu daor iau , de dat nu dau nimic .. si pe 20 cand a fost contu la tine sa pierdut o gramada cat am fost eu sa pierdut 1 sat .. si ala cedat la gabi ... diferenta dintre noi ii una singura care explica toate aceste probleme : eu sunt 100% roman , tu esti 100% maghiar ...
 

DeletedUser35377

pai cand o sa ajungi sa imi iei 20-30 sate o sa stii ca eu nu joc .. nu ai invatat in toti acesti ani ca nu pierd niciodata ? eu daor iau , de dat nu dau nimic .. si pe 20 cand a fost contu la tine sa pierdut o gramada cat am fost eu sa pierdut 1 sat .. si ala cedat la gabi ... diferenta dintre noi ii una singura care explica toate aceste probleme : eu sunt 100% roman , tu esti 100% maghiar ...

like
 

DeletedUser18437

pai cand o sa ajungi sa imi iei 20-30 sate o sa stii ca eu nu joc .. nu ai invatat in toti acesti ani ca nu pierd niciodata ? eu daor iau , de dat nu dau nimic .. si pe 20 cand a fost contu la tine sa pierdut o gramada cat am fost eu sa pierdut 1 sat .. si ala cedat la gabi ... diferenta dintre noi ii una singura care explica toate aceste probleme : eu sunt 100% roman , tu esti 100% maghiar ...

tu esti 100% bozgor iar eu nu :)
 

DeletedUser13059

daca tu zici .. te pot contrazice ? ultima oara cand am vorbit cu tine mi te plangeai ca ai probleme ca esti prima oara la o unitatea de invatamant unde trebuie sa vorbesti limba romana si ai probleme mari asa... iar definitia pentru bozgor este una care nu poti sa o aplici la mine .. eu am tara mea si am buletin pe care scrie cetatean roman , nu ca tine care poate scrie la fel dar o stapanesti cam greu ..
 

DeletedUser

ups s-a trezit cineva :))
ms mult pentru complimente
da ai dreptate,, are tribul grija de mine...:p asta pentru ca sunt un parlit:p

nu intelegi o chestie. la cum ai satele acolo, e posibil ca intr-o dimineata sa te trezesti fara ele . dar de ce sa ne complicam cu tine ? avem alte treburi mai importante de facut. avem alti clienti la fulluri.

si din cate am vazut sunteti cam pierduti in spatiu. ingenios vad ca are o singura tactica , ataca prin mesaje. tot incerca sa imi explice ca ma va proteja... ca se destrama clasicul. cum sa ma protejeze cand nu a putut sa isi tina satele in granita? sa nu mai zic de comportamentul lui pueril. dupa ce i-am luat niste sate in zona, nu a putut face fata unei discutii prin mesaje, si a decis sa ma ignore :D. gest de copii.

daca tactica asta, de a coopta oameni de la adversar va convine nu aveti decat sa ii luati si sa va spalati pe cap cu ei. sa nu uitati un lucru insa. cei care au tradat o data, o vor face si a doua oara. nu va fi greu pentru ei, nu vor avea mustrari de constiinta. parca vad ca la un moment dat o sa va treziti ca pleaca aia si o sa ramaneti de caruta.
 

DeletedUser

pai mi-a demonstrat cum se apara :D. si nu inteleg de ce ma blocat ? de ce nu mai vrea sa vorbeasca ? e supi ?
 

DeletedUser

:)) inca mai zambiti. uitate la statistici.. nu stau sa le intind aici... sa vezi ca pierdeti teren.

daca acuma inca mai e juma-juma harta sa zicem, ce crezi ca o sa se intample cand o sa ajungem langa cei din fostul MAG? o sa inceapa sa ceara azil politic, sau or sa isi dea stergere la cont ? ia zi ce crezi ca o sa se intample ? o sa va rupeti brusc.

mutecs în data de 26.02. la ora 18:07
:)) mai baga o fisa. sau suna un prieten.

spyonu în data de 26.02. la ora 18:13
cred ca intreb publicu:)

mutecs în data de 26.02. la ora 18:19
cam pierdeti teren vad... :D

spyonu în data de 26.02. la ora 18:23
o sa luam la negru vreo 3 hectare

mutecs în data de 26.02. la ora 18:25
sa nu le luati pe alta harta :D

spyonu în data de 26.02. la ora 18:26
luam in K 0 e mai tropical acolo.. mai multe lacuri:)

acolo ajungeti... ca e mai tropical :D
 

DeletedUser41597

Pierdem pierdem. Asa am si inceput acest razboi dar continuarea pana cand a fost o noua ruptura o stiti cu totii. Atunci care erau aia in pierdere? :p . Nu o sa se termine repede acest razboi :p
 

DeletedUser

speram :)
ar fi plictiseala fara voi pe harta sincer..

noi de la cine mai luam sate?:D
 

DeletedUser

nu intelegi o chestie. la cum ai satele acolo, e posibil ca intr-o dimineata sa te trezesti fara ele . dar de ce sa ne complicam cu tine ? avem alte treburi mai importante de facut. avem alti clienti la fulluri.

si din cate am vazut sunteti cam pierduti in spatiu. ingenios vad ca are o singura tactica , ataca prin mesaje. tot incerca sa imi explice ca ma va proteja... ca se destrama clasicul. cum sa ma protejeze cand nu a putut sa isi tina satele in granita? sa nu mai zic de comportamentul lui pueril. dupa ce i-am luat niste sate in zona, nu a putut face fata unei discutii prin mesaje, si a decis sa ma ignore :D. gest de copii.

daca tactica asta, de a coopta oameni de la adversar va convine nu aveti decat sa ii luati si sa va spalati pe cap cu ei. sa nu uitati un lucru insa. cei care au tradat o data, o vor face si a doua oara. nu va fi greu pentru ei, nu vor avea mustrari de constiinta. parca vad ca la un moment dat o sa va treziti ca pleaca aia si o sa ramaneti de caruta.



oi fi si eu un noob:)) nu inteleg multe lucruri,, nu doar unul:)) dar multe nu vreau sa le inteleg, aici e baiu:p
nu am cum sa ma trezesc fara sate pentru ca sunt deja treaz:)) eventual sa ma uit la ele cand le luati dar sa ma trezesc fara,, nu:))
acolo unde vorbeai de tradare ai dreptate, din totdeauna a fost asa,, pe aia am eu pica:))
aa si acolo unde ziceai sa suntem pierduti in spatiu,, exagerezi , raul care si-l poate face un trib singur, nu o sa il faca niciodata inamici,, daca nu gresesc si voi v-ati aflat intro situatie aproape identica acum ceva timp

te rog sa ma anunti pe privat cand aveti ceva de gand cu satele mele=)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus