Fam. Clasic + Fam. Mason vs. Fam. B.W

  • Autor subiect DeletedUser28165
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41597


Hapti , lasa-l . Dupa cum probabil stii e aniversarea triburile.ro de 5 ani. Eu am aproape 2 ani pe acest joc , ceea ce probabil ma face mai incepator fata de cei care joaca de cand exista jocul asta. O data ce numai esti pe Lumea Clasica ( ia picat la primul organizat ) nu cred ca isi mai au rost comentariile tale.
 

DeletedUser

Hapti , lasa-l . Dupa cum probabil stii e aniversarea triburile.ro de 5 ani. Eu am aproape 2 ani pe acest joc , ceea ce probabil ma face mai incepator fata de cei care joaca de cand exista jocul asta. O data ce numai esti pe Lumea Clasica ( ia picat la primul organizat ) nu cred ca isi mai au rost comentariile tale.

:)) si eu tot la primul organizat am picat:)))
am stat 2 zile la calc si nu am putut tine un contulet amarat,,, tre sa i-au parte la cursuri si eu:))
 

DeletedUser

zi-i merci ca nu te vor baietii rai ;)):)) !!!

urata harta, mai mult decat dezamagitror tribul Mason; nu de alta, dar a primit u7n trib pe tava

REUSINE conducerea mason
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Mason
Parte 2:
Triburi: B.W

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,345
Tabăra 2: 722
Diferență: 623

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,112,041
Tabăra 2: 6,916,259
Diferență: 6,195,782


Eu nu prea vad motiv de rusine si dezamagire fata de conducerea mason.Poate explica cineva mai bine la ce sa referit jucatorul care a postat mai sus aceea afirmatie...
 

DeletedUser41597

Crezi PROST ca deobicei,dar suntem obisnuiti...
Credeti si nu cercetati ...

Hai ma du-te si culca-te . CRAMA apartine de Mason si gata. Doar numele e diferit . Ce mare haz de necaz facem pe subiectul asta? Si tu te minti.
 

DeletedUser18063

Hai ma du-te si culca-te . CRAMA apartine de Mason si gata. Doar numele e diferit . Ce mare haz de necaz facem pe subiectul asta? Si tu te minti.

Daca eu trebuie sa merg sa ma culc(altfel sunteti in pom daca eu sunt treaz) tu sigur trebuie sa te trezesti ca esti varza cu toate legumele crescute :)
Decat un amalgam de triburi fara nume sau renume...mai bine unul ca si CRAMA care stie de la bun inceput pe cine are aproape cu cine joaca si de ce.
Sunt curios in cate triburi o sa va DIVIZATI in viitorul apropiat....


Nu trebuie sa te justifici,va stam in coasta si coasta va sta in GAURA :))si va jeneaza urat de tot...asta e...luati cu apa sa nu va stea in gat.

Nu l-am mai vazut pe Dl.BAI:eek:
 

PRADA

member
Scor reacție
6
CRAMA care stie [...]

va stam in coasta si coasta va sta in GAURA :))si va jeneaza urat de tot...asta e...luati cu apa sa nu va stea in gat.

Ce coastă mă băiatule ? Care jenă ? Eu am impresia ca de la atât offtopic pe extern tu nu mai cunosti harta.. CRAMA e într-un colt amărât de hartă încercuită de fratele ei mare Mason.. atât :)

mh7bqx.jpg


Ori daca ai reusit tu sa pastrezi câteva sate prin marginea continentului 55 te crezi emblema tribului tau si te vezi zmeu cu 2 de zm ? :eek:
Stai acolo ca stai bine dar fii sigur ca nu esti în coasta nimanui.. ai sprijin câte 100k de trupe si de profesionist ce esti le-ai facut tot de aparare satele alea printre B.W. :eek:
Mai nou vad ca ati lasat Masonii sa contureze ei granita cu B.W în k65.. se vede clar cum stati la caldurica înconjurati de masoni si tot mai gasesti tupeul sa te bati în piept ca vezi dom'le CRAMA e crema lumii clasice .. Fuugi ralfie pretene la alta masa; îti propun sa-ti creezi un topic separat si sa joci fazan cu William, leonard si deputatu' ala nebun; pentru ca oficial (si nu numai..) CRAMA n-are nici o treaba în razboiul dintre B.W si Clasic/Mason.

e77c3bd56333901459cc3e91e6742fd8.gif


Cam în stilul asta va fi pusa CRAMA la pamânt ori de câte ori va crede ca sta în coasta cuiva.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus