Fam. LGF vs. Fam. Armada

  • Autor subiect wings of chaos
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24690

ceea ce nu intelegi tu este ca eu nu sunt un mare jucator
dar stiu sa conduc un trib mai bine decat amiral, asta e o certitudine!:)))
 

DeletedUser28194

orice bun jucator are pnauri personale in randurile inamicilor, este un lucru vital si totodata acest fapt demonstreaza ca acele persoane care fac astfel de intelegeri constientizeaza ca asta este doar un joc, nu un camp de lupta pe viata si pe moarte!
Voi ati fuzionat cu 22 ca sa va asigurati o zona tampon intre tno si satucele voastre!Si sa stii ca si cel mai prost jucator stie ca a ataca sate blindate este o nebunie, o pierdere de timp si de trupe care nu va aduce niciodata rezultate!E ca si cum ai lua un sat in mijlocul inmicilor,l-ai blinda si ai scrie pe el "Nu ai tupeu sa ma ataci" :)))
E teribilism! Si cine sunt teribilisti?
Da, kinderii!:)))

Esti chiar batut in cap, cand 22 vine si cere fuziune Armadei inseamna ca 22 a fuziunat cu Armada, ma apuca durerile de cap cu tine :D
Nu am fuzionat pentru a asigura o zona tampon ci pentru a mai salva ce se poarte din mortaciunile voastre.
Orice prost ca tine ar crede ca este o pierdere de timp sa atace sate blindate :) Daca ar fi dupa tine in TNO ar fi o stana de prosti ca baga cate 100 atacuri pe fiecare sat sau chiar cate 500 :D tolomac mai esti, avea dreptate Robert.

Sa vezi mai Lutzche ce sfaturi imi dadea Angelli pentru a desfiinta LGF-u :))))))))))))))
Unul din ele ar fi : Vezi unde are sate Moratu, mergi si i-ai satele apoi s-a terminat :)))))))))))
(Probabil auzise si el prin TNO ca vor baietii sa darame un intemeietor din arce) =)))



Totusi... nu mi-ai raspuns la intrebare Nicule !
 

DeletedUser28194

ceea ce nu intelegi tu este ca eu nu sunt un mare jucator
dar stiu sa conduc un trib mai bine decat amiral, asta e o certitudine!:)))


Clar :))))))))))))))
Ce ai facut ma tu ca intemeietor?
I-ai dat PNA lui mafia iar acum va rupe dintii :))
Ai dat PNA lui TNO iar acum va lesina :))


Te felicit pentru realizarile tale, cred ca te-ai zbatut mult sa-l darami pe mafia avand 95% din cont exact unde se agata harta in cui :)))))))))))
 

DeletedUser

shumy2008 în data de 28.04. la ora 22:11
Salut ma poti ajuta imi zici un conducator din trib.

mafia009 în data de 28.04. la ora 22:38
intemeietor sau conducere?

mafia009 în data de 28.04. la ora 22:38
in conducere sunt eu :)

shumy2008 în data de 29.04. la ora 07:26
Ce zici ati fi deacord la un PNA sau Alianta intre triburile noastre ?

mafia009 în data de 29.04. la ora 13:22
intre onoare si LGF?

shumy2008 în data de 29.04. la ora 13:25
Da

ca sa te convingi un pic :)
 

DeletedUser28194

Uite si de ce a cerut cp3o atatea ferme pe acele sate :


albert de monaco a spus:
Atacurile trebuie sa ajunga pe data de 03.05.2010 intre orele 12:00-18:00


[coord]809|477[/coord] - [player]Ahile38[/player]-250 + [player]enacheenache[/player]-250

[coord]809|483[/coord] - [player]albert de monaco[/player]-120 + [player]eryk1000[/player]-380

[village](805|487)[/village]-[player]ky-raiden[/player]-100 + [player]Sniper N[/player]-100 + [player]dumeboss[/player]100 + [player]ionut13[/player]-120 + [player]Mirinda19[/player]-30 + [player]mariuscfr[/player]-50

[village](810|485)[/village]-[player]Cyyupanezu[/player]-300 + [player]nokia e59[/player]-60 + [player]frizi[/player]-40 + [player]viezure91[/player]-60 + [player]R@ZvY StElIsTuL[/player]-40

[village](808|484)[/village]-[player]Cyyupanezu[/player]-300 + [player]ramoluad[/player]-200

[village](815|486)[/village]-[player]gaby aviatoru[/player]-220 + [player]mihaela 11[/player]-80 + [player]alexandrion000[/player]-100 + [player]copilu28[/player]-100

[village](816|492)[/village]- [player]K- KAY[/player]-150+ [player]tolea[/player]-100 + [player]g300e[/player]-50 + [player]aldbert[/player]-180 + [player]puiutu83[/player]-20

[village](817|484)[/village]-[player]The Evil Genius[/player]-200 + [player]meserie13[/player]-75 + [player]1yan[/player]-30 + [player]beautifulegirl[/player]-100 + [player]matrix007[/player]-70 + [player]danutt[/player]-25


Te iei exact de cine nu trebuie, vezi ca edy si gyca stau prin k54-k55 cu cate 10-15 ferme pe sat, avand pna-uri cu caru asa ca eu unu consider foarte mic sprijinul pe care il oferim lui cp3o facand comparatie intre continentele si pna-urilor "celor pe care ii pupi in gaoz" si continentul unde vrea cp3o sprijin, om pe care nu l-am auzit sa tina pna-uri si care este atacat !

Asa ca Nicule .... ciocu mic si joc de glezne ;)
 

DeletedUser24690

Clar :))))))))))))))
Ce ai facut ma tu ca intemeietor?
I-ai dat PNA lui mafia iar acum va rupe dintii :))
Ai dat PNA lui TNO iar acum va lesina :))


Te felicit pentru realizarile tale, cred ca te-ai zbatut mult sa-l darami pe mafia avand 95% din cont exact unde se agata harta in cui :)))))))))))

Si daca ei nu au respectat intelegerea ce vina aveam eu sau noi(ca nu am luato de capul meu,blanarui se intelesese cu ei dar cu acordul nostru) , a fost o hotarare optima, altceva nu aveam ce face!
Habar nu ai cum e sa fii in mijlocul hartii!
 

DeletedUser28194

Bai laba trista mars in cristosu matii cu jignirile tale!
Spui ca nu te deranjeaza cu nimic ceea ce spun eu dar jignirile tale gratuite ma fac sa cred contrariul!
Mars la coada vacii daca nu esti in stare sa-mi demonstrezi in termeni civilizati ca nu am dreptate!
Cand o sa revin din vacanta,daca o sa mai revin, o sa-ti raspund si la intrebare!

Si da bai prostule, ataci si cuceresti sate pe langa cele blindate, nu dai ca obositul in perete!
Si daca sfatul meu nu era bun sa te vad cum altfel o sa faci tu fata celor 2 triburi din sud, cucerind pe partea acea sate si ajungand la satele conducatorilor din lgf altfel vorbeai cu ei!
Vrei sa-ti spun eu de ce a fuzionat mforce cu tna?
Vrei sa-ti reamintesc ca din dusmani au devenit unul si acelasi trib?
Pt ca mforce avea un grup de jucatori buni dar putini in comparatie cu fermierii din tno! Si s-au aparat cat s-au aparat cei din mforce pana li s-a terminat apararea dupa acre au cazut la pace! Conducerea tno nu a fugit dupa sate, a apreciat calitatea jucatorilor din acel trib si acum vedem ca nu s-au inselat!
Da tu laba trista cum esti in perioada aceia te luptai cu un trib care era in interiorul tau si pana la urma nu ati reusit sa ii invingeti!

Ps-sunt sigur ca vei veni cu mine in exil, sper sa nu fim colegi de celula:)))



Putin imi pasa ce a facut tna sau mforce, zi-mi ce ai facut tu bre, nu-i mai lauda pe altii ca nu iti vor da invitatie si nici pna :))))))
Cum ma apar eu de cele 2 familii ?
Simplu, atac atat cat pot, ma apar la fel, de pierd sate sanatate, de cuceresc la fel :)
Nu voi cere invitatie triburilor de jos dar nici pna, singura sansa ca eu sa fiu scos din Aramda este ca impreuna cu prietenii mei sa ne reunim cu alti jucatori buni intr-un alt trib, atat ! :)
 

DeletedUser28194

cand o sa vezi mesaj de la mine in care cer alianta sau pn sudului atunci sa vii sa-mi spui pana atunci ciocul mic si joc de glezne!
Iti aratam ca si cel mai mare noob de pe acest joc care nu e nici o zecime pe atat de bun cat esti tu stie cum sa organizeze un trib mai bine decat o sa stii tu vreodata pt ca degeaba stii sa ataci daca nu esti si un bun strateg si diplomat!
Atacand haotic semeni grau si recoltezi taciune!:))

Cu cine mai vrei sa stabilesti diplomatii ? =)))
Cu SOL (5.455.169p), Hotii (4.348.030p) sau ALG (3.251.750p) ? :)))
 

DeletedUser25671

Irbabon, in locul tau nu as deschide gura, ai atacat tu ceva si noi nu stim ? Ai luat tu sate de la dusmani si noi nu stim ? :)))) Ce batalii duci in k62 cand stai capra ?
Nu mai dramatizati, cum se pierd satele jucatorilor mai putin activi in k46-k45-k55 asa se pierd din in k60-k61-k62-k63 iar tu faci parte din categoria inactivilor.
Lutzche, s-au recrutat 4,5 jucatori din care deja 3 nu mai exista :))
Marile recrutari s-au facut de TNO si nu intru in detalii :)

Amirale intai uitate in oglinda ta si apoi vorbeste de mine,daca eu sunt inactiv atunci tu ce esti tinand cont ca la sate luate de la inamici stai mai prost ca mine.Am zis eu oare ca duc vreo batalie in K62 poate colegi mei =)),asa ca nenica lasa-ne ca numai aiurea vorbesti

Side 1:
Tribes:
Players: irbaboon

Side 2:
Tribes: ARMADA ASSD 4fun
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 119
Tabăra 2: 36
Diferență: 83

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,297,905
Tabăra 2: 377,054
Diferență: 920,851

image.php


Side 1:
Tribes:
Players: AmiraL90

Side 2:
Tribes: LGF -LGF- TNO TNO-A TNO-B
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 84
Tabăra 2: 7
Diferență: 77

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 794,290
Tabăra 2: 70,984
Diferență: 723,306

image.php


Nici sa minti nu stii auzi 4,5 jucatori ati recrutat din -LGF- cand de fapt ati luat 13 : HaSsYs Invincibilul,cata04,shanu,maicic,gloin,fdb5,bonty,supernykol1977,nkoo,razvanel0397,50 cent jr,sergiubossu si burghiu(ultimul transferat actual in A-I-M.).Cred ca in momentul cand ai facut afirmatiile de mai sus presupun ca erai beat ca altfel nu imi explic cum un om cu cap ca tine a putut sa spuna atatea prostii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28194

Pai tataie, am zis 4,5 jucatori, daca ei aveau cate 2,3 conturi ce sa le fac eu :))
Toate satele care le-ai luat sunt de la maicic sau axi69 :))))
 

DeletedUser

sa va spun eu cum stau lucrurile aici

22 nu a cerut cu disperare fuziune...ci doar a adus in discutie...in niciun caz nu a fst cerere
in al doilea rand amiral sau admiral ca e mai frumos :) este un copil de 19-20 ani care nu are viata si prieteni iar majoritatea timpului si-o petrece in fata calculatorului , 90% pe triburile.ro folosind nspe conturi (asta nu se mai pune)
acest ''baiat'' considera ca daca poate manevra cu usurinta un mouse (experienta stim noi de unde vine ca doar am spus ca sta toata ziua in fata calculatorului si nu are viata) poate sa fie o adevarata capetenie (virtuala desigur) , iar persoanele cu care vorbeste si care poate au si copii de varsta lui le trateaza cu o lipsa de respect data de lipsa celor 7 ani de acasa.
BUN , in acesta lume (virtuala normal) in care el se crede ''sef de trib'' el considera ca are in spate o sarcina mare de responsabilitati pe care e neaparata nevoie sa le trateze cat mai transant si folosindu-si tonul arogant elimina orice inseamna ''opinie diferita''. este deci un ''expert in musamalizare (virtuala desigur ) . Contestatarii sai de care-si bate joc cu buna stiinta si pe care dupa ce i-a folosit si a realizat ca nu mai are nevoie de ei sunt eliminati , adica bagati la innobilare interna ca sa poata trai si ai sai gealati pe acesta lume 8 . pentru am mentionat mai devreme ca acest grup este alcatuit din persoane fara viata si fara viitor (exceptand cel virtual desigur :) )

as putea sa mai impartasesc si alte lucruri din culisele acestei ''minunate'' lumi din care am facut parte odinioara dar nu cred ca merita astfel de personaje sa fie incluse in ideile mele mai mult decat au fost deja.
bafta la joc si pentru cei ce inca nu au realizat aceste lucruri ''wake up and have fun!''
 

DeletedUser

eu nu stric nimic nimanui...
am spus doar un adevar stiut de multi dar spus de putini... :)

oricum observ ca nimeni nu are nimic de obiectat deci cu totii avem un dram de compasiune pentru acest baiat :)

dar stii cum se spune , nu te inveti minte pana nu dai cu capul de sus si intelegi de fapt cine esti si ce poti

important e sa nu se intample prea tarziu asta caci regretele sunt mai mari si lasa urme mai adanci cand te trezesti la o varsta si nu ai la ce sa privesti in urma , doar la contul tau ''baban'' virtual Editat

oricum am luao tot la un scenariu trist ajungem....

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.

Pe viitor ai grija la jigniri
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu a fost vorba de niciun atac la persoana...
ceea ce am zis a fost la modul general...daca cineva se simte e problema lui

cred ca n era cazul sa se editeze ceva...
daca insultam o persoana , o meritam..dar asa nu vad rostul

sau aici avem voie sa discutam doar de ''contul nostru de nspe miliarde de puncte'' si tribul meu cel ''galonat'' ?
 

DeletedUser25671

Side 1:
Tribes: LGF -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: ARMADA ARMD2 ASSD 4fun A-I-M.
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,401
Tabăra 2: 1,067
Diferență: 334

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,314,591
Tabăra 2: 10,866,445
Diferență: 3,448,146

chart
 

DeletedUser25671

Side 1:
Tribes: LGF -LGF-
Players:

Side 2:
Tribes: ARMADA 4fun ASSD A-I-M. ARMD2
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,245
Tabăra 2: 638
Diferență: 607

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,854,341
Tabăra 2: 6,525,442
Diferență: 6,328,899

chart


Ca de obicei familia Armada mananca bataie sunt mai multi ca noi si tot si-o iau :))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus