Fam Tno vs FAm Arc22

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

conducatorii din TNO sunt de vina pt aceste rezultate dezastroase ,chiar daca sunt pozitive.:) ,cu siguranta vor aparea si rezultate mai bune .

sustineti ca , cubanezu91 a fost mana moarta ,desi era un jucator destul de activ...oare asa vor fi si urmatorii pe harta,sau pe astia nu ii mai abandonati cand nr de atacuri este de 4 cifre?:rolleyes:


@Sh3rk0n- cand vei avea 3000 de atacuri si vei salva tot ,eu ,personal o sa iti acord o diploma de jucator pro pe triburi:D

jucatorule daca ai timp sa te organizezi si trupele necesare dece sa nu poti face fata la 3000 de atacuri?
tu cu trupele tale ce ai fi facut la acele atacuri? ai fi mai sus decat cuba?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28512

TNO jucati extraordinar... 1 fost jucator din Mforce mi-a dat cam 15-20 de atacuri si a mai ** cu careva sa trimita niste fake-uri... dar pacat ca fake-urile ajungeau dupa nobilii lui cu 56 de ore =))) extraordinar... norocul vostru ca am 1 sat pe acolo..:|

frate ma faci sa rad cu observatia asta .mai bine uitativa la voi si dupa aia ** de cum ataca unii si alte kestii.v ati kinui sa luati un sat de la un jucator care nu facea parte din nici un trib si ma refer la desert0.daca postez aici atacurile aveti impresia ca sunt date de niste incepatori .nu ati fost in stare sa luati un sat .norocu lu gandalf ca a luat un sat cu un nobil dat la plesneala pe un sat pe care era adeziunea scazuta de un jucator TNO ca altfel nici pe ala nu il luati.
sa nu mai vorbesc de atacurile pe care le am asupra mea .de ras .atac full fara catapulte sau berbeci pe sate aflate in centru tribului nostru care nu stiu ce rost ar fi avut.da ma rog daca vroiati resurse trebuia sa ne faceti o cerere.
 

DeletedUser26812

Uita-te frate in curtea ta ca nu cred ca sunt multi mandri de realizarile lor de azi, printre care si cativa care se dau mari pe forum. Sau poate vom vedea asta pe vreo 2 luni, ca doar aveti planuri marete :)
 

DeletedUser22388

Nu are nimeni planuri marete,vorbim peste 2 luni.Daca statisticile vor vorbi in favoarea voastra,veti avea respectul cuvenit.Daca nu,sa bagati capul in pamant
 

DeletedUser4533

Uita-te frate in curtea ta ca nu cred ca sunt multi mandri de realizarile lor de azi, printre care si cativa care se dau mari pe forum. Sau poate vom vedea asta pe vreo 2 luni, ca doar aveti planuri marete :)
la fel cum va bagati voi jucatorii prin alte triburi cu care avem pna ca sa va trimita sprijin si sa nu ii atacam?
hah! touche. lameeee:rolleyes:
 

DeletedUser

la fel cum va bagati voi jucatorii prin alte triburi cu care avem pna ca sa va trimita sprijin si sa nu ii atacam?
hah! touche. lameeee:rolleyes:
dupa cum spuneam cine nu reuseste sa se faca remarcat pe harta incearca si aici.....Incearca sa ii ataci si vei vedea ca poti.....totul e posibil trebuie doar sa vrei cu adevarat :D
 

DeletedUser25671

la fel cum va bagati voi jucatorii prin alte triburi cu care avem pna ca sa va trimita sprijin si sa nu ii atacam?
hah! touche. lameeee:rolleyes:

Atunci de ce nu rupeti pna-urile cu ei avand in vedere ca ei au alianta cu ROAR family e si normal sa ii sprijine ca aliati buni cum sunt de la incepeturile lumi 8

PS: Sper ca bitinero nu a venit in TNO ca sa sprijine PAX-ul...
 

DeletedUser

Frica este o emoţie adesea inconştientă. De cele mai multe ori ne dăm seama cât de frică ne este după ce a trecut evenimentul cu pricina. Frică este emoţia specifică primejdiei sau a percepţiei primejdiei. Acest sentiment este o emoţie cu un mare impact psihologic: se accelerează bătăile inimii şi ritmul respiraţiei, muşchii se contractă, mâinile tremură şi sunt reci, pielea se face ca de găină.:D:D:D
 

DeletedUser26868

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-AA
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 282
Tabăra 2: 95
Diferență: 187

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,915,087
Tabăra 2: 1,040,173
Diferență: 1,874,914

image.php



Statistica dupa aprox o saptamana. Este normal ca nu poate spune prea multe, dar cucerirea satelor este un punct important intr-un conflict.
 

DeletedUser17105

buna ziua!!! ma scuzati ca ma bag in aceasta discutie.....dar multi dintre voi(tno) au aparut ca ciupercile dupa ploaie.....ma refer la cei care au stat toata vara si au inobilat intern ...iar acum tot respectul pt iei au trupe ca la .....
eu ma intreb ce sar fi facut tno fara ei?
am auzit din surse sigure ca bagati 20-30 sate full pe cate un satuc izolat(fara prea multe trupe) iar nobili mai uitati din cand in cand sa ii dati......asta arata cat de bine stiti sa jucati.
tot repectul pt cei care stiu sa joace si o arata....

nobili de unde sa se trimita
la noi ai voie sa rezervi maxim 3 sate
asa ca doritori mai nimeni
mai mare deranjul pentru 3 sate
in MForce nu aveam limita
aici doar 3 sate avem voie
ca de,avem 100-200 de mii,nu milioane
 

DeletedUser

nobili de unde sa se trimita
la noi ai voie sa rezervi maxim 3 sate
asa ca doritori mai nimeni
mai mare deranjul pentru 3 sate
in MForce nu aveam limita
aici doar 3 sate avem voie
ca de,avem 100-200 de mii,nu milioane

pai nu cred ca te-a fortat cineva sa mergi in tno....a fost alegerea ta.:confused:
 

DeletedUser

pai din ce stiu eu e puscarie doar pentru uni.....pentru alti.....:D
 

DeletedUser

b]Side 1:[/b]
Tribes: TNO TNO-A TNO-AA
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,001
Tabăra 2: 811
Diferență: 1,190

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 300
Tabăra 2: 102
Diferență: 198

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 19,541,312
Tabăra 2: 6,992,121
Diferență: 12,549,191

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,109,649
Tabăra 2: 1,113,401
Diferență: 1,996,248

image.php


San Pary tu suproblemele din viata reala le discuti cu vecini?
 

DeletedUser4533

ceva nou?:)
roar a pierdut 2 jucatori pana acum.
cubanezu91 si iahim*etc. - in sensul ca nu mai joaca,motivele nu le stiu si nu vreau sa intru in polemici.
statistica pe 1 saptamana arata cam asa:
Side 1:
Tribes: TNO TNO-AA TNO-A
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 152
Tabăra 2: 70
Diferență: 82

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,566,122
Tabăra 2: 735,069
Diferență: 831,053

image.php
 

DeletedUser

Oare au jucat vreodata..de cand a inceput razboiul?....Eu sunt curios:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus