Fam Tno vs FAm Arc22

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Inamici învinşi (Triburi)Ca agresor
Rang Numele tribului Cucerit
1 The New Order 1.202,01 Mio.
2 ARMADA 1.195,02 Mio.
3 ~BIG WOLVES~ 981,39 Mio.
4 Seraphims 902,49 Mio.
5 Legion of Good Friends 592,07 Mio.
6 INGERII PALADINI 550,67 Mio.


Inamici învinşi (Triburi) Ca apărător
Rang Numele tribului Cucerit
1 ~BIG WOLVES~ 1.388,47 Mio.
2 TRIBAL ROAR 1.023,27 Mio.
3 Legion of Good Friends 928,55 Mio.
4 ARMADA 888,51 Mio.
5 INGERII PALADINI 706,24 Mio.
6 Seraphims 602,92 Mio.

Ce sa zic.Felicitari ambelor triburi,mai ales agresorilor.Isi merita pozitia

asta nu e o lauda :))) daca nu ieseam din SPH tot pe 1 eram. mai bine ai urmari jucatorii buni din triburile de pe L8 decat o statistica care poate insela.
 

DeletedUser

asta nu e o lauda :))) daca nu ieseam din SPH tot pe 1 eram. mai bine ai urmari jucatorii buni din triburile de pe L8 decat o statistica care poate insela.

da aici ai perfecta dreptate....sa urmareasca jucatori cu caracter nu toate "fetitele" care cand dau de greu dispar la fel ca Houdini ....:(
 

DeletedUser4533

bogdanel tu cu 2mil la inamici invinsi la fel cat ai si punctajul nu cred ca esti in masura sa judeci actiunile sau faptele nimanui.
Harta vorbeste.
stai linistit ca ajungem indata si la tine si am sa vad atunci 'fetita' din tine.
@bubblero tu zici ca nu e motiv de lauda dar tu ce faci?
Te lauzi ce era si daca era.ei uite ca nu e.
as prefera daca ai ramane sa critici sau sa judeci doar tribul sau inamicii tai.
 

DeletedUser

bogdanel tu cu 2mil la inamici invinsi la fel cat ai si punctajul nu cred ca esti in masura sa judeci actiunile sau faptele nimanui.
Harta vorbeste.
stai linistit ca ajungem indata si la tine si am sa vad atunci 'fetita' din tine.
@bubblero tu zici ca nu e motiv de lauda dar tu ce faci?
Te lauzi ce era si daca era.ei uite ca nu e.
as prefera daca ai ramane sa critici sau sa judeci doar tribul sau inamicii tai.

OOOOO.....CE RAU ESTI MA SPERI....de ce judeci oameni inainte sa ii cunosti?
de ce ai fi tu in masura sa judeci?:confused::confused::confused:
 

DeletedUser4533

unde am zis eu ca sunt in masura sa judec?
unde vezi tu sa fi judecat pe cineva?:)
 

DeletedUser25671

Helldrake in maxim o luna puteti intoarce aceasta statistica in favoarea voastra avand in vedere ca pe saptamana cam asa cu aproximatie luati cam 100 de sate?

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 925
Tabăra 2: 1,306
Diferență: 381

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,068,404
Tabăra 2: 12,816,216
Diferență: 3,747,812

image.php
 

DeletedUser4533

sa speram, tot ce e posibil, desi acea statistica nu apartine de Tno, ci de fostul Tna :)
multe sate cucerite de la noi sunt recuperari date de ei :)
ah inca ceva: noi pierdem sate, ei pierd jucatori:)
 

DeletedUser25671

Felicitari pentru echipa minunata pe care ati facut-o in TNO...Luna asta ati facut o figura frumoasa in acest razboi de gherilla sa speram ca si luna viitoare va veti pastra acest narav de a lua multe sate de la ROAR family ;)

Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: Camora ROAR ROAR-A
Players:

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 690
Tabăra 2: 304
Diferență: 386

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,176,877
Tabăra 2: 3,223,014
Diferență: 3,953,863

image.php
 

DeletedUser4533

multumim pentru suport:)
cum ziceam prefer sa scot jucatori inamici decat sa scot sate inamice:D
sunt curios cum va merge treaba la lgf cu 22 acum ca s-a fuzionat cu pax si nu mai sunteti atacati din 2 parti.
daca ai chef de un chat te astept pe privat sau pe joc :)
 

DeletedUser28238

numai jucatori pe aici de exceptie... da... cei din fostul TNA norocul vostru de cei din fostul Mforce.. ca aia ce sunt mai activi si v-au adus si pe unii dintre voi la realitate... la cat ati lucrat la inobilari acum nu inteleg de ce sunteti asa cu nasul pe sus... cand a fost ROAR, ROAR-A, Camora vs Familia TNA de ce numai erati asa vorbareti si tot ziceati ca domle aia is inactivi si etc.. dar tot de la voi din familie faceau parte
 

DeletedUser26868

M-am referit mai ales la postarea lui Oouuppsss care e fenomenala :D si sunt convins ca el chiar crede ceea ce zice, nici nu cred ca are rost sa-i raspund, oricum m-a facut sa zambesc :D
 

DeletedUser28319

:))...simt nevoia sa imi fac si eu simtita prezenta...
desi nu particip activ la prezentul conflict!

Momentan fam TNO e unul din gigantii lumii 8!
ROAR-ilor daca aveti ceva de demonstrat e timpul sa o faceti!

insa daca mi se permite as face un mica sugestie atat colegilor si prietenilor mei din TNO cat si adversarilor nostrii din ROAR.
respectul aduce cu sine respect!

Este si va ramane o confruntare frumoasa!
 

DeletedUser

M-am referit mai ales la postarea lui Oouuppsss care e fenomenala :D si sunt convins ca el chiar crede ceea ce zice, nici nu cred ca are rost sa-i raspund, oricum m-a facut sa zambesc :D

trebuie sa recunosti ca fuziunea cu mforce a fost factorul decisiv. nu mai sunteti atacati din 2 parti si in + toti din mforce sunt activi si buni, v-au mai trezit si pe voi din amortire si v-au ajutat la organizare. cea mai clara dovada e ca incet incet recuperati diferenta de aproape 1000 de sate.

imi rog colegii sa nu mai faca diverse comentarii rautacioase atata timp cat statisticile nu sunt deloc in favoarea noastra
 

DeletedUser26868

Formarea noului trib a fost explicata deja mai demult, a fost o decizie strict pentru viitor, nu a fost facuta pentru ca nu era bine, inainte de formarea noului trib tin sa amintesc ca in tribul din care faceam parte ( =TNA= ) nu existau jucatori inactivi, iar jucatori in zona tribului vostru nu aveam decat 1-2 cu cateva sate, inobilarile de atunci au fost dupa cum s-a repetat de multe ori facute de jucatorii care fugisera din academia MT in academia TNA si ulterior in ROAR, jucatori care au inobilat satele celor care pana cu putin inainte erau colegii lor, frica a fost mare, in frunte cu marele conducator al acelei academii au fugit, e clar ca in confuzia creata kinderii au fugit rapid si inactivii au ramas si ulterior au fost inobilati ori de roar ori de fostele TNA, in tribul =TNA= nici nu se discuta de razboiul cu ROAR pentru ca NU aveam sate in granita in acele timpuri, implicit nu se putea organiza nimic, hai sa nu mai aducem in discutii povesti de demult care nu vizeaza acest conflict, nu faceti decat sa cautati scuze. Eu am explicat din nou situatia, cine vrea o va intelege, dar cu siguranta nu ma astept de la unii sa vada prea multe.
 

DeletedUser

Formarea noului trib a fost explicata deja mai demult, a fost o decizie strict pentru viitor, nu a fost facuta pentru ca nu era bine, inainte de formarea noului trib tin sa amintesc ca in tribul din care faceam parte ( =TNA= ) nu existau jucatori inactivi, iar jucatori in zona tribului vostru nu aveam decat 1-2 cu cateva sate, inobilarile de atunci au fost dupa cum s-a repetat de multe ori facute de jucatorii care fugisera din academia MT in academia TNA si ulterior in ROAR, jucatori care au inobilat satele celor care pana cu putin inainte erau colegii lor, frica a fost mare, in frunte cu marele conducator al acelei academii au fugit, e clar ca in confuzia creata kinderii au fugit rapid si inactivii au ramas si ulterior au fost inobilati ori de roar ori de fostele TNA, in tribul =TNA= nici nu se discuta de razboiul cu ROAR pentru ca NU aveam sate in granita in acele timpuri, implicit nu se putea organiza nimic, hai sa nu mai aducem in discutii povesti de demult care nu vizeaza acest conflict, nu faceti decat sa cautati scuze. Eu am explicat din nou situatia, cine vrea o va intelege, dar cu siguranta nu ma astept de la unii sa vada prea multe.

boss las ca daca se mentineau la viata jucatori din =TNA= nu mai era asa nev de MF......dar in momentul cand ati inceput sa bagati rebuturi si in =TNA=.....multi si-au bagat ceva in lumea 8......sa nu confundam TNA cu =TNA=
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Side 1:
Tribes: TNO TNO-A TNO-B TNO-C
Players:

Side 2:
Tribes: ROAR ROAR-A Camora
Players:

Timeframe: 05/10/2009 17:30:00la30/10/2009 16:59:24

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 6,683
Tabăra 2: 2,915
Diferență: 3,768

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 775
Tabăra 2: 334
Diferență: 441

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 60,278,793
Tabăra 2: 23,717,661
Diferență: 36,561,132

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 8,020,981
Tabăra 2: 3,502,163
Diferență: 4,518,818

image.php


ca sa animam putin atmosfera o statistica de la inceputul razboiului
 

DeletedUser

bine ca ai pus aceasta statistica.....ca alt fel nu mai deschideau unii gura.....:D:D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus