Fame vs »NiP

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
De ce numai vorbeste nimeni? O statistica sa nu ne plictisim.. sa tinteti cont ca Nip are un organizat facut , Fame inca nu are.


Parte 1:
Triburi: Fame, Fame., Fame.., Fame!
Parte 2:
Triburi: »NiP, »MYM, -aAa-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 65
Tabăra 2: 47
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 408,694
Tabăra 2: 352,416
Diferență: 56,278

chart
 

DeletedUser46734

Se-aude ca isi cauta academii pe harta, iar respectivele academii dupa ce isi fac sondaj pe forum aleg sa fie cu noi. Asa se-aude..
 

DeletedUser9326

nu prea imi vine a crede, eu zic sa asteptam un raspuns si de la cineva din NIP

sa ne explice cum sta treaba :D
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Antrenamentul inainte de organizat :)

Parte 1:
Triburi: Fame, Fame., Fame.., Fame!
Parte 2:
Triburi: »NiP, »MYM, -aAa-

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 8
Diferență: 20

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 194,269
Tabăra 2: 64,363
Diferență: 129,906

chart
 

deLl1cHoS

member
Scor reacție
0
Dragi jucători,

Astăzi, 24 august 2017 ( după 4 luni ), Lumea 57 a fost închisă !

Felicitări câştigătorilor, dar şi adversarilor lor, care au făcut istorie pe această Lume 57 !
 

DeletedUser46734

Unde esti Lotus sa mai strigi ca vrei razboi? Razboi dorit de tine pentru simplu fapt ca n-ai fost in stare la inceput de lume sa respecti regula cu zonele de innobilare, si ai innobilat constant pe partea noastra. Foamea asta de sate te-a adus aici.

Sa nu uitam super mesajele tale de aseara:

=gerula= astăzi la ora 01:41
vedem maine ce reusiti. eu as paria ca nu luati nici macar un sat si daca cumva luati, il recuperez in secunda 2
insa nu are sens pentru ca aici se doarme la greu. au declarat razboi si s-au evaporat toti.

=gerula= astăzi la ora 01:43
deja imi intra atacurile pe raza turnului si este banal sa va fac split
 

DeletedUser46734

Asa au mai spus si altii in fata noastra :))
Zmei peste zmei...
Intrebati pe Salvatrucha, doidedoi, amicii din REVO, Wolves si Strong, si multi altii inaintea voastra...Toate brigazile de mari jucatori la fel ca si voi...
Nu stiu si nici nu prea vad cum se poate termina in 2 luni totul realistic vorbind. Harta o sa vorbeasca pentru ambele triburi.
Tineti-va atacul in sate pentru recuperari :)))

Ce ziceai ?
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
Hannibal. , Just-Elite , Doamna Scarlett. , unde ai disparut? Marele trib al tau a luat 5-6 sate care au fost recuperate la organizat si Fame a luat 90 momentan, inca se mai iau azi minim 15 .. ziceai sa ne tinem atacul in sate pentru recuperari , au fost recuperate cu 100topoare si niste berbeci ca restul trupelor erau la farm sa ne pregatim nobilii ca am auzit ca dati stergere
 
Sus