Fame vs »NiP

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
1Uv48_vhTv2xaC-Pd0g35g.png
 

DeletedUser47671

Ma amuza faptul ca cei din Nip sunt iritati de cele intamplate...nu este ca si cum pentru ei tradarile si dezbinarea triburile sunt la ordinea zilei.
 
Scor reacție
0
Asa au mai spus si altii in fata noastra :))
Zmei peste zmei...
Intrebati pe Salvatrucha, doidedoi, amicii din REVO, Wolves si Strong, si multi altii inaintea voastra...Toate brigazile de mari jucatori la fel ca si voi...
Nu stiu si nici nu prea vad cum se poate termina in 2 luni totul realistic vorbind. Harta o sa vorbeasca pentru ambele triburi.
Tineti-va atacul in sate pentru recuperari :)))

Nu pot sa dau edit sa inlocuiesc luni cu saptamani...
 

DeletedUser13059

Ai si dovezi sau ca deobicei doar gura mare din tine? In primul rand nici nu am fost conducator acolo...iar in al 2-lea rand, contul pe care am jucat nu e al meu, iar proprietarul a facut ce a vrut el ;) Nu mai aduce in discutii alte lumi ca si eu pot zice multe de tine de pe acea lume(defapt de pe toate lumile unde ai jucat...ca doar tu esti o ***** cu 12 fete)
Cum e sa cersesti invitatie de la mine fiind ferma?

dovezi ? sa inchis acuma 1-2 ani lumea aia , nu cred ca pot intra acolo sa iti postez mesajele , dar cei care au fost acolo cu tine in trib au sustinut asta si dat fiind ca toate manevrele erau facute de ursu de pe contul nextel nu cred ca mai este nevoie de vre-o dovada , dar poate gasesti pe extern la L42 din cate imi aduc aminte la final de lume a postat acolo printuri cum era pe contul oferit de tine si cum era pe conferinta bagat tot de tine

cersit de invitatie fiind ferma ? asta unde sa intamplat ? ca deja te balbai si nu te inteleg
 

DeletedUser9326

se pare ca baietii din NIP s-au reorganizat si au inceput sa innobileze si ei sate .... de barbari :))
 

DeletedUser46734

Un update este necesar. In ultima saptamana NiP-ul s-a regrupat, si-au adus jucatori de pe speciala si speed pe conturile inactive si ne-au aratat cum sta treaba.

Parte 1:
Triburi: Fame, Fame!, Fame!!, Fame., Fame..
Parte 2:
Triburi: »NiP, »MYM, -aAa-, 107

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 410
Tabăra 2: 44
Diferență: 366

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,327,463
Tabăra 2: 340,005
Diferență: 2,987,458

chart


In acelasi timp vreau sa felicit adversarii pentru numarul incredibil de innobilari (de barbare) din ultimele 7 zile. Un total de 493 barbare. Felicitari!
298 - »NiP
http://ro.twstats.com/ro57/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=250&type=gain&min=2000&max=4000&oldtribe=0&timerange=2017/08/23 - 2017/08/30&pn=15
117 - -aAa-
http://ro.twstats.com/ro57/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=439&type=gain&min=2000&max=4000&oldtribe=0&timerange=2017/08/23 - 2017/08/30&pn=1
78 - »MYM
http://ro.twstats.com/ro57/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=264&type=gain&min=2000&max=4000&oldtribe=0&timerange=2017/08/23 - 2017/08/30&pn=4
 
Ultima editare de un moderator:

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
A aparut bre ca mi-a scris mie:)))
Da nu vrea sa scrie si aici, sa nu stie lumea ca joaca si pierde
 
Sus