FAME vs Wanted

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Black is Back

member
Scor reacție
1
Cum au unii bafta sa vanda contu ca eu m-am chinuit 2 ani de zile si nimic . Si cu pp-uri pe el si nimic. N-am noroc ,domne ! :D
Cum ai reusit ?! Sa iau notite pentru viitor . Cu vreo 12000 de pp-uri si foarte multe sate eu nu l-am dat cu 100de euro .Ca n-am gasit cumparator :D
 

DeletedUser49092

Uite unde erau romanii, la cearta ca de obicei. :)))
Hop si eu.
 

DeletedUser47495

Inca asteptam sa bage Fame academiile in razboi, asa cum ne-au cerut in declaratie :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Oare toata viata o sa va bucurati de speciala aia ? Am impresia ca sunteti si dinamovisti, aveti o prezenta in europa prin 1950 si in 2019 tot de aia vorbiti :))

Ati luat-o in freza pe 2 lumi odata ciresico si vorbesti de speciale ?:)) iar holandezu saracutu inca se bucura de prima lume castigata unde nu a facut nimic, legenda spune ca toti aveati glicemia scazuta cand va ataca dt si dadeati sitter la urs pentru ca voi erati incapabili sa va aparati conturile


Hai cu zaharul in gura unul la celalt poate va reveniti :*
 

DeletedUser47495

Oare toata viata o sa va bucurati de speciala aia ? Am impresia ca sunteti si dinamovisti, aveti o prezenta in europa prin 1950 si in 2019 tot de aia vorbiti :))

Ati luat-o in freza pe 2 lumi odata ciresico si vorbesti de speciale ?:)) iar holandezu saracutu inca se bucura de prima lume castigata unde nu a facut nimic, legenda spune ca toti aveati glicemia scazuta cand va ataca dt si dadeati sitter la urs pentru ca voi erati incapabili sa va aparati conturile


Hai cu zaharul in gura unul la celalt poate va reveniti :*

ba da pe tine cand te ataca DT pe 40, 48, 54 si ai pierdut lumile, nu te vezi, slabul servererului, pierzi lumi pe banda rulanta timp de vreo 3 ani, apoi castigi o lume prin manevre si te crezi mare om :))))
 

DeletedUser43824

Sper sa vada Nicu si Dream team-ul initial ca mostenirea lui a ajuns termen de comparatie pe jocul asta. :D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ba da pe tine cand te ataca DT pe 40, 48, 54 si ai pierdut lumile, nu te vezi, slabul servererului, pierzi lumi pe banda rulanta timp de vreo 3 ani, apoi castigi o lume prin manevre si te crezi mare om :))))


Pe 54 m-am reapucat de joc dar nah :))) tu o sa mori la fel :d nu stiu cum dar in timp ce tu ai pierdut 2 lumi, eu am inchis 59 iar pe 63 lumea era gata in nici 150 zile de joc, iar 60 inchisa pe spatele altora ca tot ce a tinut de mutari, sittere, organizate nu erau facute de vre-un conducator de acolo :))) .. aici daca pierzi la fel o sa spui ca au fost manevre ?:))
 
Ultima editare:

CVRares.*

member
Scor reacție
0
nu inteleg de ce se tot vorbeste de alte lumi...pe orice tema doar de alte lumi vorbiti .

ar trebuii sa aveti o tema separata unde sa faceti asta.
 

DeletedUser13059

au castigat si ei o speciala si vor mereu sa vorbeasca despre ea :))) aici ultima oara cand a zis tudoricas ca abia asteapta sa fie vizitat, a 2a zi a pierdut sat dar nah .. ce sa vorbesti despre lumea asta cand ei nu prea joaca daca nu sunt interne ? vorbim de speciala castigata acum si peste 10 ani, cand ai o singura realizare este greu sa ai alte subiecte de discutat
 

DeletedUser47495

Veșnică poveste a lui Ursu, care dacă vrea, poate... Doar că tu se pare că nu vrei niciodată , ca să ne demonstrezi și nouă că poți :eek::rolleyes:
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Veșnică poveste a lui Ursu, care dacă vrea, poate... Doar că tu se pare că nu vrei niciodată , ca să ne demonstrezi și nouă că poți :eek::rolleyes:

Ai brigada de vorbesti la plural ? Tie ce sa iti mai demosntrez? Ai aparut sa plangi de saifer pe extern din cauza la cum veneau atacurile pe tine unde normal ca ai lasat sitter pentru ca esti incapabil sa faci un split iar ultima oara cand ai vrut sa vezi daca imi plac ciresele ai venit pe 3 sate luate intern in granita si nici nu ai apucat sa faci statuia si primul lancier ca le-ai si pierdut, aici la fel ai spus ca astepti cu mare drag vizitele si a 2a zi dimineata ai pierdut sat... tie si brigadei tale poti sa ii faci de cacao de n ori, tot se vor crede “jucatori” :)) iti arat rapoarte, statistici, mesaje, in care ati (daca tot se discuta despre voi) cum sunteti vai de voi, in schimb vad doar aceleasi mesaje legate de speciala... hai spune iar ca astepti vizita sa iti arat inca odata cat esti de copt, era altcineva programat pentru backstab dar se pare ca o ceri live, azi data de 18 spune doar atat “va astept” doar ca sa vezi iar cum plangi :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
https://prnt.sc/m8qt3w

Costica ai adormit ? Vezi ca iti dau un apel scurt sa vad la cat timp te faci verde si notam iar cat dureaza, daca nu dormi iar ca la ultima verificare unde ai intrat dupa aproape 2 ore :)) vladcs nu vrea sa fim preceni dar nu ii bai, nici eu nu ii dau partajari asa cum nici el nu a dat si a trebuit sa fac turnuri pe unde a dat el atacuri :( oricum colegii astia ai mei nu pricep cand le zic sa nu strice satele facand turnuri... de ce sa faci turnuri daca sunt partajari ? In fine.. treaba fiecaruia :(


Hai somnic pufos, stau eu de veghe si in noaptea asta pentru voi, astept doar mesajul ala jmeker de la in tine si trecem la treaba ca ma plictisesc sa mai astept ...
 
Ultima editare:

DeletedUser47495

Ai brigada de vorbesti la plural ? Tie ce sa iti mai demosntrez? Ai aparut sa plangi de saifer pe extern din cauza la cum veneau atacurile pe tine unde normal ca ai lasat sitter pentru ca esti incapabil sa faci un split iar ultima oara cand ai vrut sa vezi daca imi plac ciresele ai venit pe 3 sate luate intern in granita si nici nu ai apucat sa faci statuia si primul lancier ca le-ai si pierdut, aici la fel ai spus ca astepti cu mare drag vizitele si a 2a zi dimineata ai pierdut sat... tie si brigadei tale poti sa ii faci de cacao de n ori, tot se vor crede “jucatori” :)) iti arat rapoarte, statistici, mesaje, in care ati (daca tot se discuta despre voi) cum sunteti vai de voi, in schimb vad doar aceleasi mesaje legate de speciala... hai spune iar ca astepti vizita sa iti arat inca odata cat esti de copt, era altcineva programat pentru backstab dar se pare ca o ceri live, azi data de 18 spune doar atat “va astept” doar ca sa vezi iar cum plangi :)
Bă agarice îți mai spun ultima dată că pe 60 nu am lăsat niciodată sitter, cât despre vizitele voastre, ați dat până acum 2 organizate cu țintă principală contul pe care joc eu și ați luat nada de la mine, în condițiile în care iar ne-am aparat de pe telefon. Poți să dai din gură cât vrei dar fără conturi cumpărate de la adversari ești 0 (vezi ultima specială)
 
Scor reacție
0
:)))Ai dat report la mesaj ca te durea adevarul ursache ? Nu mai zice ca daca voiai luai 1 pe 63 ca nu te lasau niciodata baietii sa-l iei pe tomas:))nu mai zic de merite ca tomas a fost cu 10 clase peste tine. Sa-ti amintesc si de 59 in care ai fost sclaveul tribului si dupa nu te-au lasat baietii nici sa iei locul 3 ?:)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus