FAME vs Wanted

  • Autor subiect DeletedUser47204
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
:)))Ai dat report la mesaj ca te durea adevarul ursache ? Nu mai zice ca daca voiai luai 1 pe 63 ca nu te lasau niciodata baietii sa-l iei pe tomas:))nu mai zic de merite ca tomas a fost cu 10 clase peste tine. Sa-ti amintesc si de 59 in care ai fost sclaveul tribului si dupa nu te-au lasat baietii nici sa iei locul 3 ?:)))))



Nu am dat nimic dar esti prostut de fel si nu stiai ca este interzis sa postezi mesaje de pe joc :) tu nu cunosti nici regulile de baza ale acestui joc si vorbesti de topuri ? Nu ai jucat pe vre-o lume din cele mentionate de tine dar le comentezi ca si cum erai pe acolo :| ai uitat ca tu spuneai deteului cine cum nu joaca prin mnk numa ca sa nu te atace pe tine ? Astia care fac asa ceva vin sa imi spuna sclavete ?:)) vai de cucu tau strutisor
 
Scor reacție
0
Este interzis sa postezi mesaje din joc fara acordul celeilalte persoane si cum tu ai fost cealalta persoana este normal ca adminii sa ia in considerare doar reportul de la tine avand in vedere ca doar tu poti zice ca n-ai confirmat. Putina logica nu ?

upload_2019-1-18_20-11-46.png


Hai nu plange ca nu prinzi topul, oricum n-ai facut nimic iti faceam intreruperile cu tesla cand faceai pe Mr. Proper acolo.

N-o sa-ti mai raspund ca n-ai niciun argument si arunci doar vorbe aiurea. Te-am facut barbar pe unde te-am prins ca inamic asa ca joc de glezne si lasa-i pe baieti sa se bata aici ca tu si asa esti gri pe aici.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
nu eu am venit la voi pentru a cere ajutor cu deteul, voi ati venit la mine si nu stiu ce ai facut tu barbar din mine ca pe 60 te-am cunoscut prima oara, pana atunci nu auzisem de tine doar din povestile auzite acolo cum va batut roma... adica nah


Si tu cu tesla imi faceati mie intreruperi ? Incetati sa mancati din gura celuilalt, vad ca va face rau treaba asta :) al tau tesla dadea circulare sa bage tribu deff pe ceva sat si acolo se ataca el de pe suporti cu deff sa faca inamici :)) spune ca nu era asa si bagam printurile de la zarok care mi-a dat frumos tot cu dovezi ca uite ce face ama si ei pe granita nu aveau deff (aaaa stai ca atunci erai si tu pe grandmaster de unde bagai deff la tesla) ... aici le lumea asta la fel vad ca apar nume la sate mnk style si cand se duc pe .... incepeti sa schimbati numele :))) dar dupa ce urmeaza un backstab o sa spuneti ca voi nu ati jucat aici :( iar tudoricas vad ca iar ii offline... deja insista
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Daca mai vad aluzii sau "glume" rasuflate legate de viata reala plecati toti in vacanta, definitiv.
Multumesc.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu mai au interne si acuma se bat intre ei, tudoricas a zis ca nu are motivatie daca dispar internele :( ii nasol ce sa intampla dar o sa ne revenim
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ai mai putine satuce ca mine, nu ii stres... mergem inainte si ducem la capat misiunea aia noua cu dresaju
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Pepsi nu a pierdut sate, pepsi e prea bun ca sa piarda sate, pepsi le-a cedat celor din fame
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus