familia burn - trailer

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

stiu .. se vede putin aiurea la membri .. asta e de la upload-ul pe youtube .. oricum nu am zis ca sunt geniu
 

DeletedUser34153

bv.reda notiunea de trib.nu ode aduse diversilor jucatori iesiti pe usa din dos,nu asanele aduse sefilor supremi,nu certuri ca x apare 5 secunde sau y 20 de secunde.
in concluzie,mie imi place:)
 

DeletedUser

dragut ...simplutz dar dragutz :p poate iei legatura cu varu pentru montaj :p... astept varianta finala ... poate vedem si o "poveste" ceva membri ... nu doar poze de pe triburi :)
 

DeletedUser

bv.reda notiunea de trib.nu ode aduse diversilor jucatori iesiti pe usa din dos,nu asanele aduse sefilor supremi,nu certuri ca x apare 5 secunde sau y 20 de secunde.
in concluzie,mie imi place:)



interesanta schimbarea de parere ... sau de fapt e doar numele nu si jucatorul de pe joc ....
 

DeletedUser34153

da..jucatorul a plecat in Libia cu fregata,m-a lasat pe mine aici:(
 

DeletedUser

dragut ...simplutz dar dragutz :p poate iei legatura cu varu pentru montaj :p... astept varianta finala ... poate vedem si o "poveste" ceva membri ... nu doar poze de pe triburi :)

45 sec .. nu puteam baga prea multe ca il vreau la concurs :))
 

DeletedUser

ms .. recunosc nu am mare experienta .. am luat un programel .. am cautat o melodie ok .. un filmulet ok .. cateva printscreen-uri si aia a fost.. mi-e ciuda ca s-a pierdut din calitate cand l-am uploadat pe youtube
 

DeletedUser

smecheria e alta :)
daca folosesti programul k-lumea si nu panarama ...il transformi intai in .avi si apoi in Wfe parca pentru youtube asa nu se pierde din calitate...si sa nu il treci la HD :)
 

DeletedUser

Eu sunt incantat ca te-ai oprit si tu 10 min din a jigni alte persoane si ai facut ceva productiv.
Ca e bun...ca e rau...ca nu e de calitatea 1...asta e alta poveste. Bravo tie ca ai incercat!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus