familia burn - trailer

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dap...stiu esti baiat bun in tribul najpa:)
sau cum se zice la noi "branza buna in burduf de caine":d
 

DeletedUser

bondy,nightmare,clepo .. sunteti 3 persoane care vorbiti pe extern :)

de ce sunteti copii ?

faceti-va o conferinta pe yahoo si vorbiti cat doriti si jigniti-va si aplaudati-va cat vreti :))

Pe bune acum, aveti nevoie de audienta speciala?

ontopic:

din pacate ambele video-uri nu pot participa la concurs pentru simplu fapt ca scrie clar, fara muzica la care nu aveti licenta, respectiv continutul sau si nu cred ca ai facut pe calculator toata batalia ca sa poti participa la concurs :)

cat despre ambele videouri, fiecare cu parerea lui subiectiva, la urma urmei e arta, uni o vor considera reusita din anumite puncte vedere, iar alti nereusita din alte puncte de vedere :)

felicitari la amandoi, macar ati facut ceva creativ decat sa tot va tatonati ca 2 copii de gradinita :) (3 cu bondy87, elev nou :p)
 

DeletedUser

conțină doar melodii compuse de voi sau melodii cu licență liberă

e licenta libera omule .. nu o sa ma sune nimeni sa ma dea in judecata pentru ce am luat stai linistit :))

si offtopic .. ce rost mai are externu daca nu ne sicanam putin? doar o statistica si aia e?
 

DeletedUser

si videoul ? e licenta libera luata dintr-un joc?:))

muzica nu o recunosc :)

si pentru faptul ca nu te suna nimeni sa te dea in judecata aia nu inseamna ca nu e ilegal :))
 

DeletedUser

daca ai cumparat jocul :) probabil poti folosi imaginile...cred:D
la mine sigur nu e licienta libera :) dar nu au timp astia sa verifice toate filmele de pe youtube....si dap la concurs nu pot participa:D
 

DeletedUser

daca ai cumparat jocul :) probabil poti folosi imaginile...cred:D
la mine sigur nu e licienta libera :) dar nu au timp astia sa verifice toate filmele de pe youtube....si dap la concurs nu pot participa:D


fain logica :))

cum sa poti folosi imaginile daca cumperi jocul lol :pPP

deci daca eu cumpar un cheesburger de la McDonalds, pot sa-mi deschid McCrash's cu aceasi chesburger? :))
 

DeletedUser

ok .. o sa pun la inceputul filmuletului "preluat de si scriu sursa " .. e ok asa?
 

DeletedUser

night, iti dai seama a sunt si eu pro-piraterie, ca ma uit la filme/seriale/jocuri de cateva milioane de dolari :))

eu ziceam doar ca nu ai cum sa participi la concurs .. ca vazusem "varianta de concurs" :)

atata tot.. din partea mea poti folosi ce vrea inimioara ta :p
 

DeletedUser

la ce zici tu inseamna ca tot filmuletul trebuie sa fie doar cu imagini de pe triburile .. ca orice poza luata .. sau orice filmulet luat din alta parte e ilegal .. totusi nu cred asta .. cand am trimis linkul pentru concurs mi s-a spus doar sa schimb in limba engleza .. dupa ce am facut-o nu mi s-a mai spus nimic . . banuiesc ca a fost acceptat
 

DeletedUser

pai probabil va fi eliminat cand se va face la sange si se va alege castigatorul :p

o sa vezi ca castigatorul nu are nimic luat dintr-un joc sau muzica fara licenta etc :)

si chiar daca zici doar imagini de pe triburi, sa stii ca poti face si tu grafica/filmat cu camera, efecte, etc... trebuie sa fi creativ si sa stii cum :)

gandestete ca la batalile de la total rome, sau investit sute de mi de dolari, sa vina altu si sa fure practic munca... :p

si nu cred ca ar avea sanse videoul tau la locul 1 :)

cam putin din joc, nu e reclama cum vor ei, etc.. se putea mai fain si mai comercial (daca speri sa ai vreo sansa) :)

oricum bafta, poate faci mai multe variante :)
 

DeletedUser

a nu .. nu ziceam ca as avea sanse.. dar nici nu cred ca l-ar interzice .. chiar s-ar bucura unii ca le fac reclama
 

DeletedUser

eu zic ca or sa aleaga un top10... si apoi le ia la "sange" cu drepturile de licenta etc.. si apoi aleg castigatori :p

ceva de genul imi imaginez eu.. dar oricum se poate muuult mai creativ si mai fain.. dar e si de munca :p
 

DeletedUser

hei .. eu am facut in 2-3 ore ... just for fun .. sa arat ca se poate
 

DeletedUser

stati bre linistiti ca nu se ia nimeni de voi pentru depturi de autor sau alte alea :)) aici se merge pe pile :))

pun pariu ca daca fac eu clip ies castigator fara drept de apel? =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus