Familia enKa

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Citez:

Incepand cu data de 9.04.2008 consiliile celor doua triburi (YKZ si T.E.) au hotarat oficializarea unei relatii de tip Familie
Diplomatia este comuna drept urmare pentru stabilirea unei relatii diplomatice va rugam sa luati legatura cu diplomatul familiei si anume : UadaFac

Din familie fac parte automat cu aceleasi drepturi academiile triburilor membre:

Academia YKZ:NIPPON

Inchei citatul.


Cu acest prilej , dorim sa anuntam formarea familiei cu numele enKa (entech & Katja) din care fac parte triburile T.E. si YKZ alaturi de academia YKZ-ului , NIPPON. Scopul nostru este unul clar , nu dorim dominarea lumii 1 , nu dorim sa castigam jocul , dorim sa il jucam corect si responsabil alaturi de aliatii nostri si bunii nostri prieteni. Scopul imediat al familiei este securizarea zonelor de influenta si a K-urilor respective. Diplomatia este de tip comuna , zilele urmatoare urmand a se lua legatura cu diplomatii triburilor necesare. Am rugamintea sa nu fim asociati cu expresii de genul "familiile nu mai au viitor pe L1" sau "alta familie?" sau asa mai departe. Va dorim si va invitam la un joc placut!

Acest topic este un anunt , rog moderatorii sa inchida topicul la primele semne de incalcare repetata a regulilor (jingiri , off-topic si asa mai departe).
 

DeletedUser

ne pare bine ca ne-ai explicat de unde vine numele pentru ca sigur nu ne prindeam. si e frumos ca te-ai trecut tu primul ca un adevarat gentleman.:)
deja cred ca ii duc dorul lui petzy.
 

DeletedUser

ne pare bine ca ne-ai explicat de unde vine numele pentru ca sigur nu ne prindeam. si e frumos ca te-ai trecut tu primul ca un adevarat gentleman.:)
deja cred ca ii duc dorul lui petzy.

as fi vrut sa o numesc LF in memoria unor lideri de tot ... ca tine :D
 

DeletedUser

Mult succes ,sper sa aveti aceeasi soarta cu familiile care au aparut pe parcursul acestui an ,proaspat scurs , din lumea 1 :)
 

DeletedUser

:D pur si simplu nu il suport , si stie prea bine asta

De unde sa stiu asta? Ne-am intersectat noi vreodata pe harta in legatura cu vreo problema? Nu cred ... Imi aduc aminte doar ca ai comis-o cand erai in India si bagai strambe impotriva LF si ai fost dat afara. Inainte de asta si dupa nu am mai auzit de tine.
 

DeletedUser6721

mda, ai spus un cuvant mare.. corectitudine.... inca nu m-am impacat cu ideea asta :)), ce sa spun, aveti grija, si atat :d
 

Live

member
Scor reacție
0
sal

Din placere jucam acest joc adi , dar daca vom putea vom castiga si lumea 1 :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus