Familia EW una din cele mai puternice familii a L2

  • Autor subiect DeletedUser3591
  • Data de început

DeletedUser3591

Componenta Familiei WratH

EW 20.093.419
EW-K66 13.929.245
Ew-k56 11.178.161
EW~K66 8.175.928
EW~K75 2.675.009
EW-AK 1.839.746
newEW 1.335.434
EW-A-X 825.897
 

DeletedUser

cui ii pasa::)!Adevaru` e ca nu va cunosc si nici nu imi pasa de familia voastra si nici de o alta famile!
 

DeletedUser3591

cui ii pasa::)!Adevaru` e ca nu va cunosc si nici nu imi pasa de familia voastra si nici de o alta famile!

mda...asa caracter(neam de traiasta) asa raspuns:)) amice inceaca sa joci solitaire sau sotron..triburile nu`s de tine!daca ai unele tentative spre oligofrenie iti recomand sa te apuci de goblenuri!!
 

DeletedUser

expensiveman hai sa fim seriosi ... are drptate incepatorul!

Cui i-ar pasa? Bravo voua ... mergeti mai departe!
 

DeletedUser3591

expensiveman hai sa fim seriosi ... are drptate incepatorul!

Cui i-ar pasa? Bravo voua ... mergeti mai departe!

Are dreptate?Ptr tine ce e dreptatea?Un mod de a aproba pe cineva?sau..? Ma doare in cot de parerea Incepatorului(un nOOb care se crede winetoo cu tomawacul):)
 

DeletedUser

daca tu zici ca el e noob ca se crede bla bla bla

Si eu pot sa zic ca esti noob ca te crezi interesant cu familia EW ...
Intalegi acuma?

Nu caracteriza o persoana dupa ce a scris doar o fraza!


Si poate ca stiu mai multe despre dreptate :)


Si ca sa o luam altfel ... spune-mi si mie ce ai vrut sa demonstrezi sau ce ai vrut sa aflii prin acest post?

Na ... ca sa vedem care are dreptate ... :)
 

DeletedUser3591

daca tu zici ca el e noob ca se crede bla bla bla

Si eu pot sa zic ca esti noob ca te crezi interesant cu familia EW ...
Intalegi acuma?

Nu caracteriza o persoana dupa ce a scris doar o fraza!


Si poate ca stiu mai multe despre dreptate :)


Si ca sa o luam altfel ... spune-mi si mie ce ai vrut sa demonstrezi sau ce ai vrut sa aflii prin acest post?

Na ... ca sa vedem care are dreptate ... :)

:)))) Lesin de ras..Ma nene era un simplu post...crezi ca asteptam aplauze si ofrande?Bai baiatule privesti prea in aparenta!Ma deranjat ca un ,,papleaca,, se baga in seama cu ,, jeapca,,

P.S nu ,, caracterizez,, pe nimeni dupa ce scrie o fraza:)) Mr,, papleaca,, e prezent cu aberatii in fiecare post:))
 

DeletedUser2154

DeletedUser2154

:)))) Lesin de ras..Ma nene era un simplu post...crezi ca asteptam aplauze si ofrande?Bai baiatule privesti prea in aparenta!Ma deranjat ca un ,,papleaca,, se baga in seama cu ,, jeapca,,

P.S nu ,, caracterizez,, pe nimeni dupa ce scrie o fraza:)) Mr,, papleaca,, e prezent cu aberatii in fiecare post:))

a vrut sa fie bagat si el in seama ca se plictisea omul!!!!
 

DeletedUser3591

ete na unde era desteptul....marea familie care se chinuie din ianuarie cu 3 triburi de 3 mil de pct:D

:)) Hahaha tu vorbesti ,, lider fantoma,, a unui trib numit MOV:)) de 8 mil de pcte pe care ,, i-am imprastiat in 2 zile,,:))
Puyut cred ca ti-am spus in nenumarate randuri ca esti un ,, adolescent infantil fara copilarie,,:)) asa ca ,, daca taceai filosof ramaneai,,:))
Scrie aici pe forum cu vestitul trib condus de tine a plecat ba in MK ba in maya, si pina la urma a sfarsit dizolvat:)) aa..nu uita sa scrii si de ,, miloaga,, ta de zi cu zi cand imi cereai PNA :))
Ahh eram sa uit...si de incercarile tale ,, esuate,, de a ma bana:)) Nu uita ca eu joc de pe un sigur cont si nu incalc regulile acestui joc!
Nu uita ca e doar un joc unde cel mai puternic castiga!!
P.S poti spune aci de ce te-ai lasat?:))
 

DeletedUser3591

mda:))

EW este singura familie care ,, a lovit,, IRC-ul unde doare mai rau si a cam zduduit din temelii,,Am refuzat sa fim IRC si am purtat razboaie impotriva tuturor care sunt.Cred ca asta spune mai mult ca orice..:)) Puyut ti-am zis in nemumarate randuri,, triburile nu sunt ptr tine...incearca puzzle sau solitaire,,:))

Invit membrii IRC si anume Familia CRUX sa isi posteze rusinea:)) sau sa ma contrazica(dar cu argumente solide)
 

DeletedUser

asd

vorbea Puyut aka SATE MOKA sau de barbari...care si-a dat contu pentru ca stia ce il asteapta..atat..
 

DeletedUser

Componenta Familiei WratH

EW 20.093.419
EW-K66 13.929.245
Ew-k56 11.178.161
EW~K66 8.175.928
EW~K75 2.675.009
EW-AK 1.839.746
newEW 1.335.434
EW-A-X 825.897

Dak ati fi asa de puternici ati fi macar in top 5,dar nu sunteti asa k mai usor cu auto lauda....
 

DeletedUser3591

Dak ati fi asa de puternici ati fi macar in top 5,dar nu sunteti asa k mai usor cu auto lauda....

suntem in top 7 numai cu tribul EW:)) sau nu vezi asta?:)) vrei sa facem un calcul simplu pe ce loc am fi daca adunam componenta tuturor triburi din Familie?:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3591

vorbea Puyut aka SATE MOKA sau de barbari...care si-a dat contu pentru ca stia ce il asteapta..atat..

gresit..puyut schimba triburile ca ,, trenul macazurile,,:)) intra in triburi care aveau PNA sau Alianta cu EW de frica atacurilor..Mister puyut peste putin timp vei auzi si parerea fostilor tai membri din trib:)) aigre88 si Koluber:))
 

DeletedUser

Side 1: EW

Side 2: =CRUX=

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,434
Tabăra 2: 1,498
Diferență: 64

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 17
Tabăra 2: 12
Diferență: 5

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 12,529,303
Tabăra 2: 14,745,895
Diferență: 2,216,592

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 177,122
Tabăra 2: 132,630
Diferență: 44,492

image.php

In primul rand Hristos a inviat si invata`te sa vorbesti civlizat!ca nu am dc sa iiti inghit tie toate toate marsaveniile....Bine ca sunt eu noob..fii tu pro jucator si lasa`ma pe mine in pace sa joc !Si in plus uiti cine e pe primul loc domnule!Hell din cate stiu eu si nici un trib din eW nu prinde macar top5 si nici un jucator din familia voastra nu e in top20......
Ce ati decimat voi pe crux...mai trage un ochi si tu pe ro.twstats!
 

DeletedUser3591

:))

amice am scris in felul urmator..familia EW nu doar tribul EW...si iti voi posta imediat sa mai tragi cu ochiul:)) NU mai fi atat de ,, precoce,, si citeste pina la capat mesajele

Side 1: EW-K66

Side 2: =CRUX=

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,349
Tabăra 2: 1,483
Diferență: 134

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 63
Tabăra 2: 10
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 10,768,698
Tabăra 2: 14,586,767
Diferență: 3,818,069

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 691,012
Tabăra 2: 102,979
Diferență: 588,033

image.php
 

DeletedUser3591

mda

vad ca stii sa folosesti TW++ asta e bine..eu cand scriu ceva aci pe forum o fac in cunostinta de cauza..

P.S Ma puteai intreba ce triburi fac parte din EW si iti spuneam:))
 
Ultima editare de un moderator:
Sus