Familia EW una din cele mai puternice familii a L2

  • Autor subiect DeletedUser3591
  • Data de început

DeletedUser

Componenta Familiei WratH

EW 20.093.419
EW-K66 13.929.245
Ew-k56 11.178.161
EW~K66 8.175.928
EW~K75 2.675.009
EW-AK 1.839.746
newEW 1.335.434
EW-A-X 825.897

Aceasta familie este o ramasita a ceea ce a fost Emperors Wrath,stiu pt ca impreuna cu Spaiker si cu inca cativa am fondat acest imperiu ,care s-a prabusit ca un babilon din cauza proastei organizari.Sunt 2 triburi bune in aceasta familie si am respect pt unul si in special pt liderul lui,nu-i asa Florine ?:).Va urez bafta in continuare.Respecte.
 

DeletedUser1647

Aceasta familie este o ramasita a ceea ce a fost Emperors Wrath,stiu pt ca impreuna cu Spaiker si cu inca cativa am fondat acest imperiu ,care s-a prabusit ca un babilon din cauza proastei organizari.Sunt 2 triburi bune in aceasta familie si am respect pt unul si in special pt liderul lui,nu-i asa Florine ?:).Va urez bafta in continuare.Respecte.

Nopti nedormite si pierdute aiurea... cel mai bine stii tu cata :rolleyes:... si nush pt ce... bine k am iesit amandoi la timp. ;)
 

DeletedUser

Aceasta familie este o ramasita a ceea ce a fost Emperors Wrath,stiu pt ca impreuna cu Spaiker si cu inca cativa am fondat acest imperiu ,care s-a prabusit ca un babilon din cauza proastei organizari.Sunt 2 triburi bune in aceasta familie si am respect pt unul si in special pt liderul lui,nu-i asa Florine ?:).Va urez bafta in continuare.Respecte.

Sar na sar na :)
 

DeletedUser

Nopti nedormite si pierdute aiurea... cel mai bine stii tu cata :rolleyes:... si nush pt ce... bine k am iesit amandoi la timp. ;)

vai de mine raul ,da' mi se luase de atatea conferinte si atatea brainstorming-uri cu tine,cu florin,cu alin cu spaiker cu brahman.si cand am inceput sa functionam deja aveam 2-3 razboaie pe rol :))
 

DeletedUser

Ceai mai puterinca familie mi se pare leon ..pt sunt ff uniti si tari!
 

DeletedUser

asa e, alextg-jiu... LEON, C.A.G... WWizz :)

Nu vreau sa par.....acid, alexanderw...dar eu nu cred ca am categorisit tribul tau public in nici un fel indiferent de performantele tale :) si spusele astea au avut evident tenta ironica ( tinand cont si de comentariul lui Ray )...deci as vrea sa ne ramana numele familiei noastre acolo unde este si a fost pana acum fara sa se faca afirmatii nefondate si nejustificate. Multumesc si imi cer scuze pentru interventie.

P.S.: pentru cei din Rapund cred ca sunt sau ma rog...daca voi vedeti o familie relativ mare in jurul vostru nu inseamna ca ei sunt cei mai mari si buni...ci doar ca voi sunteti prea mici sa observati ce se intampla in afara :)
 

DeletedUser

Va invrajbesc 2 copii:))Lasa`ti sa se bucure si vedeti`va fiecare de familiile voastre!
 

DeletedUser

pe mine unu' ma amuza :))

tin sa precizez ca nu i-am dat nici un ban sau resursa lui danger alin ca sa ne faca reclama :))

dar ca o mica curiozitate de-a mea: alin, cum se face ca ne cunosti atat de bine? si chiar cunosti atat de bine si restul familiilor pentru a face o astfel de comparatie?
 

DeletedUser

Are 12 ani,fara suparare pustiule,ce credeai ca e aici,scoala primara???Sfatul meu:Stiu ca vrei sa te bagi in seama,sa pari si tu interesant,probabil ca asa as fi facut si eu la varsta ta,probabil....Dar mai bine lasa gargara si bucurate de frumusetea jocului..Lasa jocurile de culise pentru alti!
 

DeletedUser

Uncruel tu nu pari acid, iar eu din contra, v-am facut un compliment, am comparat tribul de pe locul 2 cu voi :) desi sunteti mai mici, sunteti la fel de buni ca si aia mari si rai si obraznici.
 

DeletedUser

Uncruel tu nu pari acid, iar eu din contra, v-am facut un compliment, am comparat tribul de pe locul 2 cu voi :) desi sunteti mai mici, sunteti la fel de buni ca si aia mari si rai si obraznici.

Asa sa fie :) oricum ar fi frumos daca am fi comparati cu noi insine...as prefera sa ramanem Leon si nu " aia care au fost comparati cu locu 2 " sau mai stiu eu ce :D nu pentru ca m-ash simti jignit..nici pe departe..ci mai degraba pentru ca suntem un trib de sine statator, nu o academie si ar fi frumos sa fim priviti ca atare :) Multumesc pentru aprecieri oricum.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus