Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Familia fratii !? =)) buna asta !

ooo , ne scuzi stimate mare razboinic , dar ce ti se pare asa amuzant?
sau faptu ca ai o zi e cand joci pe l17 crezi ca iti da dreptul sa razi de munca altora ?!
ai impresia ca esti cineva pe aceata lume de ii iei la misto pe cei ce au facut aceasta familie?!
eu cred ca nu....
 

DeletedUser

Nu pot fii identificati la fel ca si furnicile :))
Sunt mult prea multi imprastiati peste tot =))
 

DeletedUser

:))) fain raspuns da eu chiar eram curios :D cred ca fiecare are cam 4 academii asta rezulta:
(1+4)*3=5*3=15 (eu sunt mai slab la mate si trebuia sa scriu asa/ sau pt altii care nu stiu)

nu credeti ca sunt PUTIN cam multe triburi?
 

DeletedUser

๑۩۝۩๑I๑۩۝۩๑I๑۩۝۩
Yakuza
۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۩۞۞۩۞۩۞


daca nu ai peste 1000 p si o armata buna alege unul din frati nostri mai mici
Nippon
OG-YKZ
Ykz-Ac
Y@KUZA

-------------------------------------
Descriere
Tribul Nippon


Mai mult decat o alianta: un set de valori comune: ONOARE, RESPECT, DEMNITATE si aceasi stare de spirit:
Nippon si D.S.T.
SISTER TRIBES

---------------------------------------------

Descriere
Legenda a reinviat

Academii
AXAN-a
AXAN~a
Mafia
Axan+a


Alaturi de noi :
T.H
Yakuza

DIPLOMATII Off
INVITATII Off(Doar in academii)

----------------------------------------------

Descriere
Noi suntem THE HELL
""Suntem cine suntem si vom fi mult mai mult decat am fost! ""

Academii
1.H
3.H
T.H.AC
=NG=

-----------------------------------------------

Număraţi voi... :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sincer ideea in sine nu este rea.
Formarea unei confederatii de triburi,in care fiecare sa se ocupe de zona lui este o idee foarte buna.
Insa pt asta ai nevoie de oameni de incredere si care stii ce pot la conducerea triburilor din confederatie si sa NU fie forum comun cu triburile din confederatie si nici diplomatie comuna...decat la dusmani.

Insa greu de realizat!
 

DeletedUser

forum comun sunt de acord, ca daca ar fi comun ar fi un haos. da nu am inteles de ce nu si diplomatie?
 

DeletedUser

nu stiu cati aliati ar fi de acord sa puna atatea triburi la diplomatie+ ca ar fi si prea mult albastru in jur,daca fiecare trib din organizatie face un aliati asta inseamna sa puna si restul din organizatie acel aliat la diplomatie asta insemnand un haos total
Pe scurt diplomatie privata,recrutare privata(nu ceva gen "va acceptam daca aveti 200 puncte daca nu aveti duceti-va la unul din triburile")forumuri private,doar un forum ascuns unde sa vorbeasca liderii din confederatie si cel mai important:
Stransa cooperare a membriilor din federatia aia de triburi
 

DeletedUser26675

CU Ce derept le manjiti numele membrilor AXAN din L3 ? Sper sa va fie dizolvat tribul!
 

DeletedUser20561

Axan l17 in prima zi avea la profil vreo 5 aliante si avea si familie cu inca 2 triburi.....sunt foarte buni.....
 

DeletedUser15358

ooo , ne scuzi stimate mare razboinic , dar ce ti se pare asa amuzant?
sau faptu ca ai o zi e cand joci pe l17 crezi ca iti da dreptul sa razi de munca altora ?!
ai impresia ca esti cineva pe aceata lume de ii iei la misto pe cei ce au facut aceasta familie?!
eu cred ca nu....

La ce munca te referi ? Si sa trimiti invitatii non stop ii o munca,nimic de zis.
Oricum imi mentin parerea despre voi :LOL
 

DeletedUser

nu stiu cati aliati ar fi de acord sa puna atatea triburi la diplomatie+ ca ar fi si prea mult albastru in jur,daca fiecare trib din organizatie face un aliati asta inseamna sa puna si restul din organizatie acel aliat la diplomatie asta insemnand un haos total
Pe scurt diplomatie privata,recrutare privata(nu ceva gen "va acceptam daca aveti 200 puncte daca nu aveti duceti-va la unul din triburile")forumuri private,doar un forum ascuns unde sa vorbeasca liderii din confederatie si cel mai important:
Stransa cooperare a membriilor din federatia aia de triburi

Exact! Ai dreptate! Dar daca un trib din "familie" decide sa atace un alt trib cu care un alt trib din "familie" e aliat, ce fac atunci? oparte din familie ii sprijina pe aliati in timp ce alta parte ii ataca? O mare prostie!!!
Cand i-am pus cu o culoare mai speciala pe harta nu m-am distrat deloc pt. ca a trebuit sa pun si academiile, familiile, sau cum s-or mai numi!
 

DeletedUser

Exact! Ai dreptate! Dar daca un trib din "familie" decide sa atace un alt trib cu care un alt trib din "familie" e aliat, ce fac atunci? oparte din familie ii sprijina pe aliati in timp ce alta parte ii ataca? O mare prostie!!!
Cand i-am pus cu o culoare mai speciala pe harta nu m-am distrat deloc pt. ca a trebuit sa pun si academiile, familiile, sau cum s-or mai numi!

Daca un trib este intr-o familie ,ala nu este trib...este o adunatura,o scorneala...o sursa de fuziuni...nicidecum trib...n00bieni da :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus