Familia Fratii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

DeletedUser26839

Alte lumi ale jucătorului:
RO14
RO17

hopa...multicont..te-am gasit pe 17 cu ambele nick-uri
:D
 

DeletedUser

Te rugam sa ne zici mai tarziu...peste vreun an,cine esti,da?...te rugam mult de tot! ...Pana atunci,ciocul mic...

Sugestie:Da-i lui Cerebelle o invitatie la tine in trib,ca faceti echipa buna impreuna...Si el vrea sa ne arate..

ooops , dau cautare si nu gasesc nimic , tare nu?
 

DeletedUser

Te rugam sa ne zici mai tarziu...peste vreun an,cine esti,da?...te rugam mult de tot! ...Pana atunci,ciocul mic...

Sugestie:Da-i lui Cerebelle o invitatie la tine in trib,ca faceti echipa buna impreuna...Si el vrea sa ne arate..


tu ce nick ai pe L17 ? sa stiu si eu cu ce "sobolan de birou" am de-a face ...

sau in avatar-ul tau e un soricel speriat , care numai pe extern e curajos ?

EDIT : oops ... acum ti-ai pus o poza recenta ... adevarul e ca am simtit eu ca ceva "pute" , probabil de la wc-ul in care ti-ai facut poza impreuna cu prietena ta ( e ultimul vostru concediu ? anul asta unde mergeti ? la groapa de gunoi ? :D )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sigur , jocul e foarte plictisitor atunci cand trimiti atacuri reale cu zecile , cand ai si tu pe tine cateva sute , iei sate de la dusmani cu zecile in fiecare zi (la nivel de trib) , intradevar , plictisitor...Ce sa zic de opera ta dp l13 , cu 20 sate , pun pariu ca ataci continuu, zbori din trib in trib dupa razboie.....dinamic

Nu prind faza cu Zburatul din trib in trib...
Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
Nimeni =nBz= 23rd April 2009 - 19:00:01 72


ah, da, am ratat :x
L1... poate ar fi frumos sa postam si Diplomatia tribului?... Ah, e fenomenal tipul... fantastic, extraordinar...

P.S. Voi pe Lumea 1 ati auzit de paladin!? :confused:
 

DeletedUser1198

Sigur , jocul e foarte plictisitor atunci cand trimiti atacuri reale cu zecile , cand ai si tu pe tine cateva sute , iei sate de la dusmani cu zecile in fiecare zi (la nivel de trib) , intradevar , plictisitor...Ce sa zic de opera ta dp l13 , cu 20 sate , pun pariu ca ataci continuu, zbori din trib in trib dupa razboie.....dinamic

Hai ma ce naiba.. te-am rugat frumos sa ne lasi cu povestile tale de pe L1. Ai visat frumos aseara?

Cuceriri... cuceriri.. =))

Unde naiba vezi tu zeci sate luate de la dusmani in fiecare zi :confused: 90% sunt interne, sate de barbari si jucatori fara trib, care cu siguranta sunt inactivi. Asa ca te rog, intoarcete pe intern sa va laudati intre voi.. geniile neintelese de pe L1 :cool:
 

DeletedUser

Hai ma ce naiba.. te-am rugat frumos sa ne lasi cu povestile tale de pe L1. Ai visat frumos aseara?

Cuceriri... cuceriri.. =))

Unde naiba vezi tu zeci sate luate de la dusmani in fiecare zi :confused: 90% sunt interne, sate de barbari si jucatori fara trib, care cu siguranta sunt inactivi. Asa ca te rog, intoarcete pe intern sa va laudati intre voi.. geniile neintelese de pe L1 :cool:



Side 1:
Tribes: DST
Players:

Side 2:
Tribes: G.N.R. CIRC
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:
Tabăra 1: 1,150
Tabăra 2: 985
Diferență: 165

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 321
Tabăra 2: 50
Diferență: 271

Numărul total de puncte al cuceririlor:
Tabăra 1: 11,254,836
Tabăra 2: 9,020,841
Diferență: 2,233,995

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 3,181,879
Tabăra 2: 520,418
Diferență: 2,661,461

Incep sa imi pun mari semne de intrebare cand ma gandesc ca multi teau catalogat ca cel mai bun jucator dp aceasta lume....Ft mari...
 

DeletedUser

Ma voi nu pricepeti limba romana? Ce cauta statisticile astea aiurea pe sectiunea L17? Degeaba ca nu intelegeti zici ca sunteti copti.
Pe alte lumi e alta treaba, aici trebuie sa discutati doar despre ce se intampla pe l17.
 

DeletedUser1198

@D.S.T., ca sa nu ma uit si mai atent sa observ ca satele luate de la jucatorii fara trib pot fi trecute tot la interne :))))

Trib vechi Trib nou Dată/Timp Puncte
DST Nimeni 07th October 2009 - 01:00:01 318,024 (HADRYANUS)
DST Nimeni 21st October 2009 - 10:00:01 1,602,448 (hanss 3)

astia sunt cei de pe prima pagina. chiar mi-e lene sa continui.. am si altele de facut :)
 

DeletedUser

Lume Rang Jucător Puncte Sate Trib
RO16 379 valybullet 145,937 17 AoE
RO17 122 valybullet 735 1 Spor


17 sate , un jucator adevarat

sa`mi bag... banii la cec

cum poti vorbi asa?! de cat timp a inceput l17? de cat l16? de cat l1?!

Tu vezi rangul? Ia zi... tu esti pe acel rang pe L1 cu care te lauzi atata?

Si deja ti-ai pierdut hazul, eu zic sa discutam peste cateva saptamani... sa vedem atunci care-i mai tare?

Iar cu L1 propun sa mergi pe sectiunea creata pentru aceasta lume....

Cred ca va fi distractiv :rolleyes:
 

DeletedUser11365

Sigur , jocul e foarte plictisitor atunci cand trimiti atacuri reale cu zecile , cand ai si tu pe tine cateva sute , iei sate de la dusmani cu zecile in fiecare zi (la nivel de trib) , intradevar , plictisitor...Ce sa zic de opera ta dp l13 , cu 20 sate , pun pariu ca ataci continuu, zbori din trib in trib dupa razboie.....dinamic

vezi ca te intinzi mai mult decat poti duce..
 

DeletedUser

dar posteaza-ti nick-ul in joc de pe L17 aici , pe extern , "bobocule" :rolleyes:

te pot ajuta sa ajungi mai repede la margine langa "amicul tau" :D

tu ce faci acuma ne impusti pe toti de pe forumu asta la rand? n-am sa fac referiri nici la bruneta ta nici la nick...vacanta placuta in schimb:)
 

DeletedUser

Bine fratilor , mai ** pe harta in o luna doua , sa vedem care si ce poate...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus