Familia GLADIO

  • Autor subiect DeletedUser22909
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22909

Va salut si respect,


Am neplacerea sa va anunt ca incepand cu data de 10.05.2009 tribul wrath cat si academiile lui nu mai fac parte din familia ce o alcatuiau alaturi de noi (-zarg- si udw), familia GLADIO

Va multumesc,
Intemeietor & diplomat -zarg- cat si al familiei GLADIO
 

DeletedUser22909

s-a dovedit a nu fi un bun membru al familiei. nu ii interesau decat sprijinul si puctele. noi nu avem nevoie de asa ceva. daca suntem o familie suntem de cum trebuie. nu unii sa faca si altii sa traga ponoasele
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Daca stiam nu mai intrebam, serios.
Faptul ca au declarat tribului ~W.A~ razboi fara sa anunte asta (lucru foarte des intalnit pe joc, de altfel) incepand sa atace membrii din academie, la asta ma asteptam.
Iar eu stiu ca din familia voastra s-a desprins si tribul Tampit, care se dovedesc aliati de incredere, nu de alta.
 

DeletedUser22909

tribul tampit s-a desprins din cauza celor care acum sunt in wrath decai tot din cauza wrath. btd-ul a intrat la wrath si de acolo au inceput mereu discutiile ca nu e bine. dar ... mie unu imi pare rau ca nu mai sunteti cu noi in fam.,
 

DeletedUser

In wrath am avut si eu cea mai mare incredere. Se pare insa ca noi am avut dreptate. Imi place familia aceasta Gladio mereu mi-a placut si le urez bafta sa reziste cat mai mult aici pe aceasta lume.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus