Familia H-46 vS Familia TGN

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser39910

http://www.grapheine.com/bombaytv/pub-es-78c8ecd790f665891621744540f7a272.html

d4licios va face ingîtită daca continua in ritmul asta, nu e bine


ai ce imi place de voi cum va ofticati =))) va crapa fierea in voi cand va uitati in sus si vedeti ce fum v-am dat :))) nici cu binoclul nu va mai vad unde va aflati prin clasament.
V-am facut asa la lejereala fara sa ma agit si o sa va dau fum in continuare, iar partea buna e ca aceste posturi vor ramane aici iar cand va veni momentul o sa vi le arunc in cap :))
pana atunci faceti si voi ce puteti praduitorilor :)))
p.s: din culisele lui D4 pt toti praduitorii:https://www.youtube.com/watch?v=2HHbJdF2ZCQ
 

DeletedUser39910

Parte 1:
Triburi: H-46, H-46a
Parte 2:
Triburi: TGN, T.G.N.

Timeframe: 11/12/2015 00:00:00la11/12/2015 22:55:34

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 60
Tabăra 2: 40
Diferență: 20

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 2
Diferență: 22

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 373,780
Tabăra 2: 166,169
Diferență: 207,611

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 184,462
Tabăra 2: 15,657
Diferență: 168,805

chart



In a cincea zi de week end, asa cum zicem noi v-am luat 22 de sate..asa pe vagabonteala fara sa facem vreun atac organizat, la lejereala pradutorilor :))
Nu vedeti ca nu aveti nici un spor mai saraciilor?:)) maine va mai luam tot asa in scarba vreo 20 de sate, ca na e greu..e greu...

ICETEAFOOT...am gasit un twstats insa nu stiu daca e al tau... http://ro.twstats.com/ro46/index.php?page=player&mode=conquers&id=2329570&type=gain&pn=-1
 

DeletedUser47391

Umorul, satira si ironia au fost intodeauna armele oamenilor de spirit, badarania, mitocania si insolenta au fost si vor fi intodeauna de partea cealalta, adica de partea prostiei si a lipsei de educatie.
 

DeletedUser21870

cand pierzi sate se numeste ca adversarul e badaran,mitocan si insolent????iar ai tai care dau sate pe banda rulanta sunt spiritualii???d4alicios ,scuza-ma ca-ti spun,dar esti badaran,nu gluma....
 

DeletedUser39910

Parte 1:
Triburi: H-46, H-46a
Parte 2:
Triburi: TGN, T.G.N.

Timeframe: 28/11/2015 00:00:00la17/12/2015 11:52:43

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,079
Tabăra 2: 1,063
Diferență: 16

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 382
Tabăra 2: 93
Diferență: 289

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,949,275
Tabăra 2: 4,276,698
Diferență: 2,672,577

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,988,427
Tabăra 2: 669,393
Diferență: 2,319,034

chart


urata statistica...
sa vedem ce va face TGN ul la primul lor organizat :) aveti grija sa nu iesiti pe minus:p
 

DeletedUser45031

dupa acest organizat, complet neinspirat, probabil TGN o sa ramana fara trupe si o sa urmeze recoltarea, in pas vioi, a acelor anemici care inca mai misca, inainte de caderea zapezii... noapte buna, TGN, somn usor...

pana la primavara, cand o sa apara ghioceii, TGN o sa fie o trista amintire a lumii 46...
 

Zone

member
Scor reacție
15
In cazul asta ar fi cazul sa te gandesti care e urmatorul trib pe care-l vei trada, daca dispare TGN iar ramai inchis...
 

DeletedUser45031

ce sfat imi dai? care tradare ar fi mai potrivita?

chiar ma gandeam zile astea, cred ca tradarea finala o sa fie cand dizolv H si o sa castig singur lumea 46... dar pana atunci mai am de facut cateva tradari mai mici...

cred ca-mi tradez tastatura si-mi iau alta ca asta e cam uzata... ma gandesc sa-mi tradez si mouse-ul pentru ca parca nu mai da click-urile asa cum le dadea odata... parca i-a crescut putin delay-ul... si na, trebe lucrat la milisecunda, deja suta de milisecunde a devenit istorie... parca si masina de tuns gazon suna cam urat pe timp de iarna... si parca nici iachtul nu mai intrece delfinii prin Maldive...
 

Zone

member
Scor reacție
15
ce sfat imi dai? care tradare ar fi mai potrivita?

chiar ma gandeam zile astea, cred ca tradarea finala o sa fie cand dizolv H si o sa castig singur lumea 46... dar pana atunci mai am de facut cateva tradari mai mici...

cred ca-mi tradez tastatura si-mi iau alta ca asta e cam uzata... ma gandesc sa-mi tradez si mouse-ul pentru ca parca nu mai da click-urile asa cum le dadea odata... parca i-a crescut putin delay-ul... si na, trebe lucrat la milisecunda, deja suta de milisecunde a devenit istorie... parca si masina de tuns gazon suna cam urat pe timp de iarna... si parca nici iachtul nu mai intrece delfinii prin Maldive...

Imi ceri mie sfat? Pai tu esti expert in asa ceva, n-ai nevoie de parerea altora:))
Iar prin postul tau nu arati decat lipsa unui argument viabil.
 

DeletedUser41102

ce sfat imi dai? care tradare ar fi mai potrivita?

chiar ma gandeam zile astea, cred ca tradarea finala o sa fie cand dizolv H si o sa castig singur lumea 46... dar pana atunci mai am de facut cateva tradari mai mici...

cred ca-mi tradez tastatura si-mi iau alta ca asta e cam uzata... ma gandesc sa-mi tradez si mouse-ul pentru ca parca nu mai da click-urile asa cum le dadea odata... parca i-a crescut putin delay-ul... si na, trebe lucrat la milisecunda, deja suta de milisecunde a devenit istorie... parca si masina de tuns gazon suna cam urat pe timp de iarna... si parca nici iachtul nu mai intrece delfinii prin Maldive...

=)))))))))))))))))))))
 

DeletedUser45031

inca o zi neagra pentru TGN... spre finalul zilei o sa punem o statistica frumoasa... doarme ursul si viseaza (se spunea despre URSS) dar si cand se trezeste sa nu-i stai in cale... (vorbind despre d4alicios)
 

DeletedUser26729

E dimineata devreme. Imi place mirosul ierbii imbibata cu roua, linistea campului si racoarea zorilor. Soarele sta sa se trezeasca asa ca ar fi bine sa ma apuc de munca. O iau si o privesc...straluceste, dar ar fi bine sa-i dau ultima tusa, ascutimea suprema sub care totul cade rapus napraznic dar fin in acelasi timp. Coasa mea e gata de lupta, asa cum sunt si eu privind spre linia unde cerul se uneste cu pamanul. Nu-mi ia mult sa intru in ritm, stiu ce am de facut, devin un uragan care matura totul. Timpul trece si nici nu am simtit cand am ajuns la margine. Ma uit in urma. Sange...mii de trupuri zac nemiscate...nimic nu mi-a stat in cale...Campul? Iarba?
Nu...e campul meu, e Champ de Mars pe care eu devin un Eifel la inaltimea caruia nimeni nu va ajunge si la care toti se vor uita ca la un zeu. Zeul Razboiului!

Balada lui D4alicios
 
Sus