Familia Necrutatorii vs Death

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

Incepand de luni 12:00 AM vom intra in razboi cu tribul Death
Cei mai buni sa invinga !:D
 

DeletedUser8715

Pai de ce ati mai intrat in razboi, daca stii ca cel mai bun va invinge?:D
Sau nu vrei sa mori fara lupta?:p
 

DeletedUser

da da , si familia Death ( adica moartea si cu coasa ei cea fermecata ) accepta cu mare placere aceasta confruntare care se anunta a fii inversunata ... v-a parut rau ca voi nu aveti topic cum a avut Diablo , si declaratie de razboi personalizata ( lux , asta e )
 

DeletedUser13868

In viata mea nu am putut sa sufar suferinte gen mogu si alti , fratilor e un joc ce publicitate sa imi fac pe seama voastra? ca va spargeti peste noapte si va faceti ziua? sau ca jucati pe 2 fronturi?dupaia faceti filmuletze si aruncati cu noroi in fostu lider bun cum a fost el ? aici spune multe despre caracterele voastre ,
 

DeletedUser15358

te-ai gasit tu sa vorbesti de caractere :)))....poate cinte nu te cunoaste te si crede. Ma rog las ca esti tu corect ;)
 

DeletedUser

Nu am putut sa ma abtin

TDL
Triburi distruse
TSF
K~D
~EOG~
~PM~
=Bl=
~LS~
TBDN
Die.
SNOW Urmeaza
~R.D.~ Urmeaza

TDL e un trib divin daca a distrus Die.:rolleyes: (NOT)
 

DeletedUser7708

Citisem şi eu asta. Vor avea ocazia să demonstreze dacă sunt în stare :)
 

DeletedUser15358

Lasati-l pe templar sa creada ca el a distrus DIE. =))) Cat de penibil poti sa fii ca sa declari asta ?? Cum a distru DIE. Daca noi suntem aceiasi membri si suntem tot pe acelas loc in clasament. Die. sa destramat pentru ca au fost cu totul alte probleme,nici decum de spaima lui tdl. Oricum tare faza,nu am observat pana acum. =))
 

DeletedUser

Lasati-l pe templar sa creada ca el a distrus DIE. =))) Cat de penibil poti sa fii ca sa declari asta ?? Cum a distru DIE. Daca noi suntem aceiasi membri si suntem tot pe acelas loc in clasament. Die. sa destramat pentru ca au fost cu totul alte probleme,nici decum de spaima lui tdl. Oricum tare faza,nu am observat pana acum. =))

De curiozitate am dat la el pe profil si m-a bufnit rasul :))
 

DeletedUser13868

mogul pentru cultura ta, cand noi am intrat in razboi exista Die. de ce sau spart de ce numai sunt pentru mine e putin important , Cat timp noi eram in razboi cu DIe si ei au disparut in concluzie am iesit invingatori ca nu e o victori . adevarata e partea a doua
 

DeletedUser

mogul pentru cultura ta, cand noi am intrat in razboi exista Die. de ce sau spart de ce numai sunt pentru mine e putin important , Cat timp noi eram in razboi cu DIe si ei au disparut in concluzie am iesit invingatori ca nu e o victori . adevarata e partea a doua

Daca taceai,filozof ramaneai ;)
 

DeletedUser

ahahahaaaaa =)) da templareee tu ne-ai distrus taicaaaaaa :))))=))) =)))
 

DeletedUser13868

emile :p mai bine mai saluta decat sa fii ironic " un fost coleg l3":),frag sau ce nume ai ..observ ca tu iti bagi nasu de latusca peste tot ...poate se undura cineva sa arunce niste graunte...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus