Familia Necrutatorii vs Death

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

DA , VIN SPRE TINE CURAND PREGATESTE MASA FESTIVA CA VIN
auto17.gif
!!!
 

DeletedUser14562

eu iti zic asa prieteneste sa stai si tu ca nu are sens sa te agiti degeaba ;) ok?
 

DeletedUser

Iar eu va zic prieteneste ca puteti purta genul asta de discutii prin mesaje private, messenger sau oricare alt mijloc de comunicare.
In caz ca veti alege sa ignorati avertismentul meu, voi trece la aplicarea regulamentului.
 

DeletedUser

Iar eu va zic prieteneste ca puteti purta genul asta de discutii prin mesaje private, messenger sau oricare alt mijloc de comunicare.
In caz ca veti alege sa ignorati avertismentul meu, voi trece la aplicarea regulamentului.

poate ar trebui sa fii mai atent domnu Moderator .. ti se cere inchiderea temei .. si din 2 motive ar trebui sa o faci

1 - Razboiul nu mai exista.. ( tribul Death nu mai prea exista )
2 - Templar fiind initiatorul temei ti-a cerut asta .
 

DeletedUser

Domnilor utilizatori, daca aveti ceva sa-mi spuneti puteti incerca sistemul de mesagerie privata din cadrul forumului. Daca aveti intrebari cu privire la activitatea moderatorilor, exista acest topic.
Daca aveti plangeri asupra activitatii mele ca moderator puteti depune un ticket.
Nu exista nicio regula care sa spuna ca atunci cand persoana care a deschis un topic cere inchiderea lui, moderatorul sa se conformeze.
 

DeletedUser

Nu e vorba ca vi se impune ceva.Din moment ce un membru deschide un thread,acel thread devine un thread in care se face doar spam iar utilizatorul care a deschis acest thread cere inchiderea lui,dumneavoastra trebuie sa ii respectati decizia.
 

DeletedUser

In momentul in care cineva deschide un topic trebuie sa ia in considerare faptul ca s-ar putea ca topicul respectiv sa nu urmeze directia pe care o doreste el.
Am observat ca acest topic incepe sa devina un loc pentru spam, de aceea si acea interventie a mea. Presupun ca ar fi trebuit sa inchid topicul si sa dau avertismente tuturor celor care au scris posturi lipsite de relevanta pentru subiectul acestui topic, probabil atunci as fi fost considerat prea dur.
Sper ca discutiile sa se incheie aici, daca mai aveti ceva de postat in legatura cu Familia Necrutatorii vs Death, puteti posta.
In caz contrar voi trece la aplicarea de avertismente.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus