Familia Necrutatorii

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13868

Din data de 14.02.2009 tribul -dark- au intrat in familia Necrutatorii



:D
 

DeletedUser17004

...felicitari familiei atunci :D la cat mai multe K-uri (sate e prea banal deja)
 

DeletedUser

Foarte frumos !

Fara comentarii si nimic de zis


Seby moryoka (2/14/2009 5:47:32 PM): nu mai vreau familie
Templar Assassin (2/14/2009 5:47:38 PM): cu cine?
Seby moryoka (2/14/2009 5:47:38 PM): aluzie la ce a zis
Zalast Flori (2/14/2009 5:47:38 PM): asa
Seby moryoka (2/14/2009 5:47:40 PM): flory
Zalast Flori (2/14/2009 5:47:41 PM): si ce vrei ?
Seby moryoka (2/14/2009 5:49:52 PM): si eu nu mai sint de acord
Seby moryoka (2/14/2009 5:49:59 PM): ca sa vedeti cume
Zalast Flori (2/14/2009 5:50:02 PM): seby am inteles ca nu vrei
Zalast Flori (2/14/2009 5:50:07 PM): dar spune motivele
Templar Assassin (2/14/2009 5:50:09 PM): vreau si eu motive
Seby moryoka (2/14/2009 5:50:09 PM): sa fac si eu misto de voi
Zalast Flori (2/14/2009 5:50:13 PM): lol
Templar Assassin (2/14/2009 5:50:20 PM): imi zici si mie motivele..?
Zalast Flori (2/14/2009 5:50:21 PM): faci misto de noi




39.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13868

Rog orice membru TDL sa numai posteze nimik noi nu ne spalam rufele in public
O seara placuta
 

DeletedUser

Ii rog pe moderatori sa inchida acest topic, a fost doar un anunt si atat trebuie sa si fie, nu motiv de spam.

Va multumesc anticipat
 

DeletedUser17004

Ai dreptate, doar un anunt, dar nu a fost facut cum trebuie. TDL si -dark- formeaza Necrutatorii acum, din ce s-a zis la inceput reiesea ca -dark- a intrat in familia deja existenta.
 

DeletedUser

Triburile :
-dark-
Diablo
~Fr~
Viking
si academiile acestora,

declara razboi triburilor :
»TDL« si TDL~A

din data de 16.02.2009 incepand cu orele 18:00.

schimbare radicala : ))
 

DeletedUser

ohoo...daca ati vedea lista diplomatica ati fii uimiti...ma indoiesc ca a reusit vreun trib pe lumea asta sa aiba o lista diplomatica asemanatoare cu a noastra...nu stiu MoD ce aliati avea, daca avea, dar in mod sigur sunt multi care ar vrea sa fie intr-un trib cu o diplomatie ca a noastra...si in mod sigur acei multi sunt aceia care stiu sa joace jocul...nu doar sa il comenteze...:D
 

DeletedUser

pt informatia ta.. un jucator bun stie sa si joace jocul dar si sa comenteze ;)
comentariul e pt multi un razboi psihologic..dar deh :)) va dati toti destepti si jucatori extraordinari .. aparuti peste noapte :)) bafta tie .
 

DeletedUser

un jucator bun nu prea are timp sa comenteze...doar de asta e bun...pentru ca acorda suficient timp jocului...si se retine de la scanatu forumului...un jucator bun e ala care isi face treaba, nu care o comenteaza...

cine a zis ca sunt vreun bun?
sau ca am insinuat ca tu ai fii vreun slab?
eu pur si simplu am facut o observatie bazata pe posturile multor jucatori buni care la inceputurile mai multor lumi, sau in cursul unor discutii purtate in joc, au avut timp sa isi exprime parerea despre ce considera ei a fii un trib bun cu o lista diplomatica "profesionala" sau "pusa pe treaba"...cum vrei tu sa ii zici...
 

DeletedUser18011

Dark a fost in opinia multora un trib format doar din recrutari masive si transformate apoi in 2 parti:academia si tribul propriu zis!!!!!E un trib care se lauda cu multe realizari......mai bine zis nimic......n-au scos pe nimeni din joc!!!Dupa cate se observa nici nu sunt bagati in seama!!!!in fine....fiecare cu cartile lui

"razboiul este totul:arta si creatie"
 

DeletedUser

propun sa discutam in continuare despre acest razboi in topicul propriu-zis.familia necrutatorii nu mai exista deci nu mai faceti off-topic.
 

DeletedUser

ohoo...daca ati vedea lista diplomatica ati fii uimiti...ma indoiesc ca a reusit vreun trib pe lumea asta sa aiba o lista diplomatica asemanatoare cu a noastra...nu stiu MoD ce aliati avea, daca avea, dar in mod sigur sunt multi care ar vrea sa fie intr-un trib cu o diplomatie ca a noastra...si in mod sigur acei multi sunt aceia care stiu sa joace jocul...nu doar sa il comenteze...:D

dar de ce repeti mereu "mod" in sus , "mod" in jos ?

sa vedem ce iese . Nici nu mai stiu care cum sunt taberele dupa atatea schimbari
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus