Familia Necrutatorii

  • Autor subiect DeletedUser13868
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

the werewolf tu nici macar nu sti ce zici!stai acolo in banca ta si nu ma critica pe alti fara motiv.:mad:
 

DeletedUser

ISeeGirls in primul rand vedeti de lumea 10 a ta si apoi discutam .



Iar pt. celelalte triburi care au facut acest razboi o sa va para rau mai tarziu in special lui moryoka ;)
 

DeletedUser

henrikh gura mica te rog frumos si vedeti de punctele tale , aaa si daca vrei floricele iti dau eu
popcorn.gif
sa te indulcesti sa iti treaca greata
 

DeletedUser

frumos razboi, declari razboi si dupa ora ataci mai Fluidy4Real poate nustiai ca dupa ce ai declarat razboi este un termen de 48 de ore pana la 5 zile si apoi se declara razboi oficial asa ca mai pune mana pe carte si invata ceva daca nu stii


Triburile

-dark-
Diablo
~FR~
VIKING

si academiile acestora ...

Formeaza familia: All 4 One
 

DeletedUser

frumos razboi, declari razboi si dupa ora ataci mai Fluidy4Real poate nustiai ca dupa ce ai declarat razboi este un termen de 48 de ore pana la 5 zile si apoi se declara razboi oficial asa ca mai pune mana pe carte si invata ceva daca nu stii


Triburile

-dark-
Diablo
~FR~
VIKING

si academiile acestora ...

Formeaza familia: All 4 One


io nu mai am treaba cu razboiu .. motivu plecarii se vede clar la profilu meu din joc .. dar nici voi nu ati respectat termenu si e vorba de satu : (499|271) K24 . Razboiul ar fi inceput maine la ora 18:00 sau 16:00 nu mai stiu exact..dar nici o parte nu o tinut cont de acel termen ..:)) nu este respect nici de o parte nici de cealalta :eek: pacat ;)
 

DeletedUser10572

cea mai tare faza, eu daca as fi in locul oricarui membru viking dark sau restul eroilor as tace, in cateva ore de la aliati la dusmani... sa vedem in cat timp veti cadea, ca TDL cu sigurantza va merge inainte, si va domina L7 kiar si intro mare rosie! imi pare rau ptr voi...
 

DeletedUser

nu se intelege nimika...
decat ca cineva acuza pe cineva de ceva...ce? nu se stie...
poate doar sa se inteleaga ca seby era nervos, zalast tasteaza incet si doru are probleme acasa...=))
cam atat de relevanta a fost toata chestia asta...=))
ma jur ca e chiar amuzanta...=))

si despre ady....pusca mea...e cam invizibil...:p
 

DeletedUser14562

zalast flori , conducere TDL - povesti... templar dicteaza tot acolo ... aviz pt cei ce vreodata au crezut alceva... si nu uita adytza = Templar Assassin - TDL sa format prin recrutari masive + multe vorbe venite din partea omului , femei in2ition .. asa se va si destrama :) vorba aia : vrem sangeee .
 

DeletedUser17004

nu stiu cine din TDL zicea ca templar e becali si ei sunt oile..lol...
daca mai exista cineva prin famili Necrutatorii afara de TDL va rog informati un biet ignorant pt ca abia acum am zarit titlul
 

DeletedUser

.ice. vedeti de treaba ta ca sa nu ma enervez mai tare te rog frumos
 

DeletedUser

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus