Familia Nordului vs R.S & R-S

DeletedUser

Daca nu aparea acum 24 , era altceva :D , noi ne-am facut datoria atata timp cat am jucat :)
 

DeletedUser8835

Cat timp ai jucat tu, Sneezyy, de te tot incluzi in RS? Ai preluat si tu un cont pe ultima suta de metri, si numai tu dai din gura pe aici. Trebuie sa-ti reamintesc eu de cate ori ai luat-o de la capat pe lumea 22? Tu ai ratat orice ai incercat sa faci, in niciun caz nu ar trebui sa vorbesti in numele unui trib ce a avut in componenta membri ca Pababibabum sau AstaEste
 

DeletedUser15142

Ii place lui sa sara cu gura :)..

El se refera la Noi ca un tot unitar , care a luptat brav si demn.

Punct discutiei.

Inca ceva Mihai :)

sphinxul ?? mai avea un sat din 10 ieri .... uaratic@roz ... istvan6669 cate sate au pierdut ?? Pana si tie ti-a luat roberto un sat si ai rupt toate trupele ofensive sa il iei inapoi ... vrei sa dau spionajele cu 75% din satele R.S care au sub 2000-3000 trupe defensive??

Oricum ca si caracter sunteti 0 ... eu va felicit si voi ne faceti curve ... invatati sa pierdeti .

Uaratic@roz ala de care zici a pierdut 7 sate in favoarea MIT ( cand era contu inca in RS) si a luat 13
sate de la Familia MIT , si nu vorbesc din prostii...

Parte 1:
Jucători: uratic@roz
Parte 2:
Triburi: MIT, MIT-C, MIT-B

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 3,025
Diferență: 2,963

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 7
Diferență: 6

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 339,376
Tabăra 2: 13,880,345
Diferență: 13,540,969

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 61,356
Tabăra 2: 42,303
Diferență: 19,053

chart



Acum totul e diferit , vedem lucrurile din alta perspectiva...sa speram la mai bine
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cat timp ai jucat tu, Sneezyy, de te tot incluzi in RS? Ai preluat si tu un cont pe ultima suta de metri, si numai tu dai din gura pe aici. Trebuie sa-ti reamintesc eu de cate ori ai luat-o de la capat pe lumea 22? Tu ai ratat orice ai incercat sa faci, in niciun caz nu ar trebui sa vorbesti in numele unui trib ce a avut in componenta membri ca Pababibabum sau AstaEste

In primul rand nu te stiu . In al doilea rand pe 22 nu am luat-o nicodata de la capat ;) . Si de unde stii tu ca eu am luat contul pe ultima 100 de metri ? Ai fost cumva si ai verificat cand am intrat si ce am facut ?
Sa fim seriosi , vezi ca nu ti-ai gasit omu potrivit pentru comentarii si ironii ... si apropo poate imi faci placerea si imi spui cu ce nume joci pe 22 sau cu ce numa ai jucat daca ai dori ... sa stiu si eu cu cine am de a face :)

Si inca ceva daca nu stii unde cu ce nume am jucat pe 22 taci tata din gura :)
 

DeletedUser8835

Sneezzyy, HyperionGod, "Uratelul roz" etc etc...tot inceput de la capat inseamna...o sa vrei sa te explici, nu trebuie, ca ne plictisesti, am vrut doar sa-ti amintesc ca ai ratat tot ce ai vrut sa faci, dar te dai mare erou...mie mi-e sila de cei ca tine:)
 

DeletedUser

Mie , imi este silad e cei ca tine , care va credeti mari ... Si pe cine pe plictisesc ? pe amaratul de tine ? Nu vad ca altcineva sa mai aiba comentarii in afara de tine :( spre fericirea ta ... dute tata si joacape unde ai juca tu :) ... dar nu sta si fa comentarii la undele persoane pe care nu le stii ;)
 

DeletedUser

Mie , imi este silad e cei ca tine , care va credeti mari ... Si pe cine pe plictisesc ? pe amaratul de tine ? Nu vad ca altcineva sa mai aiba comentarii in afara de tine :( spre fericirea ta ... dute tata si joacape unde ai juca tu :) ... dar nu sta si fa comentarii la undele persoane pe care nu le stii ;)

de ce zici ca se crede mare claudiniho?
 

DeletedUser

Au venit ajutoarele ? Nu se crede mare , dar e cam tupeist si sare intrece masura , poate sa zica orice , dar nu ca am inceput eu e la capat sau alte lucruri , daca nu stie de ce am facut sau alte lucruri
 

DeletedUser

Au venit ajutoarele ? Nu se crede mare , dar e cam tupeist si sare intrece masura , poate sa zica orice , dar nu ca am inceput eu e la capat sau alte lucruri , daca nu stie de ce am facut sau alte lucruri

pai si daca a zis inseamna ca e tupeist sau se crede mare si tie ti`e sila de el? eu zic ca el stie mai bine decat tine ce ai facut.


vorbeste si tu un pic mai ordonat ca nu prea bunghesc ce scrii
 

DeletedUser

Stie mai bine ce am facut eu ?
Atunci sa imi zica ce sate am luat , cu cate conturi am jucat pe aici , de cate ori am dat inceput nou si multe altele sa vedem daca le stie .
Altceva in affara ca am jucat cu acele nume nu cred ca stie asa ca mai bine ar tacea :p
 

DeletedUser8835

Pai ce e, pana la urma? Multicont? Sau inceput nou (cu alt nume, ca sa nu afle lumea ca e acelasi neispravit), in alte puncte ale hartii?..poate-poate iti iese si ceva, a? Hai mai spune-mi ce "nu" stiu despre tine:))
 

DeletedUser

Inchide un moderator topicul asta? Razboiul sa terminat una din tabere a castigat, nu mai vad rostul topicului.
 

DeletedUser

Discutiile cu tine nu au rost :)
Esti bun ...... de aruncat :) Spor , si tura viitoare cand vii la mine cu comentarii , sper sa ai si dovezi bune ;)
 

DeletedUser

Nu am recunoscut nimic , dar din discutia cu tine nu stiu daca s-a facut cineva inteles , la ce ai vrut tu sa te referi , ai vrut sa faci si tu ceva dar nu prae ti-a reusit
 
Sus