Familia Royal vs.Familia H.A

  • Autor subiect DeletedUser32025
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32025

Dupa cum unele persoane stiu familia royal este in razboi cu familia H.A.Am sa pun niste statistici.Astept si statistici din partea celor din H.A

Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaL*, RoYaL~, RoYaLs
Side 2:
Tribes: H.A, H.A.A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,635
Tabăra 2: 5,694
Diferență: 9,941

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 364
Tabăra 2: 61
Diferență: 303

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 89,633,104
Tabăra 2: 24,761,110
Diferență: 64,871,994

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,956,692
Tabăra 2: 532,648
Diferență: 2,424,044

chart






Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaL*, RoYaL~, RoYaLs
Side 2:
Tribes: H.A, H.A.A

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 865
Tabăra 2: 190
Diferență: 675

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 2
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,478,042
Tabăra 2: 1,311,934
Diferență: 4,166,108

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 278,824
Tabăra 2: 18,874
Diferență: 259,950

chart
 

DeletedUser

Amuzant, pentru ca noi nu va avem la dusmani, parca era vorba de o pozitie de neutralitate? Pai daca vreti razboi blindam granita si va vom trata ca dusmani.
 

DeletedUser32025

Amuzant e doar raspunsu tau.Daca nu ai observat de vreo 2 saptamani va tot luam la sate.
 

DeletedUser

Atunci asa sa fie, dar stii si tu ca statistica aia nu este foarte corecta, oricum nu vreau sa ma cert cu tine, ca sunt satul cat m-am certat cu aia din +SAS+, va urez succes si fie ca cel mai bun sa castige.
 

DeletedUser34294

Amuzant, pentru ca noi nu va avem la dusmani, parca era vorba de o pozitie de neutralitate? Pai daca vreti razboi blindam granita si va vom trata ca dusmani.

Amuzant e doar raspunsu tau.Daca nu ai observat de vreo 2 saptamani va tot luam la sate.

Explica-i tu te rog ce inseamna relatie de neutralitate... el crede ca inseamna ca nu ai voie sa ataci (neutralitate = ninici o relatie intre triburi)... de la mine nu vrea sa inteleaga... imi pun speranta in tine =))

Doamne pierd 35 de sate intr-o saptamana ca sa nu mai zic 350 dintotdeauna si nu iau nici o masura... cred ca olo nu au pierdut nici macar atatea IN TOTAL ADUNATE de cand sunt pe harta vs toata lumea...
stima
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Explica-i tu te rog ce inseamna relatie de neutralitate... el crede ca inseamna ca nu ai voie sa ataci (neutralitate = ninici o relatie intre triburi)... de la mine nu vrea sa inteleaga... imi pun speranta in tine =))

Doamne pierd 35 de sate intr-o saptamana ca sa nu mai zic 350 dintotdeauna si nu iau nici o masura... cred ca olo nu au pierdut nici macar atatea IN TOTAL ADUNATE de cand sunt pe harta vs toata lumea...
stima

566 a pierdut olo,de cand s-a infiintat pe 18 ;)
 

DeletedUser32025

Ce sa-i mai explic? pe mine m-a dat gata primu lui post aici.Adica are colegi de trib fie ei din academie fie din tribu mare care pierd sate intr-o veselie si el nu se intreaba ? :)) hai ca asta a fost buna.
 

DeletedUser

566 a pierdut olo,de cand s-a infiintat pe 18 ;)

Cavalere...H.A a pierdut doar 310 sate, iar daca vei verifica majoritatea de la jucatori inactivi, asa ca tot degeaba esti, cat despre pozitia de neutralitate nu stii tu ce am discutat cu diplomatul royal asa ca nu vad rostul sa te amesteci aici. Situatia dintre H.A si olo a fost alta si o stii prea bine.
 

DeletedUser32025

Dece tot timpu cand pierde cineva sate spuneti ca e inactiv ? inactiv cu 20k trupe defensive in sat ?inseamna ca sunteti un trib de inactivi
 

DeletedUser

rudy87mn problema lor nu e ca sunt inactivi si ca nu are timp sa racu sa isi controleze zecile de conturi pe care le are daca sar face putina curatene sa vezi cum 80% din ha ar fi blocat
 

DeletedUser32025

rudy87mn problema lor nu e ca sunt inactivi si ca nu are timp sa racu sa isi controleze zecile de conturi pe care le are daca sar face putina curatene sa vezi cum 80% din ha ar fi blocat

Fiecare joaca cum doreste si cum crede ca este cel mai bine pentru tribu pe care il conduce.Dar sa nu pateasca cum a patit-o familia SH depe lumea 14 sa ajunga sa fie jumate din trib blocati de admini.Sa nu ma intelegeti gresit nu fac nici o acuzatie pentru ca nu pot aduce si dovezi.
 

DeletedUser

Dupa cum unele persoane stiu familia royal este in razboi cu familia H.A.Am sa pun niste statistici.Astept si statistici din partea celor din H.A

Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaL*, RoYaL~, RoYaLs
Side 2:
Tribes: H.A, H.A.A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,635
Tabăra 2: 5,694
Diferență: 9,941

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 364
Tabăra 2: 61
Diferență: 303

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 89,633,104
Tabăra 2: 24,761,110
Diferență: 64,871,994

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,956,692
Tabăra 2: 532,648
Diferență: 2,424,044

chart






Side 1:
Tribes: RoYaL, RoYaL*, RoYaL~, RoYaLs
Side 2:
Tribes: H.A, H.A.A

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 865
Tabăra 2: 190
Diferență: 675

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 2
Diferență: 32

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,478,042
Tabăra 2: 1,311,934
Diferență: 4,166,108

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 278,824
Tabăra 2: 18,874
Diferență: 259,950

chart

Gabi David în data de 29.09. la ora 22:19
Salut,
Te-ai mai gindit la propunerea mea?
Situatia din teren incepe, cu siguranta, sa fie alta si atunci...

adorus în data de 29.09. la ora 22:28
si cum vezi tu situatia de pe teren?

Gabi David în data de 29.09. la ora 22:29
Vorbim intr-o saptamina

adorus în data de 29.09. la ora 22:30
vorbim oricand vei vrea

Gabi David în data de 29.09. la ora 22:32
Te intereseaza Comuniunea de triburi sau ramineti pe dinafara?

adorus în data de 29.09. la ora 22:43
eu personal nu cred ca ai cu cine face o comunitate de triburi.

Intaresc ca -nw- ne-a- pus la dusmani fara ca macar sa aiba decenta sa ne anunte asa incat noi nu ne vom schimba diplomatia fata de ei. Atat timp cat voi nu luati in seama afirmatiile mele referitoare la diplomatia pe care o aveti cu -nw- blochiaza apropierea triburilor noastre

Gabi David în data de 29.09. la ora 22:48
Famia are deja 3 triburi si urmeaza altele doua.
Varespect si de aceia doresc sa fiti alaturi de noi, dar daca nu se doreste...

adorus în data de 29.09. la ora 22:53
mai frate tu vorbeai de o familie care sa domine lumea...
in momentul de fata pretentii de dominare a lumi nu ar putea sa ridice decat o ipotetica alianta a 3 triburi din top 5.
Orice alta varianta este doar o presupunere hazardata

Gabi David în data de 29.09. la ora 22:54
Te risti?

Gabi David în data de 29.09. la ora 22:55
Nu esti departe de adevar,dar s-ar putea ca dintre primii 5 sa nu fie interesati toti

adorus în data de 29.09. la ora 22:58
cu siguranta nu sunt interesati

Gabi David în data de 29.09. la ora 23:03
Ok

Gabi David în data de 29.09. la ora 23:05
S-ar putea sa ai si surprize.De unde atita siguranta?

adorus în data de 29.09. la ora 23:09
rareori eforturile diferitilor jucatori pot fi facute sa convearga.

Eu incerc sa aplanez tensiunile dar reusesc doar in cadrul Royal si academiile. Din acest motiv tribul este unitar si creste vazand cu ochii. Iar cresterea este solida si va continua tot asa

Gabi David în data de 29.09. la ora 23:15
Vom vedea

Arata-mi unde scrie ca ne-ati declarat razboi. Din cate observ eu, discutia a lasat de inteles ca vom ramane neutri.

Majoritatea satelor au fost luate de la membrii inactivi si izolati, si crede-ma ca stiu ce vorbesc. Cand ati ajuns la titia, un membru activ, l-ati adus pe locul 16 in top aparatori.

H.A, H.A.A = 79 membri, 36.816.149 puncte
RoYaL, RoYaL~, RoYaL*, RoYaLs = 178 membri, 126.553.979 puncte

Cred ca observati diferenta dintre numarul de membri si punctajul lor.

Va doresc succes, si va sfatuiesc sa nu va laudati prea mult cu acest razboi, deoarece va luptati impotriva a o mana de oameni.
 

DeletedUser32025

Bine.
1.Eu propun sa mutati toti inactivi vostri pe alta granita ok ? ca sa nu mai avem discuti de genu.
2.Nu deschideam de capu meu acest topic pana sa nu ma consult cu conducerea tribului.
3.Da ai dreptate nu e razboi.V-am trecut la dusmani ca sa vedem mai bine inactivi depe harta.

Te rog frumos sa nu mai vii cu afirmatii de genu.Am spus de la inceputu acestui topic ca astept si pe membri familiei H.A sa vina cu statistici.Si daca tot ati vazut ca inactivi vostri pierd sate dece nu a-ti facut nimic ? stii chesti asta cu ati luat de la membri care nu sunt on sau sunt inactivi e deja veche.
 

DeletedUser

Bine.
1.Eu propun sa mutati toti inactivi vostri pe alta granita ok ? ca sa nu mai avem discuti de genu.
2.Nu deschideam de capu meu acest topic pana sa nu ma consult cu conducerea tribului.
3.Da ai dreptate nu e razboi.V-am trecut la dusmani ca sa vedem mai bine inactivi depe harta.

Te rog frumos sa nu mai vii cu afirmatii de genu.Am spus de la inceputu acestui topic ca astept si pe membri familiei H.A sa vina cu statistici.Si daca tot ati vazut ca inactivi vostri pierd sate dece nu a-ti facut nimic ? stii chesti asta cu ati luat de la membri care nu sunt on sau sunt inactivi e deja veche.

Daca ai chef de mistouri du-te si discuta cu colegii tai. Noi nu ne concediem membrii daca pierd sate, nu suntem ca +SAS+ sau alte triburi. Cand am spus inactivi nu m-am referit ca au bulina rosie, ci ca au fost total dezinteresati, un login pe zi si atat.

O data ce nu esti implicat direct in acest razboi te rog sa nu mai comentezi in nestiinta de cauza.

Din cate observ eu toate cuceririle tale sunt innobilari interne si sate luate de la aliati.

http://ro.twstats.com/ro18/index.ph...&pn=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=
 

DeletedUser32025

Stai sa ajung pe granita cu voi :) si ai uitat sa spui ca ma ocup si cu sate de barbari.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus