Familia SMART

DeletedUser

Incepand cu data de 18.09.2008, conducerile triburilor SOF,RIP si HL au hotarat infiintarea familiei SMART.
Toate cele trei triburi componente ale familiei vor avea diplomatie comuna.

semnat
SOF - RIP - HL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

se stia ca si HL se va implica in razboi, numai ca nu a iesit inca nimeni sa anunte ;) HL va sprijinii cele 2 triburi, pt ca nu exista granita cu SH, decat foarte mica in nord ;)
 

DeletedUser2602

fantastic :)))
cum sa faci familie din triburile aflate pe locurile 1-3?
:eek:
 

DeletedUser

deja am fost instiintati de HL de modificarea diplomatica care va avea loc pe 25 septembrie.. azi e 18, 25-18= 7. Curios e ca noi avem clauza de intrerupere a aliantei cu HL de 14 zile.. dar mai conteaza? +- 7 zile e tot aia.

Totusi nu ne putem astepta la toti sa respecte un rahat de clauza ;)
 

DeletedUser

lipsa de fair play locurile 1-2-3 sa aibe familie dar asta e Succes
 

DeletedUser

Asta inseamna AKI + SH vs SOF + RIP + ~HL~ (inclusiv academiile, deci minim 10 triburi implicate?) WAW! Ma intreb: oare ce mai urmeaza? :)

SH si AKI nu cred ca au nici un fel de diplomatie, dar ce mai conteaza?
nici o regula, nici un bun-simt, nici un fairplay - bine ati venit pe L1 :))
 

DeletedUser

macar fairplay era ca HL sa anunte intrarea in razboi cu SH incepand cu data de 2 octombrie, adica respectarea clauzei, dar ei nu o respecta, nimic nou ;)
 

DeletedUser3366

Cu toate ca fac parte din hl,deci din familia smart,acest lucru nu ma bucura deoarece e vorba de primele 3 clasate triburi si nu mi se pare normal.Dar deocamdata nu cred ca era de ales avand in vedere razboaiele aflate in curs si taberele create.

parerea mea
 

DeletedUser1195

dar cand au fost duse razboaiele cu fair-play?
Cred ca uitati scopul final al fiecarui trib:dominarea hartii.
Jocul nu e un turnir medieval intre cavaleri ratacitori,nici duel pentru apararea onoarei vreunei domnite cu par balai.
E o incercare de cucerire a unei cat mai mari parti a hartii si stati linistiti,aliantele se fac si se desfac dupa interesele momentului.Aduceti-va aminte de CA.:)
 

DeletedUser

macar fairplay era ca HL sa anunte intrarea in razboi cu SH incepand cu data de 2 octombrie, adica respectarea clauzei, dar ei nu o respecta, nimic nou ;)

Ce nu ai inteles tu El Lider este ca ti se raspunde in cele din urma asa cum meriti :D

Adica cu propria moneda...:D

"Cei ce vor ridica sabia, de sabie vor pieri!" ;)

Se pare ca voi nu ati apucat sa mancati coliva RoD-ului insa noi s-ar putea sa ne infruptam dintr-a voastra

...si pastorii danseaza ;)
 

DeletedUser5151

ehh oricu cu rod nu avem nicio alianta, sau PNA.. si fiind in mijlocu lor, daca ne permite moralu.. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Sus