Familia SMART

DeletedUser

mda se mai gaseste si cat eun dasta....eu prima oara am citit s-a desfintat...cred k tre sa ma culc:))
 

DeletedUser12762

Felicitari familiei SMART.... orikum raspunsurile la unele intrebari le voi avea inpreuna cu voi peste ceva zile si nu mai are rost sa le pun aici.
dar as vrea sa aud de la liderii familiei smart raspuns la urmatoarea intrebare:

Cum va functiona diplomatia familiei Smart pe l1? (ex: dusmani komuni, PNA comuni, Aliati comuni?)- asta este o kuriozitate pentru mine si multi altii...;)
 

DeletedUser4933

Familia asta s-a format imbatandu-se cu apa rece.....am sa va spun eu adevarul.....ca sa ascunzi slabiciunea unui trib, si aici ma refer la numarul enorm de jucatori inactivi si de numarului foarte mare de conturi ramase de la jucatori care s-au lasat, te acoperi intr-o familie dominanta ca sa inobilezi la umbra protectoare intern...pai cui ii arde de atacat, cand poate lua sate moka fara nici o pierdere?...ar inseamna sa consume resurse si sa nu mai bata taleri, daca nu mai bate taleri nu mai au nobili....si uite cum te trezesti ca ramai in urma....voi nu vedeti ca cei care au un numar de peste 3-400 de sate nu au atacat prea mult la viata lor?....cumpara premium doar ca sa poata bate taleri de aur...nicidecum sa ii ajute in coordonarea unui atac...vor spune acum: "ce?..atac?" " ce e ala" si "cum se face?"...
Vremurile cand se duceau lupte pe harta au apus demult pentru unii.... nu mai este jocul asta ce a fost...eu inca mai sper sa intalnesc jucatori tehnici si care stiu efectiv sa joace pentru ca inca mai simt nevoia de emotia aia pe care ti-o da jocul asta...si pe care nu am mai simtit-o demult...si cum speranta moare ultima eu inca astept...
 

DeletedUser12762

daca cinstit sa **, mazare asta tio *** tie ca esti on:D

eu de cind jok jokul asta am intilnit doar citiva adversari care mau facut sa am emotii mari si adrenalinul care se cuvine...
dar din pacate liam avut pe ff scurt timp aceste emotii
poate ceilalti care avea experienta si dorinta de a actiona erau departe de mine.
in schimb cei care mai erau si sunt pe linga mine practik au ramas prieteni
asa ca sa ma inkordez sa inobilez pe cineva nu am avut okazia...
de asta poate si mam pliktisit intrun timp de acest jok


va trebui sa ma pun kindva cu vriun prieten priceput la batut ca sa simnt ceva adrealina:D
 

DeletedUser

E nu e nici chiar asa unii mai au si stiinta jocului, poate unii nu traiesc din asta.l
 

DeletedUser

mazare mai iesi si tu din casa, e destula adrenalina in RL,nu te mai ascunde dupa monitor
 

DeletedUser523

Daca nu gasesti placere la un joc, nu mai are rost sa-l joci si cu atat mai mult sa comentezi la adresa celor care se distreaza practicandu-l!Aviz amatorilor...;)
 

DeletedUser4933

Cred ca ies mai mult din casa decat cei care ma indeamna acesct lucru....si mai cred ca viata mea reala e mult mai reusita decat a acelora care cred ca nu fac altcteva decat sa stau in fata PC-ului...ceea ce nu inteleg ei, este ca eu si castig bani stand la birou si jucandu-ma,...iar noaptea imi ajung 5-6 ore de somn, nu imi trebuiesc 10,....pe cand ei tre sa chiuleasca de la scoala ca sa organizeze un atac coordonat....sau o aparare....
Pentru nanmarius.....Nu a zis nimeni ca traieste din asta...eu castig facand asta...imi face timpul sa treaca mult mai usor la servici...si pentru ceilalti par atat de preocupat si par ca muncesc atat de concentrat, incat primesc si prime pentru asta...norocul meu ca sunt eficient si imi termin treburile in 2 ore si restul il pot aloca jocului....eheee ce n-ati da si voi.....dar asta e....ramaneti cu ce simt in vorbele voastre....Invidie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12762

Daca nu gasesti placere la un joc, nu mai are rost sa-l joci si cu atat mai mult sa comentezi la adresa celor care se distreaza practicandu-l!Aviz amatorilor...;)

:DVecine Tzepes, n-am ziso cu rau....
Este si asta o parere personala despre playerii de pe l1 si nus eu singurul care a observat acest lukru;)
Putem sa zicecam ca sunt la pensie si astiapta o mika pensie de la stat:p
 

DeletedUser523

:DVecine Tzepes, n-am ziso cu rau....
Este si asta o parere personala despre playerii de pe l1 si nus eu singurul care a observat acest lukru;)
Putem sa zicecam ca sunt la pensie si astiapta o mika pensie de la stat:p

Nu m-am referit la tine vecine;)tu nu ai comentat nimic despre unii si altii precum ca ar sta prea mult pe joc si nu ar avea o viata adevarata,,,
 

DeletedUser

Cred ca ies mai mult din casa decat cei care ma indeamna acesct lucru....si mai cred ca viata mea reala e mult mai reusita decat a acelora care cred ca nu fac altcteva decat sa stau in fata PC-ului...ceea ce nu inteleg ei, este ca eu si castig bani stand la birou si jucandu-ma,...iar noaptea imi ajung 5-6 ore de somn, nu imi trebuiesc 10,....pe cand ei tre sa chiuleasca de la scoala ca sa organizeze un atac coordonat....sau o aparare....
Pentru nanel.....Nu a zis nimeni ca traieste din asta...eu castig facand asta...imi face timpul sa treaca mult mai usor la servici...si pentru ceilalti par atat de preocupat si par ca muncesc atat de concentrat, incat primesc si prime pentru asta...norocul meu ca sunt eficient si imi termin treburile in 2 ore si restul il pot aloca jocului....eheee ce n-ati da si voi.....dar asta e....ramaneti cu ce simt in vorbele voastre....Invidie.

Lasa-i pe alti sa vorbeasca nu te lauda singur.
Poate primesti ,,prime" cind esti cu masina si virezi ,,prima la stinga "sau la ,,dreapta" si tu o consideri prima....:)
,,Lasa-ne , lasa-ne, nu ne mai obosi!"
 

DeletedUser

Felicitari familiei SMART.... orikum raspunsurile la unele intrebari le voi avea inpreuna cu voi peste ceva zile si nu mai are rost sa le pun aici.
dar as vrea sa aud de la liderii familiei smart raspuns la urmatoarea intrebare:

Cum va functiona diplomatia familiei Smart pe l1? (ex: dusmani komuni, PNA comuni, Aliati comuni?)- asta este o kuriozitate pentru mine si multi altii...;)

Nu vad pe altii sa fie curiosi in afara de tine care nu ai nici o treaba cu L1 si nici cu termenul de ,,Familie'' in acest joc si totusi spamezi aici in voie!
Dar bagatori de seama sint peste tot si se tin ca scaietii!Mai scutiti-ne bai spamerilor ca nu avem nevoie nici de parerile voastre si nici nu dorim sa va dam voua vreo explicatie!
Valabil si pentru GPL!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4933

uscatelu...te-ai simtit cu musca pe caciula se pare...da era si normal...nu am vrut sa iti trec numele si sa le dau mura in gura la toti...e bine si putin mister, dar tu ce faci? te desconspiri singur?...te credeam mai istet...
 

DeletedUser

uscatelu...te-ai simtit cu musca pe caciula se pare...da era si normal...nu am vrut sa iti trec numele si sa le dau mura in gura la toti...e bine si putin mister, dar tu ce faci? te desconspiri singur?...te credeam mai istet...

ssssssss, uscatelul are 48 de absente la scoala si daca mai face una il exmatriculeaza...la revedere cu vremurile bune cand putea sa chiuleasca... te rog eu sa nu mai spui la nimeni ca nu mai poate sa fie asa de mult on :D
 

DeletedUser4933

sssttt ai dreptate.....da eu ce sa ii fac daca se desconspira singur....:confused:
 

DeletedUser4270

pe unde ma uit pe forum numa invidie si ura

e un joc pana la urma urmei dupa un razboi ar trebui sa se deie mana uni cu altzi si sa zica atzi fost mai buni bravo voua nu se atace ¨¨verbal¨ unu pe altu. si nu are nici o importanza care cum sta mai mult pe net fiecare face ce vrea cu viatza lui altzi stau mai putzin altzi mai mult uni fac bani din asta uni nu ... fiecare cu cel doare

scz pt off topic
 

DeletedUser1282

Pentru nanel.....Nu a zis nimeni ca traieste din asta...eu castig facand asta...imi face timpul sa treaca mult mai usor la servici...si pentru ceilalti par atat de preocupat si par ca muncesc atat de concentrat, incat primesc si prime pentru asta...norocul meu ca sunt eficient si imi termin treburile in 2 ore si restul il pot aloca jocului....eheee ce n-ati da si voi.....dar asta e....ramaneti cu ce simt in vorbele voastre....Invidie.
Te rog frumos inainte de a te grabi sa-mi raspunzi mie, asteapta sa iti spun eu ceva. pe mine chiar nu ma intereseaza ce faci tu sau altcineva, daca muncesti sau nu, daca dormi sau nu, ori altceva. Daca te uitai mai atent, vedeai ca acel post era scris de nanmarius, nicidecum de catre mine.
Sanatate si toate cele bune.
nanel=nanel
nanmarius=nanmarius
 

DeletedUser

am auzit ca au fost certuri si Familia Spart s-a spart , este adevarat ??
 
Sus