Familia SMART

DeletedUser4933

Te rog frumos inainte de a te grabi sa-mi raspunzi mie, asteapta sa iti spun eu ceva. pe mine chiar nu ma intereseaza ce faci tu sau altcineva, daca muncesti sau nu, daca dormi sau nu, ori altceva. Daca te uitai mai atent, vedeai ca acel post era scris de nanmarius, nicidecum de catre mine.
Sanatate si toate cele bune.
nanel=nanel
nanmarius=nanmarius

Sorry...mereu confund...nanel/nanmarius....fara intentie, dar cred ca ti-ai dat seama si singur....mi-am reeditat si postul ....
 

DeletedUser4933

Bai familia mercedes.....asa va invatati jucatorii??? sa atace inainte de termen.....TERMEN!! stiti ce e ala?? scuze TER-MEN!! poate pe silabe reusiti sa deslusiti...dupa care cautati explicatii in dex si aflati si ce inseamna cuvantul....ori poate aveti handicapati in trib.....sunt vreo 50 de atcuri asupra SH de la SOF...vai de capul vostru !!!!...probabil ca le-ati dat circulara sa atace mai devreme sa ne SURPRINDA....HAHAHAHAH!!!!!! hai ca v-ati crescut sansele cu 0,01 % sa luati vreo 3 sate.
Deci razboiul a fost declasat de SOF azi 22 septembrie ora 23:20......hai la revedere ca nu mai pot sa stau asa aplecat sa vorbesc cu voi...ma doare sapatele.....


PS vorba unui coleg de trib....se numeste ejaculare prematura...:) or fi la primele lor atacuri....:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da, nu mai e nimic de spus, cum au declarat, asa au si continuat ;) Pentru ce se mai fac termene daca nu sunt respectate eu nu stiu, dar m-am convins acum :)
 

DeletedUser

Bai familia mercedes.....asa va invatati jucatorii??? sa atace inainte de termen.....TERMEN!! stiti ce e ala?? scuze TER-MEN!! poate pe silabe reusiti sa deslusiti...dupa care cautati explicatii in dex si aflati si ce inseamna cuvantul....ori poate aveti handicapati in trib.....sunt vreo 50 de atcuri asupra SH de la SOF...vai de capul vostru !!!!...probabil ca le-ati dat circulara sa atace mai devreme sa ne SURPRINDA....HAHAHAHAH!!!!!! hai ca v-ati crescut sansele cu 0,01 % sa luati vreo 3 sate.
Deci razboiul a fost declasat de SOF azi 22 septembrie ora 23:20......hai la revedere ca nu mai pot sa stau asa aplecat sa vorbesc cu voi...ma doare sapatele.....


PS vorba unui coleg de trib....se numeste ejaculare prematura...:) or fi la primele lor atacuri....:)



Consider ca atata timp cat jignesti numele familiei discutiile nu isi mai au rostul.
Poate iti inchipui ca s'a muncit destul de mult pentru formarea ei,asa buna,rea cum o considerati,dar este un efort consistent care ar trebui apreciat.

La fel de bine ,totusi ca sa iti raspund in numele unui membru al acestei familii,atacurile vor ajunge dupa data stabilita in comunicat si nu inainte.

Nu vad unde este supararea.S'a procedat corect in lansarea atacurilor indiferent ca va convine sau nu dar nu a fost incalcata data inceperii razboiului.
In orice razboi declarat pe acest server asa s'a procedat de fiecare data.

Imi ramane sa va doresc multa bafta deoarece suntem inamici doar virtual.
 

DeletedUser4933

mai xena...mai sunteti multi dastia care nu stiti sa cititi??? uite iti redau declaratia de razboi si reciteste-o de vreo cateva ori inainte.....draqu parca suntem copii.....

bubicul
Member

bubicul's Avatar

Adaugă data: 17.04.2008

Vechi #1 16.09.2008, 22:43:50 Sus Reply With Quote Quick reply to this message
Precum v-ati obisnuit wldsnk v-a dezinformat din nou pe toti reafirmandu-si pozitia de farsor in acest joc.

Astazi 17 septembrie 2008, triburile SOF si RIP declara razboi tribului SH

Avand in vedere clauzele existente in relatia diplomatica cu tribul respectiv, timp de o saptamana va mai fi pace, deci primul atac va fi lansat incepand cu data de 24 septembrie 2008 , ora 00:50

Succes ambelor tabere

Semnat, conducerea SOF
 

DeletedUser4933

ce vrei sa iti mai spun....??? lasati-o balta ca nu le aveti pe astea...si gata....jucati macao sau septica.
 

DeletedUser

Bai familia mercedes.....asa va invatati jucatorii??? sa atace inainte de termen.....TERMEN!! stiti ce e ala?? scuze TER-MEN!! poate pe silabe reusiti sa deslusiti...dupa care cautati explicatii in dex si aflati si ce inseamna cuvantul....ori poate aveti handicapati in trib.....sunt vreo 50 de atcuri asupra SH de la SOF...vai de capul vostru !!!!...probabil ca le-ati dat circulara sa atace mai devreme sa ne SURPRINDA....HAHAHAHAH!!!!!! hai ca v-ati crescut sansele cu 0,01 % sa luati vreo 3 sate.
Deci razboiul a fost declasat de SOF azi 22 septembrie ora 23:20......hai la revedere ca nu mai pot sa stau asa aplecat sa vorbesc cu voi...ma doare sapatele.....


PS vorba unui coleg de trib....se numeste ejaculare prematura...:) or fi la primele lor atacuri....:)

Cred ca tu esti pe dinafara,uitate in ograta ta si pe urma ** mah OCHELARISTULE.Vezi ca inca de la noi din trib nu a ajuns nici un atac pe voi dar membrii vostrii deja au facut-o.
Inca o data se vede ca esti PROST informat.
 

DeletedUser3461

Frumos din partea celor din SH...deja au dat drumu la atacuri sa ajunga azi...noi am dat sa ajunga in ziua care am incheiat acel tratativ...dar pana la urma asta a fost decizia vpastra..cum spuneau uni de la voi ** pe harta:D
 

DeletedUser

pot sa anunta "leguma" ca la mine au ajuns deja atacurile! asa ca mai usor cu scandalul despre fair-play si uitate in gradina proprie!
 

DeletedUser

PS vorba unui coleg de trib....se numeste ejaculare prematura...:) or fi la primele lor atacuri....:)


E drept ca noua ni s-a sculat mai devreme, dar ejaculam doar in 24.09 la orele 00:50...voi cred ca ejaculati astazi adica prematur :eek:, iar colegul tau de trib care te invata despre ejacularea prematura probabil ca a avut vreo relatie cu tine :D.
 

DeletedUser4933

Asa cum am anuntat si dincolo in celalat topic.
Eu v-am anuntat de aseara de cum am aflat de atacuri.....din cauza atacurilor lansate mai devreme de ziua de 24 sept ora 00:50 Oficial am declarat inceperea razboiului la data de 22 sept ora 23:20...ora la care am aflat de o multitudine de atacuri asupra noastra....asa ca nu aruncati pisica moarta la noi in curte pentru ca voi ati inceput sa atacati primii......

Daca voi ati deschis balul, noi am decis sa va invitam la dans....daca nici unu dintre voi nu cunoaste limba romana si nu stie ce inseamna sa nu lansezi atacuri pana la o anumita data nu am ce sa va fac.....

Din momentul asta nu mai am ce sa va spun pe forumul extern decat daca ma solicitati expres cu vreo explicatie....de acum e razboi si ne batem in joc.
Succes ambelor tabere!!
 

DeletedUser4933

Cred ca tu esti pe dinafara,uitate in ograta ta si pe urma ** mah OCHELARISTULE.Vezi ca inca de la noi din trib nu a ajuns nici un atac pe voi dar membrii vostrii deja au facut-o.
Inca o data se vede ca esti PROST informat.

Nici cu medicamente straine nu te mai faci bine....ai nevoie de transplant de creier...sa te treci pe liste...
Nu o sa stau sa va explic la toti ca nu trebuia sa lansati mai devreme de data de 24 pentru ca m-am prins, pe nici unul care posteaza aici nu il duce capul.
 

DeletedUser

Nici cu medicamente straine nu te mai faci bine....ai nevoie de transplant de creier...sa te treci pe liste...
Nu o sa stau sa va explic la toti ca nu trebuia sa lansati mai devreme de data de 24 pentru ca m-am prins, pe nici unul care posteaza aici nu il duce capul.

Deci toti playerii care au postat aici sunt mai prosti ca tine :confused: Bine ca te avem pe tine, ar fi pacat sa te pierdem...
 

DeletedUser

Nici un medic din lume nu poate scoate toata prostia care incape in acest individ....ma si mir unde poate sa intre atita....dar cind e vorba de mazare ...fac si exceptii...
 

DeletedUser4933

pai stai ca e prea devreme pentru statistici...
Si mordor....daca nici tu nu ai inteles fraza cu inceperea atacurilor...adica lansarea dupa 24 sept, atunci, scuza-ma...nu eu te fac prost,....e mult mai profunda problema.

De ieri incerc sa explic celor care posteaza ca nu trebuia sa lanseze nimeni inainte de 24...la ei m-am referit, daca tu te simti....eu nu am nimic impotriva...
 

DeletedUser523

Shoul deja a inceput, chiar mai devreme decat asteptam cu totii:DNu mai fiti tristi ca lumea dorea demult actiune si asa prea mult ati amanat-o prin anuntarea termenului de o saptamana:pApp. de unele postari de pe aici;)unde mai vezi dle. atata preludiu:confused::)actiunea e importanta ca altfel se raceste socoteala:cool:
Nu uitati sa va distrati si sa ne tineti si pe noi la curent cu info. de ordin statistic:cool:
 
Sus