Familia WWIZZ

DeletedUser

In urma discutiilor purtate cu diferiti membrii ai tribului M~K, in data de 27 aprilie 2008 acest trib a devenit academia tribului Wwizz si face parte din aceasta familie.(Wwizz + Rwizz+ Dwizz+ M~W)

Orice relatie diplomatica a tribului WWizz si a academiilor sale este comuna.

Orice atac asupra unui membru din aceasta famile va fi considerat un atac impotriva tuturor.

Acest topic nu e pentru dezbatere publica a acestei probleme ci doar pentru clarificarea situatiei la care multi isi puneau intrebari.

Multumesc.

familiitop20wj0.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E pe forum, deci se poate dezbate :)

Asa ca am onoarea sa postez #2 in threadul asta frumos.
Nu ma asteptam sa fie multi care sa-si puna intrebari despre asta, dar daca spui tu, asa o fi.
Oricum frumos lucrat: [M~K] par sa fi scapat de probleme si s-au ales si cu o familie care scoate dintii pe forum la celelalte triburi.
Din partea CIRC: Felicitari Gangster Ray ! felicitari claponel ! si de ce nu, felicitari WWizz ! - un trib mare care stie ce vrea.
 

DeletedUser

spre deosebire de alte triburi WWizz nu a scos niciodata dintii pe forum la alte triburi
(e cineva care a fost muscat de vrajitori? aici pe forum?)

wwizz joaca triburile si nimik mai mult

intimidarile sau alte lucruri de genul asta le lasam pentru altii

acest anunt s-a facut pentru ca imi era prea greu sa anunt fiecare trib in parte de noile modificari

am anuntat doar aliatii prin mesaje private


MULTUMESC PENTRU APERECIERE
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3902

E pe forum, deci se poate dezbate :)


Oricum frumos lucrat: [M~K] par sa fi scapat de probleme si s-au ales si cu o familie care scoate dintii pe forum la celelalte triburi.



Si eu vreau sa va felicit...Buna strategia k dany666...Cat pe aci sa ne doborati dar stii faza aia:Ce nu te omoara te face mai puternic...Poate k e mi bine asa...M~W a devenit mai unit...
 

DeletedUser1959

Foarte interesanta harta.
Dupa parerea mea Hell sta cel mai bine ca pozitionare si IRC cel mai rau(sunt exact in mijlocul tuturor)
 

DeletedUser

:) Felicitari pt noua familie, se pare ca diplomatia va fi mereu cea mai puternica arma, in care sa profiti de situatile favorabile. Si nu uitati ca o buna diplomatie todeauna va va asigura accensiunea si de ce nu spatele.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

felicitari ... sper ca familia voastra sa fie unita ca si familia HELL - GhiMes

ati facut o alegere buna
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Interesanta Harta:) Insa familii o sa se mai intemeieze pana la Finalul lumi:)Depinde de abilitatea fiecarui lider a gestiona interesele tribului si implicit pe ale lui!
 

DeletedUser

si eu

desi dany este din acelasi oras ku mine... nu a fot fair play! daka jukam acest jok haide-ti sa o facem intr-un mod sa zic civilizat si totul sa se bazeze pe lancii si topoare nu pe vb spuse aiurea care sa destabilizeze!
si eu sunt mandru si bukuros k facem parte dfin aceasta fam!
si inka ceva kare nu are leg!
STEAUA ALEEE STEAUA ALEEE STEAUA ALEEEEEEEEEE!
CAMPIONI AM FOST CAMPIONI VOM FI PANA VOM MURII STEAUA BUKURESTI! :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

DAR DUMINICA TOT DINAMO BATE :).


oricât ar fi de greu
vom fi aici mereu
cântăm pentru culori
nu pentru jucători
oooooooooo, oooooooooo
oooooooooo, oooooooooo
 
Sus