Familie

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci avem granitza cu triburile din TMH-b2, TMH-N, TMH, si daca tot am vazut ca tot se muta mebri dintrun trib in altul al familiei TMH vam trecut toata familia la inamici cu exceptzia celor din TMH-A
 

DeletedUser896

Poate vom vedea un razboi serios si in L12.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

Bai asta VULTURE (ZET) . Tie iti place sa te faci de rusine in halu asta ma : ))

Jur ma unii oameni sunt facuti sa fie pe ultima scara a evolutiei. Cum poti ma sa zici ca tu esti JUCATOR de triburile (te crezi si vreun lideru...) cu stilu asta de joc Un papagal

Pai nici in prima mea zi de triburile nu faceam asa ceva : )) Tu esti genu de jucator care intra pe toate lumile, nu stii nimic, esti praf da tare in gura, te ia toata lumea la misto da ori esti prea 'incuiat' sa iti dai seama ori chiar iti place. Si lumea pe care rezisti si nimeresti langa alti sclavi care nu te ataca GATA e lumea ta : )) Iti mai faci si trib si indraznesti sa comentezi de -RR-. Tu esti normal ma omule sa compari cele 2 triburi? pff .... ti-am pus si statistica in caz ca nu te ia rusinea pana acuma. 63-3 sau cat era... mie mi-e ciuda pe alea 3 da nici alea nu au fost luate pe bune asa ca e ok. Si au dat doar aia din zona pe voi ca nu avem noi timp de toti lesinatii (nu am nimic cu restu din trib ca macar ei sunt simtiti si isi stiu locu).



A. si PS: Joint nu e academia -RR- pentru a 1000-a oara. si voi sunteti ~V-N~ ~VN-A~ si ~V-N-A deci nu mai da din gura aiurea ca nu prostesti pe nimeni.


Acuma stai cuminte si imi ceri voie cand mai vrei sa scrii pe forum...

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22883

Multumim mult ca nu neai pus si pe noi la dusmani(tmh-a)ca nu stiu ce ne faceam *** aveam razboi si cu voi:S
 

DeletedUser16887

Deci avem granitza cu triburile din TMH-b2, TMH-N, TMH, si daca tot am vazut ca tot se muta mebri dintrun trib in altul al familiei TMH vam trecut toata familia la inamici cu exceptzia celor din TMH-A

Ultima data cand aduc lamuriri asupra acestui subiect.
Nu va intersectati cu 3 triburi la modul real (academii ca sa fiu mai exact) ci va intersectati cu CATIVA JUCATORI pe care i-am bagat in aceste academii.

Referitor la TMH-N , aproximativ aceeasi situatie. Nu avem o granita clara cu voi. Mai sunt cativa in apropiere unul de altul intr-adevar.
Dar daca tot mi-ai adus aminte o sa facem o demonstratie cat de curand (a se citi curatenie pe continent).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bai asta VULTURE (ZET) . Tie iti place sa te faci de rusine in halu asta ma : ))

Jur ma unii oameni sunt facuti sa fie pe ultima scara a evolutiei. Cum poti ma sa zici ca tu esti JUCATOR de triburile (te crezi si vreun lideru...) cu stilu asta de joc Un papagal

Pai nici in prima mea zi de triburile nu faceam asa ceva : )) Tu esti genu de jucator care intra pe toate lumile, nu stii nimic, esti praf da tare in gura, te ia toata lumea la misto da ori esti prea 'incuiat' sa iti dai seama ori chiar iti place. Si lumea pe care rezisti si nimeresti langa alti sclavi care nu te ataca GATA e lumea ta : )) Iti mai faci si trib si indraznesti sa comentezi de -RR-. Tu esti normal ma omule sa compari cele 2 triburi? pff .... ti-am pus si statistica in caz ca nu te ia rusinea pana acuma. 63-3 sau cat era... mie mi-e ciuda pe alea 3 da nici alea nu au fost luate pe bune asa ca e ok. Si au dat doar aia din zona pe voi ca nu avem noi timp de toti lesinatii (nu am nimic cu restu din trib ca macar ei sunt simtiti si isi stiu locu).



A. si PS: Joint nu e academia -RR- pentru a 1000-a oara. si voi sunteti ~V-N~ ~VN-A~ si ~V-N-A deci nu mai da din gura aiurea ca nu prostesti pe nimeni.


Acuma stai cuminte si imi ceri voie cand mai vrei sa scrii pe forum...




Deci nu tre satzi cer tzie voie sa scriu pe forum deoarece e forum public:p
Si nu vad nici o regula in care zice ca sa scrii pe forum trebuie acordul lui Crazyyesco. Si pot si eu sa jignesc dar macar am bunu simntz cea ce tzie in lipseste cu desavarsire.

Si din ce ai scris u mai sus reiese ca te oftici deoarece va chinuitzi de prea mult timp sa luatzi sate de la tribul mare cei drept succes atzi avut cand atzi luat sate de la academie ca acolo sunt multzi inactivi.... asa ca guritza mai mica deoarece nici eu nu team jignit pe tine;)

2.6.2. Este interzisa inlocuirea literei "c" cu litera "k", sau folosirea grupurilor de litere "tz", "sh" si altele de acelasi fel, care contravin corectitudinii limbii romane
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

eu nu am jignit, am zis adevarul. ideea pe care trebuie sa o prinzi din tot mesaju e ca ne-am saturat de copiii/oamenii care, pe langa faptul ca sunt total opusi cu ce se numeste 'triburile' mai au si nesimtirea sa dea din gura fara sa aiba ceva in spate. si nesimtirea cea mai mare e cand incepeti sa vorbiti de unul si de altul care ar putea sa va dea lectii in orice moment la jocu asta si probabil la orice in viata asta.


asa ca, daca mai ai ceva de spus despre tribul meu sau despre vreun jucator din acest trib, DA e absolut necesar sa imi ceri voie.
 

DeletedUser

Tupeul Domnului ZET seamana cu cel al lui Karma905 alt zeu in satul lui :)) ei cred ca daca sunt atacati de 2..3 jucatori dintr-un trib sunt in razboi cu tot tribul :) daca doresc ei asa mult o sa vada o demonstratie de forta... ca poate atunci tace...
Plus ca mai si spune ca sunt inactivi aia din academii :)) de parca il pune cineva sa aibe 10 academii cu doar 20 de jucatori activi :)) asta e....
Oricum hai sa vedem o statistica peste 2 saptamani sa vedem daca sarim de 200 de sate acum avem 63 :) plus ca toti carnatii din marile triburi VN l-au trecut pe XLRadu la impartirea legaturii de internet ca sa nu ii mai poata ataca =)))) sunt ca niste femei in perioada aceea a lunii niste LASI

P.S Mesaj pt admini... e cam prost gandit sistemul daca accepta trecerea doar la un jucator nu si la celalalt la impartirea legaturii de internet :) poate luati ceva masuri daca nu cu sistemul macar cu papagalii care au facut asta :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ Deathrazor... Cand iti raspunsesem mai sus ceva legat de Legacy si Addicted chiar ma refeream la Legacy SI Addicted.

Si hai sa iti prezint mai in detaliu cel mai nou membru al familiei (care EG nici nu exista pana acum aproximativ 3 saptamani cand a rezultat dintr-o fuziune) ca se pare ca nu m-am facut inteles din nefericire:

EG Grup
~EG~
EG-B
EGA
EG-B1
EG-B2


In familie cu alte 4 triburi care au la randul lor in total 6 academii. Rezulta in total 15 triburi in aceeasi familie, iar daca mai adaugam si o academie care nu apare ca fiind academie nimanui dar este trecuta la capitolul academii ar fi 16)
Hai sa avem in vedere si ce spuneai tu mai sus:

Deci, inca o data, despre ce vorbim?
:rolleyes:

Eg a existat tot timpul de la inceputul jocului, chiar din prima zi. Tribul s-a numit Getii iar intr-adevar printr-o fuziune l-am redenumit EG.
Avem o singura academie si aceea EGA, asta datorita faptului ca numai 50 de membri pot fi acceptati intr-un trib si exista multi jucatori care ne impartasesc ideile de joc si au vrut sa ramana alaturi de noi (de aceea am facut academie).
EG-B este fostul trib PIMP cu care am avut relatii exceptionale pe k45. Ca au ales sa isi schimbe denumirea a fost ideea lor nu a mea.

Cat despre TMH ce pot sa spun? Este o familie de cateva triburi care joaca f. bine si cu care noi ne tachinam deocamdata.
Nu imi plac amenintarile de genul : Facem praf EG!
Pana la urma noi am inlaturat TMH de pe k24 si sa vedem cum vom lua masuri si pe k45 (sa nu aducem jigniri si altele), iar cei mai buni sa se impuna. Asta e adevarul despre joc si de aceea ne place probabil dar trebuie sa ramanem cu o ratiune normala si sa nu ne jignim.
VA multumesc si va doresc ducces.
 

DeletedUser22883

doamne fereste...ca mare e gradina...cum poti sa spui ba ca tu ai desfintat tmh de pe k24?ati prins drept de conducere si ati desfintat tribul...dupaia iati invitat pe aia mai buni si gata...*** ii cucereati pe toti mai ziceam
 

DeletedUser

doamne fereste...ca mare e gradina...cum poti sa spui ba ca tu ai desfintat tmh de pe k24?ati prins drept de conducere si ati desfintat tribul...dupaia iati invitat pe aia mai buni si gata...*** ii cucereati pe toti mai ziceam

Unde am spus ca am desfiintat TMH pe k24?
Vad ca suferi si nu vreau sa intru in copilariile tale.
Am explicat clar , citez :
"Pana la urma noi am inlaturat TMH de pe k24 si sa vedem cum vom lua masuri si pe k45 (sa nu aducem jigniri si altele), iar cei mai buni sa se impuna."
Inlaturat nu desfiintat!!
icartman intai invata sa vorbesti frumos si apoi fa-o.
 

DeletedUser22883

mam uitat de 10 ori pe mesaju meu....unde am ** urat nu inteleg...si ati inlaturat din lasitate nu ca ati fi voi aia vitejii
 

DeletedUser16887

Sa va lamuresc cum a "inlaturat".

TMH-24 intrase in grupul nostru de circa 5-7 zile. Un grup nou. Il preluasem pentru structura si urma sa-l aranjam corespunzator.

Fusese facuta o intelegere cu conducerea EG pentru fuziune. Ei au venit, au primit drepturile propmise, au concediat conducatorii locali si ulterior au schimbat denumirea si asa mai departe. Ne-am retras din trib jucatorii care erau aproape de noi iar in rest ca sa o spun elegant actualul EG pute a spioni.

Referitor la pimp nu, nu ati facut fuziune doar si-au schimbat denumirea in EG-B :))
 

DeletedUser

Fusese facuta o intelegere cu conducerea EG pentru fuziune.
Si cum eu in calitate de intemeietor nu stiam asta?

Ti-am spus demult intr-un mesaj privat ca nu ma intereseaza grupul TMH.

Ne-am retras din trib jucatorii care erau aproape de noi iar in rest ca sa o spun elegant actualul EG pute a spioni.

Adica cei 2 conducatori ce ii avea: crocodilullucky si srl10 sau asa ceva . Nu ii mai retin numele pt. ca a fost innobilat de noi. Un singur jucator practic ati luat.

Ei au venit, au primit drepturile propmise, au concediat conducatorii locali si ulterior au schimbat denumirea si asa mai departe


Aici ati muscat :))

P.S. Nu le zic cu rautate si ca sa va agit si doar asa ca fapt divers adevarul care s-a petrecut. Nu le luati in nume de rau. Scopul scuza mijloacele.
 

DeletedUser16887

Erau 4 jucatori iar restul ,cei care au ramas erau sub 100 - 125 k si au ramas datorita faptului ca erau plasati exact in mijlocul continentului.

Discutiile astea nu-si au rostul. Vedem ce se intampla in joc. Am auzit ca ne atacati un jucator, sti tu , cel cu satele numite "cavourile getilor". Gandeste-te de ce se numesc asa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Side 1:
Tribes: -RR-
Players:

Side 2:
Tribes: ~V-N~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,359
Tabăra 2: 862
Diferență: 497

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 4
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,703,760
Tabăra 2: 3,281,575
Diferență: 5,422,185

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 230,496
Tabăra 2: 33,406
Diferență: 197,090

image.php


:D Vine raspunsul nostru imediat nu stiu cum naiba lati nimerit pe tonnymontana fara armata in sate :D
 

DeletedUser

mie imi e sa nu va gasim pe toti cu satele goale :D ideea in jocu asta e sa faci si armata nu numai cladiri, poate puneti asta intr-un ghid pe forumu' intern al tribului:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus